Skocz do zawartości

PSX Extreme 221


Oceń okładkę PSX Extreme 221  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 221 (Jasna strona Mocy)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 221 (Ciemna strona Mocy)



Rekomendowane odpowiedzi

 

Przez całe Święta Bożego Narodzenia czytałem PSX Extreme. Miałem Mega Mega udany Sylwester (-: tak się porobiło że

dopiero na drugi dzieńzrozumieliśmy z przyjacielem że mamy nowy rok (: Ogólnie świetny numer- świetny spis najlepszych

gier w 2016 roku. Oczywiście PlayStation 4zarządzi w 2016 roku. To będą gry niszczatory. Tylko na PS4. Grałem w Just

Cause 3 (PS4) i powiem dobra ocena Just Cause w PSX Extreme. Jednak giera znudziła nam się po dwóch godzinach.

Moje najlepsze gry w 2015 roku to Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz horror na PS4 (- : Until Dawn.

Czekam na nowe soczysty numer PSX Extreme i podsumowanie roku 2015.

 

PS. Roger (: Czytałem/czytaliśmy twoją recenzję Beyond: Dwie Dusze (PS4) Roger lubię Cię.  Ale jeśli dla Ciebie minusem

jest iż gra śmiga w kinowej wersji (dla ciebie Roger to te czarne pasy dziecko drogie) To następnym razem recenzując grę

w formacie kinowym pomaluj sobie te wielkie okulary farbą olejną na górze i na dole, zostaw tylko środek.

Roger nie nadajesz się na recenzenta gier. Taka prawda Roger. Już nawet nie pytam się o filmy - bo strach się pytać.

Ale ogólnie recka Beyond: Dwie Dusze jest OK. Tylko recenzent nie dorósł do takich gier.

Czekam na nowy numer # 222 (2 2 2) (: PSX Extreme (:

Mielu jeden z niewielu osób które maja odwagę napisać jaki jest naprawdę Metal Gear Solid V: The Phantom  Pain.

KOSO!!!!! Jesteś burak niepasteryzowany dając ocenę dla MGS V 9+ :negative:

MIELU - napisz nową prawdziwą reckę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Tak oczywiście Metal Gear Solid V: to świetna gra (niszczator) ale nie na 9+ !!!

Ciekawe The Order 1886 i Until Dawn otrzymują ocenę 7+ a nowy Metal Gear Solid V: otrzymuje 9+

JAKIM CUDEM????

PSX EXTREME POTRZEBUJE NOWYCH RECENZENTÓW W PSX EXTREME!!!!! LUDZIE!!!!

DZIECIOM DZIĘKUJEMY.

Olejną powiadasz? Da się zrobić. W nowym roku życzę samych hitów na PS4 i przede wszystkim zdrowia. Dużo zdrowia!

 

Dzięki Roger. Pamiętaj bracie graczu - każdy z nas jest graczem Roger nie możesz wystawiać grze minusa za to że

dana gra śmiga w kinowej wersji. To kaleczenie recenzji. Roger Ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego. Dużo gier (: 

na Niny (: I OCZYWIŚCIE NA PS4. PS4 rządzi w 2016 roku (: Czekam na nowy numer PSX Extreme. :nyam2:  

Wiedźmin 3 Dziki Gon niszczy system :wub:  

Wiedźmin to człowiek kozak, który przemierza doliny i lasy. Nie lęka się bestii i ogromnych potworów.

Nie lęka się zjaw i duchów......... :woot:

Odnośnik do komentarza

 

No niestety dramat jest w tym aspekcie, a przez to często cierpią dobre gry.

dlatego lubie recki w pewnym konkurencyjnym magazynie, tam nie ma ocen.

Jak patrze co dostaje tak mordor, battlefront czy fallout to tylko smieje sie z politowaniem.

 

Śmiech to zdrowie. Nie musisz się zgadzać z opinią innej osoby, ale pamiętaj, że ta ma prawo do własnego zdania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu trailera 'the man from U.N.C.L.E. byłem totalnie zniechęcony do tego filmu. Mój błąd. Moim zdaniem to najlepszy produkt Richie'ego od lat. Zgrabna komedia szpiegowska z retro klimatem. Mamy trochę Bonda, trochę z przygód Ethana Hunta. Całość więcej niż dobra. Spokojnie na 7+/8 na 10. 

 

Przede wszystkim podobały mi się sceny akcji - były czytelne ( bez przesadnie trzęsącej się kamery i nagłych cięć), a to w dzisiejszym kinie akcji rzadkość. No i dialogi - jak na blockbustera miejscami stosunkowo inteligentne. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Papier jak najbardziej na plus, design oczywiście także, zmienił bym tylko kolorystyke rubryczek i tabelek przy recenzjach danych tytułów. Takie zielone motywy przy recenzji Beyond budzą skojrzanie, że gra jest na Xboxa, to samo z recka Xenoblade. No ale to w sumie popierdółka.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Numer mi się średnio podobał . 

 

Na plus Xenoblade recenzja Komodo jego teksty coraz bardziej mi się podobają, recka Yakuzy czy Bloodborne (chyba obie Roger) , Just Cause 3 i Paper Jam. Felietony Dwóch zgryźliwych tetryków i Miela, Mazziego felieton, kącik Japoński zawsze ciekawy a do tego w tym numerze o Yokai Watch z zainteresowaniem poczytałem, Dżujo o MVP też niczego sobie. Na koniec najważniejszy plus - temat numeru. Roger bardzo fajny artykuł o lokalizacji i wyrastasz na jednego z moich ulubionych redaktorów.

