Skocz do zawartości

Ace Combat 7


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

W dniu 25.06.2018 o 09:36, kufir napisał:

A co z odbijaniem się od ziemi ? Nadal będzie ten genialny pomysł ?

Na najwyższym poziomie trudności nie było odbijania więc nie wiem o co kaman.

 

Czekam. Fajnie, że poszli po rozum do głowy i wrócili do mechaniki z 6-ki (ZERO). AC:Online już miało spoko sterowanie. Osobiście uważam, że 4-ka miała nejlepsze przełączanie się między celami ale z jakiegoś powodu nie powielono tego ani w 5 ani 6-ce.

W sumie nie wiem po co wam remaster 5-ki. Załatwcie sobie tylko kineskopowy TV i naprawdę da się w to grać dziś. Muzyka działa, sterowanie działa, grafika tylko blisko ziemi zawodzi. AC z ery PS2 się nie starzeją. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co mam Ci powiedzieć. Kończyłem 4 i 5-ke na Ace na S (Zero mi chyba dwóch misji zabrakło na S) i nie przeszkadzało mi, ze na niższym poziomie można było się odbić. Jeśli przeszkadza jakiemuś  to odbicie się od ziemi to może z czystym sumieniem zrobić pauzę i restart misji. Nie będzie sie to różnić znacząco od przestawienia suwaka w opcjach. 

Chciałbym przypomnieć, że w "starych dobrych AC" nie było w trakcie misji checkpointów i żyliśmy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Cytat

Bandai Namco has revealed the pre-order bonuses for Ace Combat 7: Skies Unknown that players will be able to download once the game releases next year.

Across all platforms, players who pre-order Ace Combat 7 will unlock the F4-E Phantom II along with three additional aircraft skins. As for Xbox One players, you'll also receive a digital copy of Ace Combat 6: Fires of Liberation to download and play.

 

Along with the pre-order bonuses, Bandai Namco has also revealed what the Season Pass and Deluxe Edition will offer to players. The Season Pass will include three planes, three stages and a music player whereas players who buy the Deluxe Edition will include everything with the Season Pass along with eight emblems and the base game.

Ace Combat 7: Skies Unknown will be heading to Xbox One on 1st February 2019.

AC 6 w gratisie do AC 7 na xboxie :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Premiera na pewno nie, szczególnie, że mysliwce w Battlefront 2 są świetne. Owszem w AC bardziej się ładuje rakietami, ale i tak głód latania mam zaspokojony.

W sumie nie wiem po co byoby brać na premierę jak po 3/5 miesiącach cena spada o kilkadziesiąt procent. Możliwe że kupie z końcem roku razem z PSVR, bo jednak kusi to siedzenie w kokpicie.

Odnośnik do komentarza

Preorder złożony najbardziej wyczekiwana gra stycznia dla mnie. Fajnie że dostaniemy ace combat 6 bo nie ograłem tego nigdy (moją przygodę skończyłem na 5 cześci na x360). Niby mam 6 na steam ale jakoś nie chciało mi się tego na pc uruchamiac:) .

 

Akurat przejdę obie do premiery metro w połowie lutego.

Odnośnik do komentarza

Mylisz odsłony chyba. AC5 wyszedł na PS2, AC6 był na X360. Na Steam masz Assault Horizon, swego rodzaju 'zamerykanizowany' spinoff.

 

Na początku się ucieszyłem, jak zobaczyłem info o dodaniu AC5 na PS4, ale potem doczytałem, że będzie to zwykła emulacja (jak PS2 Classic). To samo AC6 na Xone - wersja z 360 ze wsteczną kompatybilnością. Tym samym zostaję przy wersji PC, bo przez moment rozważałem pre-order na PS4, ale entuzjazm mi opadł.

 

Pograłbym w piątkę z nieco odświeżoną grafiką i achievementami...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Suavek napisał:

Mylisz odsłony chyba. AC5 wyszedł na PS2, AC6 był na X360. Na Steam masz Assault Horizon, swego rodzaju 'zamerykanizowany' spinoff.

 

Na początku się ucieszyłem, jak zobaczyłem info o dodaniu AC5 na PS4, ale potem doczytałem, że będzie to zwykła emulacja (jak PS2 Classic). To samo AC6 na Xone - wersja z 360 ze wsteczną kompatybilnością. Tym samym zostaję przy wersji PC, bo przez moment rozważałem pre-order na PS4, ale entuzjazm mi opadł. 

  

Pograłbym w piątkę z nieco odświeżoną grafiką i achievementami...

fakt czyli ten spin off pomyliłem taki ze mnie znawca dzieki za sprostowanie :) No nic i tak chętnie sobie w 6 jeszcze pogram ponownie

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Ace Combat 7: Skies Unknown is a joy. It’s a triumphant return for a series that’s spent a couple of years flying in the wrong direction. Minutes into my first mission, after watching the first of many melodramatic cutscenes, I settled back into my chair and smiled, because this is the stuff right here.

https://kotaku.com/ace-combat-7-is-a-proper-ace-combat-game-1831856733

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...