Skocz do zawartości

Ace Combat 7


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.01.2019 o 08:43, Dave Czezky napisał:

Jeśli macie paragon, mozecie napisac do namco i wysla wam kod. 

 

Ktoś już może sprawdzał taką opcję?

 

W dniu 30.01.2019 o 22:12, K_Mazur napisał:

Pany grał już ktoś w combatana jakimś flightpadziePytam, bo sam chciałem kupic, ale niemogeznaleźć różnicy miedzy hotasem z Thrumastera co wyszedł kiedyś tam (cena 350zł) a ten z Hori za 700 z czymś. Jest też HOtas z Thrumasteraw wersji ace combat który też kosztuje ponad 700zl..

 

http://acecombatskies.com/topic/35439-hori-ac7-hotas-impressions/

http://acecombatskies.com/topic/35395-ac7-flight-joystick-compatibility-question/

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2019 o 07:54, Dave Czezky napisał:

Ehe. Zdjecie paragonu/zamowienia trzeba wyslac. Nie wiem czy w lutym jeszcze dziala. 

 

A masz może pod ręką link do strony z opisem procesu?

 

Info na oficjalnej stronie https://www.bandainamcoent.com/news/ace-combat-7-frequently-asked-questions

 

I pre-ordered a physical copy of Ace Combat 7 for PS4 at a parti(pipi)ting physical retail store or on their website. When and how will I receive the bonus content DLC and Ace Combat 5?

Parti(pipi)ting retailers will provide a code that can be redeemed through the PlayStation Store for both the DLC and Ace Combat 5. The offer expires 2/18/19 or while supplies last

 

A o podmiotach nieuczestniczacych w promocji nie ma nawet słowa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość suteq

Po skończeniu dwóch misji stwierdzam, że to kompletnie nie moja bajka. Niby lata się bardzo przyjemnie, ale ja w ogóle nie czuję tej dynamiki czy szybkości. Przez ten czas wszystko mi się ślimaczyło nawet lecąc najszybciej jak mogłem. Cele to też rozwalenie wszystkich po kolei, pewnie później by były jakieś eskorty czy misje z jakimś konkretnym celem (tak mi się wydaje), ale no nie mam ochoty w nie grać. Fabuła to już w ogóle - niby nikogo ale nieźle zryte umysły tworzyły scenariusz do tej gry tworząc te wszystkie przerywniki filmowe, w których wszystko jest potraktowane serio co czasami wygląda komicznie. No nic, ale cieszę się, że spróbowałem i wyrobiłem sobie opinię na faktycznym produkcie. :) 

Odnośnik do komentarza

A ja wróciłem po dłuższej przerwie wróciłem do gry. I nie żałuję pozostania na normalu. Niektóre  misje dały się we znaki. Na razie jestem po 10 misjach i kilka było świetnych (kanion i błyskawice, mniam).

 

Szkoda że nie zdecydowali się na głównego bohatera który chociaż mówi a najlepiej jeszcze to widać... Rozumiem oldschool ale naprawdę bez przesady.

 

Brakuje też zmiany wyglądu samolotu podczas kampanii. Ale właśnie czegoś takiego mi brakowało. Grafika i efekty super. Trochę wkurzam dorysowywanie drzew. I ciekawe czy bym się skapnął o smaczku z psem jpegiem jakbym wcześniej o tym nie przeczytał. 

Odnośnik do komentarza

Ace-Combat-7-Asia-Sales_02-25-19.jpg

 

Cytat

 

Ace Combat 7: Skies Unknown sold 500,000 units in its first month of release in Asia, Bandai Namco Southeast Asia announced.

While sales numbers for other regions have not been announced, the latest Media Create sales numbers place the physical PlayStation 4 version at 231,659 units sold in Japan. The game also had the biggest United Kingdom launch in series history.

Ace Combat 7: Skies Unknown is available now for PlayStation 4, Xbox One, and PC.

