Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jakoś w trójce mi się chce je robić (choć jak zobaczyłem jak mi się mistrzostwa poodblokowały w Blizzard Mountain to mnie szlag trafił), ale w dwójce... Jasne, że nikt mi tego nie każe, pewnie kiedyś w końcu do dwójki wrócę, żeby ją skończyć, no ale jakoś mnie tak odrzuciła od siebie i nie wracałem już długo do niej :/ 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pacquiao napisał:

Jeżeli już dwie części, to ja bym właśnie polecał 1 i 3, bo to są dwie części, które najbardziej się od siebie różnią (2 to coś pomiędzy).

dokładnie, takie jest i moje zdanie. Zwłaszcza że jedynka w porównaniu do poprzednich część jest stosunkowo krótka w porównaniu do następnych części więc nie zabierze Fickowi wiele czasu, potem będzie mógł się skupić na trójce 

Odnośnik do komentarza

Wracam do fh mam season pass od roku ale nie ograłem dodatków poza liźnięciem blizzarda. Czekałem na patcha pod skorpiona. Potem czekałem aż kolega co pół roku trzymał grę mi odda. :D Jak ktoś będzie chętny do co opa to zapraszam pewnie zaczne grać w przerwie mh od weekendu.  Głównie dodatki potestuje

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kubson napisał:

Ja gram w 2 i 3 na przemian xD cały czas liczę ze ukończę wszystkie mistrzostwa w obydwóch tytułach, ale na bank do premiery czwórki sie nie wyrobie xD 

 

2 godziny temu, blantman napisał:

Wracam do fh mam season pass od roku ale nie ograłem dodatków poza liźnięciem blizzarda. Czekałem na patcha pod skorpiona. Potem czekałem aż kolega co pół roku trzymał grę mi odda. :D Jak ktoś będzie chętny do co opa to zapraszam pewnie zaczne grać w przerwie mh od weekendu.  Głównie dodatki potestuje

Jeśli chcecie w trójce robić mistrzostwa w co-opie to ja się dolącze bo razem to przynajmniej szybciej leci a tam już popłynęli z grindem (chociaż nie jest tak żmudny jak w dwojce) 

Odnośnik do komentarza

Muzyka w FH2/3 jest na podobnym bardzo dobrym poziomie ale FH1 wciąga noskiem obie części, jak masz możliwość Ficuś to obadaj sobie jedynkę jak to się kiedyś na X360 grało.

 

Dwójka ma odrobinę lepszy klimat festiwalu, już nie wspominając o jedynce ale cała reszta jest lepsza w trójce, to taka ogromna piaskownica, robisz co chcesz i jak chcesz, koniecznie obadaj śnieży dodatek. Co do dwójki to największy problem tej części to małe zróżnicowanie mapy, w 1 i 3 jest tip top.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...