Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Znalazłem ten wpis i generalnie chodzi o kolejny open world z większą ilością miast. Nazwa jest akurat mało ważna. Może PG teraz zrobi podobną grę z większą ilością przestrzeni miejskich z nowym wątkiem, a za 2 lata Horizon 3 z festiwalem i bardziej "sielankowym" klimatem.

Odnośnik do komentarza

już od dawna chodzą słuchy że chcą wprowadzić 3 tytuł do marki więc szykuj na tacę bo bardzo możliwe. kurna jeszcze tydzień. z jednej strony bym chciał już jakieś przecieki a z drugiej bym wolał kop w jaja na konferencji, oficjalnie od twórców i 100% legit.

Myślę, że trzecia Forza na wzór DriveClub czy PGR, to tylko kwestia czasu. Jednak w tym roku czekam na FH3. Chociaż bardziej liczę na Brazylie niż Australię.

Odnośnik do komentarza

No tak po 50 razie to tak średnio, robi się to uciążliwe i nudne, chyba że jedziesz naprawdę spoko autem.

 

Jak dla mnie powrót do mniejszej ilości wyścigów ale zdecydowanie bardziej urozmaiconych jak w jedynce byłoby dobrym krokiem w tył, ja tam nie czułem znużenia jak teraz w dwójce. Ponad 700 wyścigów to przesada. To samo przywrócenie mini bossów przy zdobywaniu kolejnej opaski, żeby czuć że mamy jakiś cel, czuć że jesteśmy na festiwalu, bo w dwójce niestety mocno ten klimat gdzieś uleciał wzgledem jedynki.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Insajderzy na gafie mocno hajpują trailer Forza Horizon 3:

 

 

OH BOY :) the one thing I hoped wouldn't leak, hasn't leaked yet. It's a game you all know, but when you see it :)

 

He is talking about FH3. But you have to see it indeed.

 

Actually any racing fan of Microsoft will be very happy tomorrow. AND THAT'S IT. I don't want you guys to blow what I'm saying out of proportion. What I saw blew me away. That's all.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...