Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Watch_Dogs II na horyzoncie. Wstepna data premiery przed koncem marca 2017 roku  a zostanie zaprezentowana na nadchodzących targach E3. To nic nowego, w tym roku nie ujrzymy nowej części AC, więc jak to Ubisoft :)

 

 

 

Firma właśnie potwierdziła, że Watch Dogs 2 nadciąga. Jednocześnie możemy spojrzeć na nowy raport finansowy, w którym zostały zawarte ciekawe informacje

 

 

Ja z miejsca składam zamowienie, pierwsza czesc strasznie mnie wciagnela i wyglada na jedna z ladniejszych gier jakie wyszedly na ta generacje konsol.

image.jpeg

 

Czekacie ?

Edytowane przez Mroku333
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mafia 3 jest tak nudna i bezplciowa na tych gameplayach i trailerach ze juz mody do gta 5 sa fajniejsze - tego juz nie robia Czesi, moze czyms zaskoczy ale bardzo watpie (jedz, zabij, pozamiataj)

 

misje w watchdogsach byly ciekawe, gra techniczne guwno ale na silniku division moze byc fajny szpil jesli, jak pisza balon dorysują jajka temu typowi w plaszczu bezdomnego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jakby wyszło w okolicach wiosny 2017 to aż 3 lata! Mam nadzieję, że settingu nie zmienią, bo on akurat był dość mocnym punktem. Dalej chcę hakierów, mocny, brutalny klimat tylko proszę o zmianę tego beztestosteronowaca w płaszczyku (pewno mieli animację ruchu postaci z Assasina w płaszczu i dlatego nie było możliwości założenia jakiejś kurtki xD)

Odnośnik do komentarza

Mi tam WATCH_DOGS się podoba, a gram na PS3, więc oprócz wszystkich wyżej wymienionych przypadłości, dochodzi jeszcze niezbyt zachwycająca oprawa (żeby ująć to łagodnie). Co prawda idzie się przyzwyczaić, a i jakieś urzekające widoczki się trafią (do tego animacja Aidena jest świetna), ale jak obejrzałem jakieś filmiki z PS4 to zrozumiałem, jak u mnie jest biednie :)

Mimo tego gra mi się fajnie, choć wiadomo, że to typowa UBI-gra, że tona syfu na mapie, że synchronizacje na wieżach itp. Niemniej jednak większość znajdziek (hakowania domostw itp.) jest fajna i doświadcza się ich z przyjemnością. Nawet te hot-spoty to fajne ciekawostki, spisane fajnym językiem, z których można dowiedzieć się czegoś o Chicago w dość luźny i interesujący sposób. Fabuła nie jest najgorsza (choć ciągle nie przeszedłem, bo czyszczę mapę), Aiden jest spoko, ma fajny image i konkretny wokal (a także animację, o której już wspomniałem). Miasto obsługiwane jednym guzikiem też jest fajne, wiadomo że to uproszczenie, ale to w końcu gra, miało być szybko i intuicyjnie. Model jazdy samochodami beznadziejny, ale są motocykle, więc głównie tym się poruszam.

No i świetne multi, inspirowane Soulsami - ta zabawa w chowanego to masa frajdy sama w sobie.

Z chęcią powrócę do W_D zarówno w przyszłym sequelu, jak i jeszcze raz - w wersji na PS4 - nie jest to jakieś cudo, ale na pewno nie zasługuje na te wszystkie wiadra pomyj, które na nie wylano.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Watch_Dogs i Unity to największe wpadki Ubi w tej generacji i w ogóle od niepamiętnych czasów i to potem już poszło lawinowo. Nie grałem w WD (ale jak widzę na Allegro za 40-50 zł to niedługo to się chyba zmieni) więc nie oceniam tej gry, ale wyraźnie czuć, że to co grę spotkało było przesadzone.

 

Mi dużo na temat tej gry powiedziała recenzja quaza

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://www.reddit.com/r/watch_dogs/comments/46g54p/watch_dogs_2_leaks/

 

Przecieki na temat drugiej części WD - oczywiście należy do nich podchodzić z dużą rezerwą. Generalnie akcja ma się dziać w San Francisco (co jest zgodne ze wcześniejszymi informacjami), a głównym bohaterem może być facet o imieniu Marcus, współdziałający z małą grupą hakerów.

Odnośnik do komentarza

I do tego gej!

Oby, jeśli ma to się dziać w San Francisco, to wypadałoby jakoś zaznaczyć, że miasto jest ważne na mapie walki o równouprawnienie środowisk LGBT, szczególnie w kontekście kulturowo-historycznym.

 

No, a czarnoskóry gej to połączenie nie często używane nawet w przemyśle kinowo - telewizyjnym (byle przedstawione jak Omar z The Wire lub Jamal z Empire - postacie uciekające od stereotypowego obrazu - widocznego chociażby w rolach Wayansa i Griera w Living Colour).

 

Czasy się zmieniają, z otwartymi ramionami przyjmuję delikatną zmianę po stronie zachodniej branży, zdominowanej przez bohaterów o kaukaskim rodowodzie, umięśnionej sylwetce i ratujących wszystko, i wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...