Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.03.2018 o 10:28, Bzduras napisał:

Są, 30 klatek więcej na PC.

Możesz poustawiać sobie asysty pod siebie - będziesz mieć albo łatwiejszy model jazdy, któremu bliżej do arcade, albo bardziej "symulacyjny" w zależności od tego, co sobie włączysz. ABS, trakcja itepe.

No raczej.

Dodali moze HDR?

Odnośnik do komentarza

Przypominajka na najbliższy weekend. Są święta, więc pewnie sporo osób w rozjazdach, ale powtórzę co by nikomu nie uciekło ;)

 

Spoiler

 

W dniu 5.02.2018 o 02:42, Colin napisał:

dla fanatyków forzathonów dobra wiadomość. wyzwania zaplanowane aż do początku maja, ale pewnie i to nie koniec. najciekawiej będzie na przełomie marca i kwietnia ^^ 

39973033302_47d47429f2_c.jpg

 

 

 

EDIT: I niestety okazało się, że są to powtórki samochodów, które już pojawiły się w grze jako zaginione :( 

Edytowane przez Matriks_1111
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...



Ok dzięki, nie dodałem że chodzi mi o wersję play anywhere.


Gierki które są w tym programie kupione cyfrowo będą działać i na konsoli i na PC niezależnie od tego, gdzie je kupiłeś. Może to być klucz od Mietka z Allegro, mogą być zakupy w sklepie MS, cyfrówka bedzie banglać tak samo.
Odnośnik do komentarza

tak jak można było się spodziewać doszła kolejna porcja forzathonów. nie wiem jak długo będą to ciągnąć ale powoli mogliby już wygaszać te wyzwania. doszło 50 nowych, głównie banałów. co najlepsze można już je robić. w grze nie są widoczne ale robiąc co trzeba achivy i nagrody wpadają bez problemu. cały wieczór z kumplem tłukliśmy i w sumie zrobiłem 47 z 50 wyzwań :yao: wpadło kilkanaście aut, kilka poziomów kierowcy, kasy i losowań to nawet nie liczę.

pewnie któryś geniusz nie zablokował daty wyzwań, może naprawią, nie wiem ale ogólnie zabawna sytuacja. 

 

przy okazji ponawiam ofertę. jeżeli ktoś jakimś cudem jest dopiero na początku przygody w H3 i chciałby trochę kasy to chętnie oddam. 60 baniek na koncie, wszystko co możliwe w garażu, mogę pobawić się w caritas. wystarczy auto HE + wykup za 10 mln=profit.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Colin napisał:

przy okazji ponawiam ofertę. jeżeli ktoś jakimś cudem jest dopiero na początku przygody w H3 i chciałby trochę kasy to chętnie oddam. 60 baniek na koncie, wszystko co możliwe w garażu, mogę pobawić się w caritas. wystarczy auto HE + wykup za 10 mln=profit.

 

Mam grę ledwo zaczętą, zamierzam do niej wrócić po skończeniu "Mankind Divided"... Można otrzymać trochę kasy od Ciebie? :)

Odnośnik do komentarza

pewnie. jak masz zbędne albo zdublowane auto HE to wystaw je z wykupem załóżmy 10-15 baniek. daj znać jakie, wieczorem będę grał to wykupię :) nie pamiętam czy w H3 jest opcja szukania po gamertagu więc daj znać o której wystawiłeś, na jak długo i pomaluj auto w jakiś oczojebny kolor najlepiej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Colin napisał:

pewnie. jak masz zbędne albo zdublowane auto HE to wystaw je z wykupem załóżmy 10-15 baniek. daj znać jakie, wieczorem będę grał to wykupię :) nie pamiętam czy w H3 jest opcja szukania po gamertagu więc daj znać o której wystawiłeś, na jak długo i pomaluj auto w jakiś oczo(pipi)ny kolor najlepiej.

:hi:. To jak ogarnę to dzisiaj, bądź jutro, to się dam znać. Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, jedno pytanie: chciałem kupić wersję cyfrową Forzy Horizon 3 z myślą o graniu na PC, ale widzę, że cena w sklepie Microsoft to 219 zł. Znalazłem klucze na Allegro w cenie 149 zł. Teraz pytanie: czy klucze z Allegro są w porządku i spokojnie można je kupić, i grać czy jednak lepiej nie "januszować", żeby potem nie mieć problemu? I jak takie kupienie klucza będzie się miało do zakupu DLC w sklepie Microsoftu? 

Odnośnik do komentarza

Jak Cię nie ciśnie to poczekaj na jakąś przecenę. Właśnie w MM i Saturnie pudełko stoi po 99 zł więc chyba szykuje się jakaś obniżka a i co chwilę są przeceny na Marketplace i za te 150 powinieneś mógł kupić.

 

Z drugiej strony na Allegro pewnie mają kody z bundli z Hot Wheels więc przynajmniej niektóre na legalu będą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tzn zrobiłem wszystkie 50 osiągnięć, więc nie były akurat wtedy zablokowane. Problem w tym, że to jedno zrobiłem na raty, bo najpierw dokończyłem mistrzostwa i 2 wyścigi porsche (z tej właśnie klasy), a potem kolejne mistrzostwa BWM Isseta było na tapecie i może dlatego coś się zablokowało. No nic, tak czy inaczej będę to monitorował ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...