Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, creatinfreak napisał:

Spoko marbel, tylko jeszcze ogarnij sobie to mikro. Dziś jak wrócę z kina i młoda będzie spać to jeździmy :)

Nie jestem pewien czy to moja wina. Ty też wskakiwałeś na 2 sekundy i pokazywało że nie masz hs. Ja mam oficjalny MS więc nie jest on wysokich lotów. Muszę go jakoś przetestować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ostatnio season pass w promocji za ~50 zł, bo chciałem sprawdzić Hot Wheels, a dzisiaj promocja na sam dodatek za 23 zł :frog:

Na dzień dobry miałem problem - w prologu tak obiłem samochód, że nie mogłem się rozpędzić na tyle, żeby przejechać obok dinozaura na drodze przechylonej o 90 stopni. Już myślałem, że zablokowałem się na amen w grze wyścigowej, na szczęście zmiana ustawień uszkodzeń z symulacji na brak załatwiła sprawę. Póki co BM > HW, jakoś nie podchodzi mi ten setting.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gromit napisał:

Kupiłem ostatnio season pass w promocji za ~50 zł, bo chciałem sprawdzić Hot Wheels, a dzisiaj promocja na sam dodatek za 23 zł :frog:

Na dzień dobry miałem problem - w prologu tak obiłem samochód, że nie mogłem się rozpędzić na tyle, żeby przejechać obok dinozaura na drodze przechylonej o 90 stopni. Już myślałem, że zablokowałem się na amen w grze wyścigowej, na szczęście zmiana ustawień uszkodzeń z symulacji na brak załatwiła sprawę. Póki co BM > HW, jakoś nie podchodzi mi ten setting.

Ja kupiłem za 10,5$ Expansion Passa. A nie pograłem jeszcze w Hot Wheels za bardzo. Jednak skontaktowałem się z supportem i poprosiłem o refund. Udało się i zakupiłem dziś same Hot Wheels za 5$. Blizzard Mountain miałem dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza

To są tak wielkie gry, że zanim przejdziesz dwójkę i odpoczniesz na tyle, by mocować się z trójką, to wyjdzie już czwórka.

 

Bierz trójkę i nie oglądaj się za siebie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

wlasnie o to mi chodzi czy nie za duzo zaraz, gry sa olbrzymie i czy po godzinach w forza2 jak zaraz przesiade sie na trojke to nie doswiadcze zmeczenia materialu?

 

Doświadczysz. To są gry na 100h+, nie widzę sensu grania w nie jedna po drugą. Ja zrobiłem jedynkę na 100%, liznąłem dwójkę, wziąłem się od razu za trójkę (wszystko to robiłem w okolicach premiery trójki właśnie) i po pograniu kilku godzin musiałem mieć przerwę aż znowu mogłem podejść do FH3. I wtedy wciągnąłem się tak, że znowu 100% zrobiłem.

 

Chyba Rayos też miał w pewnym momencie przesyt, jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

Chyba Rayos też miał w pewnym momencie przesyt, jeśli dobrze pamiętam.

 

zgadza się, po jedynce przeskoczyłem od razu do dwójki, pograłem 20 i zaczynałem już rzygać godrizonem, a tu jeszcze trójka wleciała miesiąc później :pawel: dwojka zreszta mnie mocno wynudziła, IMO o dwie klasy gorsza od trójki. Nadal bdb gra, ale nawalili tych wyścigów, eventów jak poyebani 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ficuś napisał:

Dwojka, trojka czy obie? 

 

Jedynka, dwójka i trójka. Jedynka jest BC, kody pewnie za grosze można kupić.

2 godziny temu, Ficuś napisał:

wlasnie o to mi chodzi czy nie za duzo zaraz, gry sa olbrzymie i czy po godzinach w forza2 jak zaraz przesiade sie na trojke to nie doswiadcze zmeczenia materialu?

 

A ktoś Cię goni?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rayos napisał:

 

zgadza się, po jedynce przeskoczyłem od razu do dwójki, pograłem 20 i zaczynałem już rzygać godrizonem, a tu jeszcze trójka wleciała miesiąc później :pawel: dwojka zreszta mnie mocno wynudziła, IMO o dwie klasy gorsza od trójki. Nadal bdb gra, ale nawalili tych wyścigów, eventów jak poyebani 

Nikt ci nie każe tego robić przecież - dojście do finału to jest około 15h i jak dla mnie stykło. Zrobiłem jezcze Storm Island i dałem sobie spokoj bo oranie i grindowanie tych eventów to debilizm. W trójce po 20h i dojściu do finału też naje.bane eventów i też mi sie średnio chce robić (ale i tak juz 80h wpadło)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...