Skocz do zawartości

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

 

Premiera 10 listopada 2017!

 

Byłoby pięknie, ale sugeruję, żeby nastawić się na obsuwę na Q1/Q2 2018. Głównie ze względów biznesowych.

 

 

A nie mówiłem xD Nie było szans, żeby to wypuścili w najgorętszym okresie w roku. Na szczęście to tylko dwa miechy i w styczniu gra ma szansę sprzedać się naprawdę dobrze, jak "jedynka" w 2013.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Już można składać pre-ordery:

https://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4NI09-ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-collector-kings-edition

Jedyne 149funtów. :obama:

 

Nie mogę tylko znaleźć wersji Prince. Jak ktoś znajdzie to niech zapoda.

 

Pojawił się i książe:

http://www.game.co.uk/en/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-princes-edition-only-at-game-2078455

99funi...

 

Ceny zabójcze muszę przyznać. O ile Króla da się jeszcze jakoś usprawiedliwić tak Księcia ni cholery. SP nie ratuje tu niczego, bo póki co to wielka niewiadoma.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja załapałem się na edycję Króla w Ultimie za 599 zł. Pocieszam się tym, że na PS4 w tym roku nie kupię już za wiele gier (obowiązkowo YS VIII: Lacrimosa of Dana, Danganronpa V3, Tokyo Xanadu i remaster serii .//hack, nie wiem co z Call of Cthulhu, ale mam nadzieję, że też wyjdzie w tym roku), dlatego będę miał fundusze na edycje króla. 

 

Co do samej walki, trudno powiedzieć jak to wyjdzie w praktyce. Sam wolę gry z turowym systemem walki, ale na zaprezentowanych trailerach wygląda to naprawdę nieźle. Do tego te bitwy taktyczne a'la RTS, zawsze to jakieś urozmaicenie. System walki z jedynki średnio przypadł mi do gustu, dlatego nie jestem jakoś szczególnie zawiedziony jego modyfikacją. Zobaczymy, ja jestem dobrej myśli, ta gra interesuje mnie bardziej niż Dragon Quest XI. Zaraz po Trails of Cold Steel III to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra jRPG.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Cytat

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom will release on 23rd March, 2018

A message from akihiro hino, President and CEO of level 5:

“As you all know Level-5 is committed to delivering the highest levels of design and quality in each of our video game titles. The development of our latest project Ni no Kuni II: Revenant Kingdom is coming along very well and we can’t wait to share this new adventure with you our fans. In an effort to constantly innovate and bring new experiences to players, we’ve also implemented new modes in Ni no Kuni II: Revenant Kingdom including the new Skirmish and Kingdom Modes which will surly delight players.

However with innovation and new ideas come the need to ensure everything works together in a fun and cohesive package. This means we’ll need a bit more time to make sure the entire Ni no Kuni II: Revenant Kingdom experience meets Level-5 and Bandai Namco Entertainment Inc.’s high quality standards. So today I would like to ask for everyone’s patience as we move Ni no Kuni II: Revenant Kingdom’s worldwide release date to 23rd March, 2018 for the PlayStation 4 and PC. We will be sharing more news about Ni no Kuni II: Revenant Kingdom in the coming weeks and months as we move closer to our new launch date. On behalf of everyone at Level-5, I want to thank you all for your patience and continued support.”

 

23 marzec premierka. W sumie dobrze. Powinienem zdążyć ograć Xeno2 do tego czasu. :yao:

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, blantman napisał:

ja nie dałem rady w połowie zrobiło się nudno i powtarzalnie. Mam nadzieję że dwójka będzie miała dobrą fabułę ale poczekam na opinie ludzi z forum zanim kupie.

 

Mialem tak samo - z poczatku gralo sie bardzo fajnie, ale po jakims czasie zrobilo sie mocno jalowo, prosta dziecinna fabula mnie nie ciekawila a system walki znudzil. Dwojka zapowiada sie lepiej, ale tez na spokojnie poczekam na opinie.

Odnośnik do komentarza

Mi również się podobało, zakochałem się w gierce i zacząłem się nudzić dopiero przy próbie wbijania platyny. Bym musiał jeszcze z kilkadziesiąt albo więcej walk stoczyć, ale nawet po alko mi się nie chciało i odpuściłem, bo nie chciałem sobie niszczyć miłych wrażeń z giercowania.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.