Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj wpadły mi 3 ostatnie osiągnięcia. W końcu upragnione 100%. 

 

Zdecydowanie najlepiej bawiłem się przy Blizzard Mountain. Rewelacyjny dodatek i imo najlepsza część gry. W podstawke mi się tak dobrze nie grało, o HW nie wspominając. Dobrze, że istnieje FH bo w tym momencie nie ma dla niej żadnej sensownej alternatywy. Mimo, że wyścigi już dawno nie są dla mnie wiodącym gatunkiem, to lubię sobie pojeździć, a symulacjami gardzę. Będę wspominał bardzo dobrze i mam nadzieję, że jak już odpocznę i wezmę się za 4, to wkręcę się równie mocno. 

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze ekran ładowania się nie pokazał a już wszystkie 4 osiągnięcia wpadły. Takie coś to lubię.

 

e: ponoć nawet nie trzeba było gry odpalać. wystarczyło wejść w osiągnięcia na konsoli albo na tele poprzez appkę i wpadały jeśli spełniało się wymagania.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
12 minut temu, Bartg napisał:

Blizzard Mountain pamiętam było fajne, aczkolwiek dość małe i po ograniu zimowej pory w FH4 nie kupiłbym do trójki.

A ja się nie zgodzę. Akurat zima w FH4 jest mocno okrojona jak chodzi o zmienność warunków pogodowych. Polecam przejechać się raz jeszcze w trybie zamieci żeby przypomnieć sobie jak to wyglądało :P

Odnośnik do komentarza

Jezu, ale ta gra jest ogromna. Wszystkie samochody są wykonane z pietyzmem, aż chce się je oglądać. Pytanka:

- Przy zakupie samochodu z salonu możemy płacić kredytami, albo żetonami. Za co zdobywa się te drugie?

- Czy kupując jakiś supersamochód, mogę ścigać się w każdym dostępnym wyścigu, czy coś mnie blokuje?

- Da się zdobyć wszystkie samochody dostępne w grze? W salonie widzę zawsze inne, jakieś domy aukcyjne są, gubię się w tym XD

 

Jaka ta gra jest piękna:

ELiPnmJXUAIvNqW?format=jpg&name=large

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Rozi napisał:

Jezu, ale ta gra jest ogromna. Wszystkie samochody są wykonane z pietyzmem, aż chce się je oglądać. Pytanka:

- Przy zakupie samochodu z salonu możemy płacić kredytami, albo żetonami. Za co zdobywa się te drugie?

- Czy kupując jakiś supersamochód, mogę ścigać się w każdym dostępnym wyścigu, czy coś mnie blokuje?

- Da się zdobyć wszystkie samochody dostępne w grze? W salonie widzę zawsze inne, jakieś domy aukcyjne są, gubię się w tym XD

 

Jaka ta gra jest piękna:

ELiPnmJXUAIvNqW?format=jpg&name=large

- żetony się kupuje za prawdziwy hajs, ale na wszystko można sobie spokojnie zarobić

 

- tak, można się ścigać nim w każdym wyścigu, trzeba tylko stworzyć blueprinta na jego klasę lub typ auta

 

- da się, na aukcjach zazwyczaj są ich stuningowane wersje, jedyne co zależy od szczęścia to auta Forza Edition, które dostajesz w losowaniach, ale można je kupić także na aukcjach

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, chris85 napisał:

BM jest wy(pipi)any, ale moim zdaniem lepiej przejechać się z grubsza po Australii i wbijć na pełnej do UK. 

FH3 to geniusz i moja ulubiona cześć, ale obiektywnie  patrząc FH4 jest lepsza.  FH3+ ogrom FH4 to jednak za dużo.

Dokładnie, warto pograć dzisiaj w FH3 chwilę i lepiej wbijać do FH4 która pod każdym względem jest jeszcze lepsza.

 

Co do dodatków do FH3 oba są bardzo dobre, do FH4 brać Fortune Island który wygląda jak mijescówka z jakiegoś RPGa a Lego olać bo jest biedne.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Ale czemu jest lepsza? Mi w trójce bardziej leży miejscówka. Jak ją wycisnę, to zrobię przerwę na coś innego i dopiero potem pogram w czwóreczce.

No jest po prostu podniesiona do potęgi. Dużo więcej zawartości, eventów, cztery pory roku, poza tym, to najpiękniejszy racer w historii. 

Generalnie unikaj błędu Rayosa, który przed premierą trójki wyjeździł kilkadziesiąt godzin w FH1 i FH2, po czym odbił się od trójki. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Nie no, ja się nie odbiję, tylko będę chciał więcej. W międzyczasie przegryzę Sunsetem. 

 

Swoją drogą, to ta gra jest pierniczonym rajem dla każdego, który kiedyś chciał pojeździć swoimi wymarzonymi samochodami. Prawdziwa piaskownica, której poziom trudności sobie sami regulujemy. Niesanowita gra.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Rozi napisał:

Ale czemu jest lepsza? 

Większa mapa która ma 4 pory roku gdzie każda wygląda zupełnie inaczej...mega ficzer, znacznie więcej samochodów, trybów pod singla/multi, znacznie lepsza grafika, 3ka przy 4ce wygląda bardzo sterylnie teraz, śnieg, edytor tras, wysoka zniszczalność środowiska, no i Edynburg wciąga to nudne miasto z 3ki.

 

 

Zresztą:

e2273948-2ec1-45f8-a20a-ae408b540064.PNG

xoAxOOpFA=

Dg=

0a200b5f-bb39-4249-b860-83083579dfdd.PNG

Spoiler

g2emlNu.jpg

U7X3YjH.jpg

forzahorizon4169rjev1.png

w9COXC1.png

jb3zTVv.jpg

10-8-2018_9-50-40_pm4ffar.png

ZP2NjMR.png

forzahorizon41363mcrc.png

Niby deszczowe UK w wygląda cudnie o każdej porze roku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...