Skocz do zawartości

ShiNo0bi

Dziwne zachowania strony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przekazać dwie moje uwagi związane z portalem PPE.

1. Chciałem być miły i wyłączyłem AdBlocka na portalu..... i włączyłem go z powrotem... O ile nie zauważyłem jakichś męczących reklam, to strona ładuje się wieki... Oczywiście nie mówię o treści strony, bo treść jest po chwili, ale mimo wszystko strona cały czas coś tam ładuje... nawet nie mogę się zalogować normalnie w tym czasie tylko muszę czekać aż się w końcu załaduje co musi, ponieważ JavaScript nie chce uruchomić boxa z logowaniem. Prawdopodobnie jakaś reklama ma problem z załadowaniem treści. Pełne załadowanie trwało około 42 sekund.

2. Druga kwestia. Dlaczego automatyczne logowanie na stronie działa w tak dziwny sposób? Wchodzę na stronę jestem wylogowany, po chwili strona się odświeża z zalogowanym kontem. Wchodzę w news'a, czy w ogóle w jakiś inny dział na stronie, to samo, na start jestem wylogowany, dopiero po jakimś czasie odświeża stronę automatycznie i jestem zalogowany. Sytuacja występuje kiedy jestem zalogowany za pomocą Facebooka, do tego wylogować mogę się tylko przez wyczyszczenie ciastek.... Kiedy loguje się za pomocą loginu i hasło, logowanie, wylogowanie i przechodzenie między stronami działa tak jak powinno :)

Dziękuję za uwagę :)

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Niestety zdarza się, że czasami któryś skrypt reklamowy potrafi przymulić. Na bieżąco to optymalizujemy, ale tu z racji czasami ładowania reklam z różnych sieci, jest lekki lag. 

2. Facebook - już kilka razy poprawialiśmy tę wtyczkę i zawsze jakiś problem z nią mamy. Z czasem będzie pewnie do odstrzału, bo niewiele osób korzysta, a jak już ktoś korzysta, to pojawiają się problemy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zróbcie porządek z tym logowaniem na stronie bo jest ostry bajzel. Zamieściłem komentarz pod artykułem z imienia i nazwiska a miało być z ksywki, pod którą funkcjonuje tu na forum. Parę dni temu próbowałem zalogować się przez facebooka w serwisie, ale poległem bo się nie dało, a tu nagle działa bez mojej woli. Edycja profilu, jakieś zmiany niemożliwe - odświeża w nieskończoność stronę z logowaniem. Wywalcie tę wtyczkę bo jest bez sensu. pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech wtyczka FB. Co ją połatamy, to ona dalej swoje. Podeślij na perez@psxextreme.pl info o jakie konto chodzi, to je ogarniemy (m.in. zmiana nicka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze dorzucę, że samo "przeładowanie" samej strony głównej to jeszcze nic - bo logowanie na stronie pojawia się z każdą akcją wykonywana na stronie (ocenianie gier, dodawanie komentarzy - pełno tego!).

Chyba już lepiej pozbyć się logowania z facebookiem całkowicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cAk4ouY.jpg
Nie wiem, czy obrazek się wyświetli, bo któryś z serwisów był do pupy.
Ale..., nie wiem jak skomentować grę, gdzie tam jest guzik "skomentuj"?:)
Ostatnio zacząłem się bawić w dodawanie gier do swojego profilu, tych, które posiadam. No i Journey jest tylko w wersji PSN, mimo, że mam go na płycie, dodatkowo z Fl0w i Flower.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwnie Ci to wyświetla się coś. A dodawanie nowego komentarza masz na samym dole (dodaj wątek), albo po najechaniu na już istniejący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmniejszyłem scrollem rozmiar fontów, by więcej uchwycić. Moze to adblock, tak zablokował, No na dole żadnego guzika nie ma. Mogę tylko komuś skomentować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie o zoom mi chodzi. Brakuje Ci filmiku YT i kilku grafik na tym screenie. Może sprawdzić bez adblocka, ale to chyba nie to.

Co to za przeglądarka? Sprawdzałeś na innej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przeglądarka byłych twórców Opery - Vivaldi:) ale oparta na chromie. Jutro sprawdzę na Internet Explorer, tam zawsze wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fatal error: Call to a member function query() on null in /NFSDATA2/www.ppe.pl/drivers/DB_mysql_driver.inc.php on line 108

Fatal error: Call to a member function quote() on null in /NFSDATA2/www.ppe.pl/drivers/DB_mysql_driver.inc.php on line 337

Po wejsciu na ppe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zapowiadali jakiejś przerwy technicznej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz fix, jakas czkawka po ostatniej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako dziwne zachowanie strony zakwalifikowałbym trzymanie Gruszczyka jako "redaktora". 

• Plusik 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest bardzo potrzebny i rzetelny, tylko dzięki swojej ciężkiej, nienagannej pracy utrzymuje się na stanowisku. Ale zawsze znajdzie się jakiś chejter co opluwa bez przyczyny, pewnie z zazdrości tak piszesz :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gruszczyk robi atmosfere

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każda strona musi miec swojego blubera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem zgłosić dziwne zachowanie strony

6bskLEr.jpg

Niepokoi mnie brak reklam. Czyżby gruszczyk pisał zbyt mało sensacyjne nagłówki? Czy mam martwić się o płynność finansową PE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja bym sugerował wyłączyć AdBlocka... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sugestia zostanie wzięta pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę wdzięczny. Sam forumek finansowo nie dźwignie wszystkiego w obliczu takich długów, o jakie się ostatnio rozchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zróbcie zrzutkę crowdfundingowa i jakoś razem spłacimy redachtóra Shi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Perez napisał:

No ja bym sugerował wyłączyć AdBlocka... 

emoji23.png emoji23.png emoji23.png 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Wykorzystałeś limit obserwowanych gier!" to tak na serio? Dlaczego jest limit?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi