Skocz do zawartości

Trackmania Turbo


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Jak odpaliłem to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to ciężkość samochodu. Tutaj naprawdę go czuć i operuje się nim znacznie ciężej niż w poprzednich Trackmaniach. Tam to było takie piórko, które szybko skręcało i jakoś mi się to bardziej podobało. Tutaj jakoś w ogóle nie czuję samochodu. No i jeszcze ten drift. :/ 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie dziwne wrażenie. Jakby samochodziki były na napęd naprężonej gumy. Muskasz hamulec przed zakrętem, żeby wejść w drift. Samochód przyhamuje, żeby po chwili momentalnie przyspieszyć w ślizgu. Ciężko przez to wyczuć optymalne wejście w zakręt. Za kilka dyszek na pewno kupię. Póki co odpuszczam.

Odnośnik do komentarza

jak to jest z tym odblokowywaniem tras? później trzeba zdobywać same złota/srebra żeby odblokować następne trasy? mam zablokowane od siedemdziesiątki w górę. na poprzednim level'u (60-69) przyznam że miałem kilka brązów. jak to jest?

 

EDIT: dobra, chyba na jakiś czas oślepłem... kłódki nawet mają kolory złoty srebrny itd, a pod spodem napis co trzeba zdobyć :D

 

btw gierka zayebista imo :D

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Całe garnki miodu z tej gry wychodzą. Kupiłem w zasadzie po pijaku, więc podwójny zysk XD Pasuje mi ta gra do przejechania trzech, czterech tras z doskoku, tylko zawsze potem chce się więcej. Szkoda, że nie ma przeglądarki poziomów innych graczy, no i przydałyby się pakiety jakichś nowych tras i środowisk.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Gratki, pewnie nie było łatwo! Dzisiaj po raz pierwszy włączyłem Trackmanie, kiedyś oglądałem zmagania ludzi na PC i zawsze mi sie podobało, tylko z zakupem jakoś nigdy nie było po drodze. Szybka jazda bez trzymanki, krotkie, ale intensywne czasowki i mega zakrecone trasy - jak dla mnie bomba! 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...