 

Na minus temat gwiezdnych Wojen. Nuda. Poza Komiksami z uniwersum reszta oklepana i opisana w ciągu ostatnich 2 miesięcy wszędzie. Streszczenie gwiezdnej sagi ? Naprawdę?   Kilka recenzji ale to pewnie dlatego że się z nimi nie zgadzam;) (np remaster Beyond o wiele za wysoka ocena za tą kupe) , felieton Zaxa czy Butchera mi nie podszedł, Top 50 obrazuje że dla redakcji sony jest najważniejsze. Nigdy bym last guardiana nie dał do top bo nie wierzę że wyjdzie w tym roku. Horizon od twórców kiepskiego killzone na pierwszym miejscu :D ?

 

Kącik o Battlefroncie tak samo bez sensu jak wcześniej o destiny. Rozumiem że tych informacji w necie zainteresowani nie znajdą ? Takie poradniki do jednych z gorszych gier tamtego roku tylko zajmują przestrzeń. Jak jakaś gra mnie rajcuje (np Bloodborne) to sam wiem gdzie mam zerknąć aby sobie poczytać u ludzi lepiej obeznanych w temacie niż redakcja psx extreme. Artykuły o studiach deweloperskich czy kartoteka nigdy mi się nie podobały za mało ciekawych informacji i to wszystko już wiem od dawna. Tutaj także śmierdzi wikipedią na kilometr.

 

Reszta artykułów trzyma równy poziom z poprzednich miesięcy. Retro na plus jak zawsze. Felieton Walkiewicza ciekawy, lubię też poczytać recenzje filmów które widziałem i skonfrontować swój gust z Kubą (różnimy się i to znacznie :D ) .  Listy do zaorania bo tam już nie ma ciekawej treści od lat i 4 strony na to zmarnowane ...

 

 

Czytam prawie od deski do deski co miesiąc 4 magazyny. 3 w princie Pixel, PSX EXtreme i CDA oraz Edge w cyfrze. Jeżeli chodzi o ostatnie numery to PSX Extreme mi się najmniej podobał. PSX Extreme mało mnie zaskakuje, mało rzeczy dla mnie nowych się z niego dowiaduje a już na pewno prawie żadną grę mi nie zareklamowało. Pozostałe czasopisma potrafią mnie nakręcić na coś czego wcześniej nie ograłem jak chrono trigger albo na perełki o których nigdzie indziej nie poczytam jak Kingdom czy Undertale. Inne magazyny też nie zawsze, ale często mają artykuły które zagłębiają jakiś temat bardzo mocno i nie czuję niedosytu. W Nowym PSX Extreme tylko Rogera temat numeru czy artykuł Mazziego nie zostawił niedosytu. Za dużo treści jest powtarzanych z treściami z internetu. To było ok jak magazyny były jedynymi dostawcami takich informacji obecnie bardziej zależy mi na felietonach i artykułach o czymś do czego sam mam trudny dostęp.  Same Top oczekiwanych gier jak porównam wasze z tym z CDA widzę różnicę i to sporą. Ten z CDA zawierał jakieś zaskoczenia, jakieś gry o których nie wiedziałem albo słyszałem mało, u was to lista jaką mógłby wkleić każdy użytkownik ppe :)

 

Może za dużo wymagam i za dużo siedzę w temacie. Przepraszam za zrzędzenie. Poproszę więcej Mazziego, Zooltara czy Rogera.  PSXExtreme nadal będę kupował kto wie może za miesiąc ponarzekam na forum pixela a wasz numer mi bardziej podejdzie.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy na łamy PSX Extreme wróci kierownik - GAMERA. Tęsknię za czołgiem bojowym. Gamera pisał świetne recki. Do dziś Gamerę

uważam za jednego z najlepszych zgredów w historii PSX Extreme. Dlaczego jest tak mało listów w PSX Extreme? Czy stary zwyrol

HIV pali większość listów które czyta. Podoba Mi się Głos Ludu. Chcę tam BYĆ.

KUBA SOBEK RECENZENT FILMÓW - Kuba świetne recenzję filmów, muszę Ci to przyznać. Chyba pierwszy raz Kuba.

I najważniejsze PlayStation 4 rządzi. W tym roku konkurent bestii czyli PS4 :good2: zostanie zgładzony i zeżarty bez popity.

W tej wojnie od początku liczyło się i liczy się tylko i tylko tylko i tylko liczy się i liczyło się tylko PlayStation 4.

Gdy nadejdzie The Last of Us 2 nadejdzie Dzień Sądu. Ale wcześniej pogramy sobie w najlepsze gry na PS4 na planecie Ziemia.

A Fallout 4 to ścierwo dla dzieciaków. Moja ocena dla tej gry. Idź Pan w ch....... prawdziwa i jedyna ocena/recenzja gry Fallout 4.

Czego życzę sobie w 2016 roku. Ukończenia nowej referencyjnej sali kinowej dla świra gracza/kinomaniaka.

I aby PSX Extreme miał 150 stron za 25 zł. A CO.

PS4 - 2016 - 2017 - 2018 -  RZĄDZI - 2019 - PS5 

  • Plusik 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Z tym smokiem to tak nie przesadzajcie, bo jeśli coś rządzi to Wii U, a nie PC z lepszymi multiplatformami.

Zależy co bierzesz pod kryterium, rok 2015 w wykonaniu PC to około 20 tytułów z średnią +80% (ekskluzywnych oczywiscie) gdzie na wiiu to zaledwie 4 gry. Także wiesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.