Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Ja się niedługo przymierzam do dwojki. Z tego co mi mówił @_Be_ to są tam wyzwania listy życzeń, które wymagają robienia tego w co-opie (:blink:) dlatego jak coś, to się dopisuję i do tego w razie potrzeby ;) 

Do calaka tak, w podstawce i Storm Island ale nie są jakieś trudne. 

Odnośnik do komentarza

W przypadku HW mam wrażenie, że przechodzenie gry we 2 to jakaś bajka. Jeden jedzie na 1 pozycji, a drugi robi wyzwanie na 3 medale i potem ew. zmiana. Czasami da się zrobić we 2 w jednym wyścigu, ale te trudniejsze mogą wymagać powtórki - wszystko tak naprawdę zależy od poziomu drivatara :) Nie sądziłem, że granie w co-opie w grze wyścigowej może dawać tyle frajdy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do ludzi zaznajomionych z serią Forza. Kusi mnie ten Horizon 3 (wersja PC, mam nadzieje, ze nie ma większych różnic między XONE), ale mam obawy... Nie jestem ani fanem wyścigów ani fanem Forzy, swego czasu grałem jedynie w dema dwóch czy trzech części Forzy i jakoś mnie nie przekonały ponieważ jest to symulacja i ogólnie jakoś mnie nie przekonują wyścigi na torach, no ale własnie... Horizon 3 ma otwarty świat, a jak jest z modelem jazdy? Jest taki sam jak w zwykłych Forzach czyli symulacyjny czy może jest to arcade? Ostatnio ukończyłem NFS Payback (moje pierwsze wyścigi od ładnych paru lat, pamiętam że kiedyś świetnie się bawiłem przy GRID i DiRT 3) i naprawdę fajnie mi się w niego grało. Myślicie, że odbiłbym się od Horizon 3 czy przypadłby mi do gustu?

Odnośnik do komentarza
Teraz, popi_91 napisał:

Kusi mnie ten Horizon 3 (wersja PC, mam nadzieje, ze nie ma większych różnic między XONE)

Są, 30 klatek więcej na PC.

Teraz, popi_91 napisał:

Horizon 3 ma otwarty świat, a jak jest z modelem jazdy? Jest taki sam jak w zwykłych Forzach czyli symulacyjny czy może jest to arcade?

Możesz poustawiać sobie asysty pod siebie - będziesz mieć albo łatwiejszy model jazdy, któremu bliżej do arcade, albo bardziej "symulacyjny" w zależności od tego, co sobie włączysz. ABS, trakcja itepe.

1 minutę temu, popi_91 napisał:

Myślicie, że odbiłbym się od Horizon 3 czy przypadłby mi do gustu?

No raczej.

Odnośnik do komentarza

Horizony są na tyle dobre i przystępne, że lubiąc ścigałki ciężko się od nich odbić. To nie Motorsport, gdzie ważny jest tuning auta (choć i tutaj opcji jest mnóstwo, ale można je kompletnie olać lub ściągnąć sobie ustawienia innych użytkowników z XBL) i walka o setne sekundy. Tu masz piaskownicę z bardzo dobrym modelem jazdy, stawiającą przede wszystkim na fun z rozgrywki.

 

Przesiadka z NFS na Horizon 3? Zazdroszczę pierwszego kontaktu z grą.

Odnośnik do komentarza

No to super, przekonaliście mnie :) No i dzięki za szybkie odpowiedzi. A jeszcze mam trzy małe pytanie - te kolorowe linie pokazujące optymalny tor jazdy też można wyłączyć? Ile mniej więcej czasu zajmuje ukończenie gry bez robienia jakiś zbędnych pierdół? To są tylko tylko same wyścigi, nie ma tam żadnej fabuły i jakiś przerywników filmowych? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...