Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ja się tylko zastanawiam jak to możliwe, że oni w tak naprawdę niecałe 2 lata robią takie masakryczne gry :) A teraz jeszcze na 2 platformy zamiast jednej.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Danger Sign Jumps, Convoys, Drift Zones, and Showcase events that pit you and against a fleet of speedboats, a giant zeppelin, and more.

Select your own driver character, customize your cars, create vanity license plates – even choose your own horn sound.

 

http://www.xbox.com/en-us/games/forza-horizon-3

 

:ohboy:

Edytowane przez marcin33
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Plan na wakacje:

 

Lipiec - Kupić Forza Horizon na X360, ograć wzdłuż i wszerz. 

Sierpień - Kupić Forza Horizon 2 z DLC na X1, ograć wzdłuż i wszerz.

 

Może być krucho wygospodarować 200-300h na dwie gry w dwa miesiące ;)

Odnośnik do komentarza

czytam i czytam i uwierzyć nie mogę :D przy tym wszystkim FH2 wydaje się taki biedny, że aż przykro a przecież to taka super gierka :(

 

przecież ta okładka aż krzyczy MASAKRATOR WYŚCIGOWYCH ŚWIATÓW

 

aż sam się serio zastanawiam czy nie brać deluxe edition, taki jestem podjarany

 

c9c2ea5a-7213-47ee-a643-72d4988b768c.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kurna FH2 odpuściłem ale trójeczke chyba łykam na premierę. Troszkę te fotki zalatują radosnym pomykaniem po ogromnych bezdrożach w the crew. :3

 

Nie bijcie za the crew,ta gra serio daje radochę z beztroskiej jazdy ale reszte ma mocno średnia to fakt :P

 

Nie bądź baba i kupuj Forza Horizon 2  :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

The Motorsport All-Stars Car Pack for Forza Horizon 3 is your chance to take 10 of the hottest modern race cars off the track and out on the open road. This pack includes the 2016 Ford #66 Racing GT Le Mans, the 2014 Audi #45 Flying Lizard Motorsports R8 LMS ultra, the 2014 Chevrolet #3 Corvette Racing Corvette C7.R, the 2014 Dodge #94 SRT Motorsports Viper GTS-R, the 2014 Ferrari #51 AF Corse 458 Italia GTE, the 2015 Nissan #1 NISMO MOTUL AUTECH GT-R, the 2015 Lamborghini #63 Squadra Corse Huracán LP620-2 Super Trofeo, the 2016 Holden #22 Sharkbite HRT VF Commodore, the 2016 Ford #55 Supercheap Falcon FG X, and the 2014 #55 BMW Team RLL Z4 GTE.

 

the fuck? Nawet auta torowe wrzucają do gry?

Odnośnik do komentarza

 

aż sam się serio zastanawiam czy nie brać deluxe edition, taki jestem podjarany

 

 

tylko uber edyszyn. wszystko poniżej wydaje mi się takie plebejskie :D 360 nieco boli ale wydam każdą z tych złotówek z uśmiechem na ustach.

 

tak samo biore najbardziej dopasiona edycje bo z gra pewnie spedze grube godziny ;d na sama mysl o tym michalek drga

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...