Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze w ostatecznosci mozesz zaczac gre od nowa i szybko przeleciec te punkty widokowe, mapa sie odblokowuje dosc wczesnie w kampanii przecie :) 

 

a ja powoli, sukcesywnie czyszcze pozostałe mistrzostwa podstawki, ogarniam aczki z hooniganem, ciesze sie jak dziecko pomimo blisko setki godzin na liczniku i 2 lat od premiery :D potrebowałem tej przerwy od godrizona. skończę z podstawką i wycalakuje BM (muszę wszystkie mistrzostwa zrobić i parę innych pierdółek) a na koniec dokończyć kampanie HW i zcalakować. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam lekkiego wk.urwa.

 

dzis w końcu scalakowalem podstawkę godrizona i zrobiłem wszystko co się dało w Australii. I co? Po ponad setce godzin licznik mi się zatrzymał na 97.8%. Czy foty aut sie liczą do %?? Na domiar wszystkiego, dowiedziałem się, ze były jakieś ekskluzywne barn findy dla forzathonow, których oczywiście nie zrobiłem i mam 18/20 znalezionych wozów. Ja (pipi)ie, tak doskonała gra, perfekcyjny racer z otwartym światem ale z tym to playground z(pipi)al totalnie i straszliwie ://///

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

barnfindy za forzathony i tak się powtórzyły. te fury pojawiły się chyba z aktualizacjami wraz z niektórymi paczkami aut. niedawno po prostu je powtórzyli. tym licznikiem % się nie przejmuj bo odkąd pamiętam był z nim problem. sam mając wszystko nie miałem 100% więc olej to.

Odnośnik do komentarza

No już się nie będę przejmował, trudno, ważne, że wiem, że zrobiłem wsio co mogłem :lapka: jeszcze się oczytałem dziś sporo o tych problemach ze wskaźnikiem procentów, więc chyba faktyczni to oleje. Ale spróbuję jeszcze nabić sobie BP na jakimś radarze i strefie pomiarowej, podobno się glit(pipi)ą nawet jeśli wskazują poprawny wskaźnik zakończenia (BM glit(pipi)e te aktywności i trzeba zrobić PB na nich na glownej mapie, żeby naprawić wskaźniki) Trzeba jeszcze wyczyścić BM i HW :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2018 o 16:29, Matriks_1111 napisał:

Jakbyś chciał pograć w HW to możemy pośmigać mistrzostwa,  bo chyba zostało ok 10 do zrobienia i nie mogę się do tego zmotywować :teehee:

 

Narazie cisnę mistrzostwa BM, HW nawet jeszcze kampanii nie skończyłem, więc mistrzostw jeszcze nie mam odblokowanych nawet :potter: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

100% w BM zrobione :banderas:wszystkie aczki poza online też. Nie było tak złe jak rok temu narzekałem na ten dodatek, teraz przyjemnie się jeździło chociaż mistrzostwa na kingmakerze mocne, 2 okrążenia dookoła mapy i 5 okrążeń w dwóch innych wyścigach :obama:

 

also, ogarnalem licznik w podstawce. Faktycznie BM mi go zrabal, zrobiłem RŻ na pozostałych aktywnościach (strefa pomiarowa, strefa driftu i radar) w Australii i licznik z 97.8 skoczył mi do 99.9 :) także ostatni 0.1% sie nabije jak łaskawie rzuca znowu te 2 barn findy forzathonowe. Co teraz? 20 wyścigów online w BM i lecimy na HOT wheels kończyć kampanie i cisnąć ostatnią prostą do calaka :fsg: 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Fun fact: radary, drifty, danger signy itd. itp. w Hot Wheels również psują statystyki podstawki na podobnej zasadzie co te z Blizzard Mountain :whistling: musze znowu ogarnać BP na nich w podstawce, żeby licznik wrócił do 99.9.

 

anyway, Porobić mistrzostwa w HW, przejechać 20 wyścigów online i CALAK :banderas: 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
Gość _Be_
1 minutę temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

Jest ktoś chętny żeby pograć w trybie współpracy w dodatku HW? Zostały mi osiągnięcia za ukończenie mistrzostw i 20 wyścigów online. Przy okazji robienia tego drugiego pociągnę sobie pierwsze.

Ja mogę :lapka: pytanie kiedy Ci pasuje? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.