Skocz do zawartości

Daddy

Forza Horizon 3

Rekomendowane odpowiedzi

No spanikowałem jak przez pare dni nic nie łapało :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dalej lipa :(

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, kiedyś wskoczy ;) Mnie się tak kiedyś acziki wysypały w Forzie, że zaliczyło je dopiero po ponad 10 dniach - taki ninja style :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watpie bo to chyba jedyny zglichowany i on ma juz z pol roku xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze w ostatecznosci mozesz zaczac gre od nowa i szybko przeleciec te punkty widokowe, mapa sie odblokowuje dosc wczesnie w kampanii przecie :) 

a ja powoli, sukcesywnie czyszcze pozostałe mistrzostwa podstawki, ogarniam aczki z hooniganem, ciesze sie jak dziecko pomimo blisko setki godzin na liczniku i 2 lat od premiery :D potrebowałem tej przerwy od godrizona. skończę z podstawką i wycalakuje BM (muszę wszystkie mistrzostwa zrobić i parę innych pierdółek) a na koniec dokończyć kampanie HW i zcalakować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam lekkiego wk.urwa.

dzis w końcu scalakowalem podstawkę godrizona i zrobiłem wszystko co się dało w Australii. I co? Po ponad setce godzin licznik mi się zatrzymał na 97.8%. Czy foty aut sie liczą do %?? Na domiar wszystkiego, dowiedziałem się, ze były jakieś ekskluzywne barn findy dla forzathonow, których oczywiście nie zrobiłem i mam 18/20 znalezionych wozów. Ja (pipi)ie, tak doskonała gra, perfekcyjny racer z otwartym światem ale z tym to playground z(pipi)al totalnie i straszliwie ://///

• Plusik 1
  • Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

barnfindy za forzathony i tak się powtórzyły. te fury pojawiły się chyba z aktualizacjami wraz z niektórymi paczkami aut. niedawno po prostu je powtórzyli. tym licznikiem % się nie przejmuj bo odkąd pamiętam był z nim problem. sam mając wszystko nie miałem 100% więc olej to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No już się nie będę przejmował, trudno, ważne, że wiem, że zrobiłem wsio co mogłem :lapka: jeszcze się oczytałem dziś sporo o tych problemach ze wskaźnikiem procentów, więc chyba faktyczni to oleje. Ale spróbuję jeszcze nabić sobie BP na jakimś radarze i strefie pomiarowej, podobno się glit(pipi)ą nawet jeśli wskazują poprawny wskaźnik zakończenia (BM glit(pipi)e te aktywności i trzeba zrobić PB na nich na glownej mapie, żeby naprawić wskaźniki) Trzeba jeszcze wyczyścić BM i HW :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matriks jak coś to ja też bym się pisał. Kiedy Ci pasi? Bo ja z tego co patrze na pogodę to chyba weekend z konsolą mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.07.2018 o 16:29, Matriks_1111 napisał:

Jakbyś chciał pograć w HW to możemy pośmigać mistrzostwa,  bo chyba zostało ok 10 do zrobienia i nie mogę się do tego zmotywować :teehee:

Narazie cisnę mistrzostwa BM, HW nawet jeszcze kampanii nie skończyłem, więc mistrzostw jeszcze nie mam odblokowanych nawet :potter: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kazda wieksza wyprzedaz na xbox live ma dodatki od Forzy wiec dosc czesto, teraz pewnie znow beda z okazji summer sale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi