Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, creatinfreak napisał:

Spoko marbel, tylko jeszcze ogarnij sobie to mikro. Dziś jak wrócę z kina i młoda będzie spać to jeździmy :)

Nie jestem pewien czy to moja wina. Ty też wskakiwałeś na 2 sekundy i pokazywało że nie masz hs. Ja mam oficjalny MS więc nie jest on wysokich lotów. Muszę go jakoś przetestować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ostatnio season pass w promocji za ~50 zł, bo chciałem sprawdzić Hot Wheels, a dzisiaj promocja na sam dodatek za 23 zł :frog:

Na dzień dobry miałem problem - w prologu tak obiłem samochód, że nie mogłem się rozpędzić na tyle, żeby przejechać obok dinozaura na drodze przechylonej o 90 stopni. Już myślałem, że zablokowałem się na amen w grze wyścigowej, na szczęście zmiana ustawień uszkodzeń z symulacji na brak załatwiła sprawę. Póki co BM > HW, jakoś nie podchodzi mi ten setting.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gromit napisał:

Kupiłem ostatnio season pass w promocji za ~50 zł, bo chciałem sprawdzić Hot Wheels, a dzisiaj promocja na sam dodatek za 23 zł :frog:

Na dzień dobry miałem problem - w prologu tak obiłem samochód, że nie mogłem się rozpędzić na tyle, żeby przejechać obok dinozaura na drodze przechylonej o 90 stopni. Już myślałem, że zablokowałem się na amen w grze wyścigowej, na szczęście zmiana ustawień uszkodzeń z symulacji na brak załatwiła sprawę. Póki co BM > HW, jakoś nie podchodzi mi ten setting.

Ja kupiłem za 10,5$ Expansion Passa. A nie pograłem jeszcze w Hot Wheels za bardzo. Jednak skontaktowałem się z supportem i poprosiłem o refund. Udało się i zakupiłem dziś same Hot Wheels za 5$. Blizzard Mountain miałem dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza

To są tak wielkie gry, że zanim przejdziesz dwójkę i odpoczniesz na tyle, by mocować się z trójką, to wyjdzie już czwórka.

 

Bierz trójkę i nie oglądaj się za siebie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

no to horizon3, dzieki za rady, chyba faktycznie do czasu jak to skoncze wyjdzie czworka do gamepassa wiec ogrywajac dwojke ominalbym ta czesc

 

btw pierwsze 2h forzy horizon2 sa KOSMICZNE, jak trojak jest jeszcze lepsza to dla samej tej gry warto skombinowac loniaka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

wlasnie o to mi chodzi czy nie za duzo zaraz, gry sa olbrzymie i czy po godzinach w forza2 jak zaraz przesiade sie na trojke to nie doswiadcze zmeczenia materialu?

 

Doświadczysz. To są gry na 100h+, nie widzę sensu grania w nie jedna po drugą. Ja zrobiłem jedynkę na 100%, liznąłem dwójkę, wziąłem się od razu za trójkę (wszystko to robiłem w okolicach premiery trójki właśnie) i po pograniu kilku godzin musiałem mieć przerwę aż znowu mogłem podejść do FH3. I wtedy wciągnąłem się tak, że znowu 100% zrobiłem.

 

Chyba Rayos też miał w pewnym momencie przesyt, jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

Chyba Rayos też miał w pewnym momencie przesyt, jeśli dobrze pamiętam.

 

zgadza się, po jedynce przeskoczyłem od razu do dwójki, pograłem 20 i zaczynałem już rzygać godrizonem, a tu jeszcze trójka wleciała miesiąc później :pawel: dwojka zreszta mnie mocno wynudziła, IMO o dwie klasy gorsza od trójki. Nadal bdb gra, ale nawalili tych wyścigów, eventów jak poyebani 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ficuś napisał:

Dwojka, trojka czy obie? 

 

Jedynka, dwójka i trójka. Jedynka jest BC, kody pewnie za grosze można kupić.

2 godziny temu, Ficuś napisał:

wlasnie o to mi chodzi czy nie za duzo zaraz, gry sa olbrzymie i czy po godzinach w forza2 jak zaraz przesiade sie na trojke to nie doswiadcze zmeczenia materialu?

 

A ktoś Cię goni?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, Rayos napisał:

 

zgadza się, po jedynce przeskoczyłem od razu do dwójki, pograłem 20 i zaczynałem już rzygać godrizonem, a tu jeszcze trójka wleciała miesiąc później :pawel: dwojka zreszta mnie mocno wynudziła, IMO o dwie klasy gorsza od trójki. Nadal bdb gra, ale nawalili tych wyścigów, eventów jak poyebani 

Nikt ci nie każe tego robić przecież - dojście do finału to jest około 15h i jak dla mnie stykło. Zrobiłem jezcze Storm Island i dałem sobie spokoj bo oranie i grindowanie tych eventów to debilizm. W trójce po 20h i dojściu do finału też naje.bane eventów i też mi sie średnio chce robić (ale i tak juz 80h wpadło)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.