 

 

 

Pół miliona sprzedanych kopii w samej Azji :obama: Na Steamie poszło jakieś 200k. W UK gra ma najlepszy wynik w historii serii. Także gra na pewno już sprzedała się w jednym miliońcu. Ace Combat! W styczniu! 

 

Japonia wstaje z kolan.

Odnośnik do komentarza

Skończone. Na prawdę bardzo fajna gra. Prawie każda misja fabularna z jakimś fajnym motywem. Fabuła jak dla mnie idealna pod taka gre. Fajnie przedstawiona z roznych perspektyw. Troche sie idzie pogubic w nazwach panstw na poczatku.

 

Świetne jest to uczucie że stajesz się szanowanym asem przestworzy. Aż mnie momentami ciary przechodziły. Szkoda że na następną część pewnie długo poczekamy a nic podobnego raczej nie wychodzi. 

 

Co do vra to fajnie że jest ale nie powalił. Po dwóch pierwszych aż mnie łeb zaczął boleć. Ale trzecia chyba najlepsza. Jak mały bonus do gry jest ok.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

O jezu, ale ta gra mnie uzależniła, skończyłem na wszystkich czterech stopniach trudności, plus wiele misji powtarzałem co by zdobyć rangę S. Latanie to sama frajda, misje fajnie wyważone, nie nużą swoją odmiennością, choć moja ulubiona to tzw destrukcja. Mamy ograniczony czas i musimy zrobić jak największy bałagan z możliwością powrotu do bazy po uzupełnienie amunicji lub jej zmianę na bardziej pasująca do pozostałych jednostek wroga. Gra ktoś z forum online?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem jakieś 2 miesiące temu, odpaliłem, zakochałem się na amen (to mój pierwszy kontakt z serią), a chwilę później utknąłem. 3 lub 4 misja chyba - ta w której najpierw unikamy wykrycia przez radar, później walczymy w pobliżu gigantycznej konstrukcji i... no właśnie, wykańcza mnie tam czas. Próbowałem kilka razy, ale przy każdym podejściem pojawiał się komunikat że nie wyrobiłem się czasowo.

 

@Arkady, podpowiedz coś please. Strasznie chciałem pchnąć tryb strory dalej, ale tutaj akurat jakoś tak się zniechęciłem w sumie (sam przelot z unikaniem wykrycia trwa dość długo) i wskoczyłem w inne gierki. Ale serio - od dawna kusi mnie by do tego wrócić.

Odnośnik do komentarza

@Amer No ja jestem z serią od drugiej części, coś tam po drodze opuściłem, ale w większość pykałem. Co co twojego problemu. To czwarta misja, „Rescue”. Do tej konstrukcji czyli windy kosmicznej, możesz dolecieć szybciej, musisz obserwować luki między radarami, są małe i wydaje się, że nie przelecisz, ale można z odrobiną wprawy. Przy samej windzie szybko niszczysz obronę przeciw lotniczą, następnie pojawi się chmara dronów, tutaj musisz pamiętać by trzymać się swojego celu do ochrony i niszczyć maszyny, które się do niego zbliżają. Jest to konieczne, bo wydarzy się coś o czym wolę nie spojlerować:)

Swoja drogą, ta misja ma dla mnie najlepszy utwór z całego soundtracka

 

@Kaczi również polecam, jak ostatnio grałeś za czasów PSXa i podobał się Ace Combat to i tu będziesz cholernie zadowolony, ta cześć nie jest przekombinowana jak AH.

 

Przed chwilą sprawdziłem, pękło 40 godzin w kampanii:kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2019 o 19:24, Ryo-San napisał:

 jak masz VRa to możesz odpalić sobie kilka misji w tym trybie

 

Czy poza misjami fabularnymi jest jakiś tryb freeroam w którym można by sobie polatać w VR? Ograłem sobie demo w VR i szczęka mi opadła, wrażenia niesamowite, zwłaszcza jak się nagle spada do wody, uczucie podobne do tego jak się we śnie spada z dużej wysokości :D Ale jeśli to tylko kilka misji to nie wiem czy dla samego VR warto płacić pełną cenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...