Skocz do zawartości

[SFV] Otwarte Mistrzostwa Polski w Street Fightera V! (PS4, luty-marzec 2016)


Di

Rekomendowane odpowiedzi

r09uba8.jpg

 

Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Polski w grze Street Fighter V!

 

Cenega, Sony Computer Entertainment Poland, PPE.pl, Centrum Handlowe Złote Tarasy i sklepy Saturn zapraszają na oficjalne Mistrzostwa Polski w grze Street Fighter V na PlayStation®4! Stań do walki o tytuł najlepszego gracza Street Fighter V! Weź udział w jednym z 5 turniejów eliminacyjnych (Kraków, Poznań, Łódź, Szczecin, Warszawa) i zostań jednym z 16 zawodników, którzy zmierzą się w wielkim finale 12 marca w Warszawie. Zawody są otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby się zmierzyć i powalczyć o nagrody, a także tych, którzy po prostu chcą kibicować uczestnikom rozgrywek.

 

Na zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody w tym nagrody pieniężne!

 

Zapisy, regulamin, nagrody i stale aktualizowane informacje znajdują się na stronie http://www.ppe.pl/sfvcup.html

 

 Oto terminy i miejsca poszczególnych eliminacji:

 

·       20.02.2016 - Saturn Kraków, CH Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

·       21.02.2016 - Saturn Poznań, CH City Center, ul. Stanisława Matyi 2

·       27.02.2016 - Saturn Łódź, CH Port Łódź, ul. Pabianicka 245

·       28.02.2016 - Saturn Szczecin, CH Kaskada, al. Niepodległości 36

·       12.03.2016 – eliminacje i finały w CH Złote Tarasy, w Warszawie

 

Przypominamy, że premiera gry w polskiej wersji językowej nastąpi 16 lutego, równocześnie z premierą światową.

 

Nagrody:

1. miejsce: 1 500 zł + abonament PS Plus na 1 rok + headset Cobra + Złoty Dualshock 4 + zestaw gadżetów

2. miejsce: 1 000 zł + abonament PS Plus na 3 miesiące + headset Cobra + doładowanie do PSN 100 zł + zestaw gadżetów

3. miejsce: 500 zł + abonament PS Plus na 3 miesiące + doładowanie do PSN 100 zł + zestaw gadżetów

Zestawy gadżetów są przewidziane także dla najlepszych uczestników eliminacji.

 

Będę prowadził wszystkie eliminacje oraz finały. Pamiętajcie o rejestracji poprzez formularz. W razie pytań proszę pytać. Eliminacje w Warszawie odbędą się w Złotych Tarasach w galerii, tj. poza Saturnem.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Hejka mam takie dwa szybciutkie pytanka:

 

1. Czy na miejscu będą pady bo kolega gra na pc i nie ma dualshocka 4 ?

2. Czy wypisane nagrody są za eliminacje czy za finał w Warszawie ?

 

Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

 

edit: Doczytałem ze za finały w takim razie jakie będą nagrody za eliminacje (co to za gadżety jak to nie tajemnica ) ?

Edytowane przez flaczki
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Drabinka pierwszych eliminacji do Mistrzostw Polski w Street Fightera V została rozlosowana! Osoby wpisane do jednej linii (przedzielone ukośnikiem) zagrają jako pierwsze, a zwycięzcy tych par awansują do standardowej, 32-osobowej drabinki Single Elimination (play-off). Na miejscu będą możliwe dodatkowe zapisy tuż przed rozpoczęciem turnieju. Gadżety będą czekały na aż 8 najlepszych graczy, ale tylko czołowa trójka awansuje do warszawskich finałów, które odbędą się 12 marca w Złotych Tarasach.
 
Odnośnik do komentarza

Gadżety (bandana, karty kolekcjonerskie z SFV, opaska na rękę i smycz Sony, a dzięki Multiwersum.pl w Poznaniu jeszcze komiksy i encyklopedia postaci z serii), najważniejszy był awans do finałów w Warszawie (finaliści dodatkowo otrzymają na miejscu koszulki Mistrzostw).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Relacja z eliminacji w Szczecinie:

Odpadłem od razu z jakimś Rajem. Ogólnie to był mój drugi turniej w życiu na jakim byłem pierwszy był w SFIV we Włocławku z 7 lat temu i tam moje marzenia o byciu dajgo pokrzyżował Ukyo znany na forum jako wet_willy.

W Szczecinie było kilku dobrych graczy Kaczilla grający Nashem, Taster grający Rashidem masakrę robił totalną wiadomo było od razu, że wygra. Dobry był też gość grający Birdiem ale uległ Nashowi Kaczilli w walce o 3 miejsce. Drugi był gość grający Laurą dość dobry, a co ciekawe nie wiedział, że ktokolwiek w Polsce gra w Street Fightera. 

Poznałem też legendę Polskiej sceny bijatyk Di. Spoko gość w realu, a w internecie wydaje się inny ;) 

Ogólnie zamierzam w końcu znaleźć jakiegoś maina i pograć w to na poważnie bo nie sądziłem, że w mojej okolicy są tacy za(pipi)iści gracze jak Taster czy Kaczilla. 

Zwycięzca turnieju Taster marudził coś ,że po turnieju nie gra w SFV bo to słaba gra ale to wiadomo, że modne jest teraz narzekanie na SFV, a i tak wszysccy grają. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla zwycięzców. Jak widać po eliminacjach to zero niespodzianek ci którzy byli dobrzy w SFIV grają dobrze w SFV.

 

Jak grałem ostatnio z Tasterem to go trochę zgwalcilem ale nie graliśmy main na main ( Vega v Rashid ) jutro wracam do UK można coś około 22 pograć.

Odnośnik do komentarza

gascan, miło było w końcu poznać :). Nie wiem czemu w Internecie wydaję się inny, może za mało emotek używam? ;) A może chodzi o to, że z tego typu wydarzeń zawsze czerpię ogromną frajdę :). Mam nadzieję, że pod nieobecność Tekkena chociaż jedna bijatyka będzie na tyle popularna, że od czasu do czasu warto będzie wsiąść do pociągu i gdzieś się przejechać. Street Fighter V ma do tego potencjał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...