Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie w tym rzecz, ze te całe swag, yolo, hasztagUFO, jutuby pasuje do gimbazy jak ulał. To jest gra skierowana do tego współczesnego pokolenia, które wychowało się na serwerze, a to nie jest specjalnie moja bajka.

Jeżeli bawiles się dobrze, bo uznales te gre za powiew swiezosci to rozumiem, bo jest to cos innego, ale mnie ta otoczka w ogole nie bawi. Może jestem staromodny i nie ide z duchem czasu, ale w tym wypadku ani nie chcę ani nie czuję takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Popieram @SlimShady - też mnie ten cały yolo ziomalski klimacik odrzuca. W triala pograłem i myślałem, że jednak dam się przekonać, ale gierka jednak nadal kurzy się na półce, bo za każdym razem, gdy mam do niej wrócić, wynajduję masę wymówek, żeby jednak NIE :)
No i model jazdy samochodami jest TRA-GICZ-NY, podobnie zresztą jak w części poprzedniej (żadnych wniosków jak widać), a także w innych "dogsach" (tych śpiących).
Odczuwalne jest to tym bardziej, że wcześniej grałem w Mafię III, gdzie ten element jest wręcz wzorowy (tu z kolei tak bardzo chyba chcieli się tym pochwalić, że nie wrzucili fast travel).
Całe szczęście przynajmniej motocykle są znanej japońskiej marki "YAKO-TAKO", więc da się w miarę sensownie przemieszczać po mieście (Aiden w części pierwszej też u mnie raczej jednośladem się bujał). Sterowanie Marcusem też jakieś takie bezwładne jest - czarnuch przylepia się do osłon ze złej strony, przeskakuje nie to, co byśmy chcieli i ogólnie występują tu bolączki rodem z serii o zakapturzonych zabójcach.
Całości jednak oceniał nie będę, bo zaliczyłem może z 10%, więc jak kiedyś podejdę do gierki z bardziej otwartym umysłem, to może w końcu pyknie i nie będzie tak źle - na chwilę obecną nie mam jednak na to ochoty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja sobie gram i jest spoko. Lepsza odsłona niż jedynka ale w kilku miejscach nadal śmierdzi sandałem. Model jazdy do bani, strzelanie do bani, yolo klimat do bani. Ale, ale. Cała reszta jakoś się broni. Hakowanie lepsze, misje ciekawsze, postacie również. Gra się przyjemnie i tyle. Gra dobra i tyle. Taka siódemka, jeżeli miałbym ocenić. Jestem jakoś w połowie, robię przeważnie misji główne, poboczne też od czasu do czasu.

Kupiłem za 5 dych z wysyłką, ukończę, sprzedam i lecę dalej z zaległościami. Albo U4 albo Dishonored 2. :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 7.02.2018 o 08:41, ireniqs napisał:

A ja sobie gram i jest spoko. Lepsza odsłona niż jedynka ale w kilku miejscach nadal śmierdzi sandałem. Model jazdy do bani, strzelanie do bani, yolo klimat do bani. Ale, ale. Cała reszta jakoś się broni. Hakowanie lepsze, misje ciekawsze, postacie również. Gra się przyjemnie i tyle. Gra dobra i tyle. Taka siódemka, jeżeli miałbym ocenić. Jestem jakoś w połowie, robię przeważnie misji główne, poboczne też od czasu do czasu.

Kupiłem za 5 dych z wysyłką, ukończę, sprzedam i lecę dalej z zaległościami. Albo U4 albo Dishonored 2. :lapka:

Podpisuję się pod tym mam podobne odczucia. Nie miałem kupować ale trafiła się okazja za mniej niż 60 zł wersja gold z niewykorzystanym kodem. Leżała na półce kilka tygodni i po skończeniu kingdom wreszcie odpaliłem. Gra nie jest jakaś wybitna ale dobry średniak na 7. Mnie nie irytuje model jazdy czy strzelanie (bo nie strzelam a latam cicho) tylko ten yolo youtuberski sznyt. No ale jak już się przemogłem to po średnim początku fajne misje na razie mam. Jest śmiesznie troszkę w stylu sunseta. Zamierzone przekolorowanie rzeczywistości i jak watch dogs 1 już po godzinie mnie zmęczył szaroburym chicago tak tu w San Francisco jest tęczowo i przaśnie :D . Idealna gra po poważnych tytułach w stylu kingdom czy filary. Taki growy hamburger z frytkami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Podpisuję się pod tym mam podobne odczucia. Nie miałem kupować ale trafiła się okazja za mniej niż 60 zł wersja gold z niewykorzystanym kodem. Leżała na półce kilka tygodni i po skończeniu kingdom wreszcie odpaliłem. Gra nie jest jakaś wybitna ale dobry średniak na 7. Mnie nie irytuje model jazdy czy strzelanie (bo nie strzelam a latam cicho) tylko ten yolo youtuberski sznyt. No ale jak już się przemogłem to po średnim początku fajne misje na razie mam. Jest śmiesznie troszkę w stylu sunseta. Zamierzone przekolorowanie rzeczywistości i jak watch dogs 1 już po godzinie mnie zmęczył szaroburym chicago tak tu w San Francisco jest tęczowo i przaśnie . Idealna gra po poważnych tytułach w stylu kingdom czy filary. Taki growy hamburger z frytkami.

Dokładnie tak. Tytuł ukończyłem, muszę tylko sklecić notkę w temacie "właśnie ukończyłem". Podtrzymuję swoją opinię. Druga połowa gry jest już naprawdę spoko jeżeli chodzi o misje, można się nieźle wyszaleć. Gra zyskuje jeżeli misje przechodzi się na różne sposoby, a najlepiej z ukrycia. Dron i skoczek to fajne urozmaicenie. Reszta tak jak pisałem. Jest ok,ale zawsze mogłoby być lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

skończone, oj jak się dobrze bawiłem

 

najlepsze miasto w tego typu grach, miejscowki i detale czasami wprawiają w oslupienie ile musieli nad tym siedziec

 

 

misje i sposoby w jakie mozemy je przejsc to czysty sandboxowy fun, minusik za gimbo klimat ale szlo sie przyzwyczaic

 

jedyne co kulalo tak ze cala gre kulo w oczy to model jazdy

 

czekam na trojeczke - klimat z jedynki + cala reszta jak w dwojce + nowe miasto + lepszy model jazdy i mamy banderasa/10

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jedynka mi w ogóle nie podeszła, ale po tym co @kermit piszę o różnorodnych misjach mam nadzieję, że mi dwójeczka siądzie ładnie mimo gimbusiarskiego klimatu. Już mi trzy godzinny trial podszedł, jednak szkoda mi było wtedy wydać większa sumkę na ten tytuł. Teraz gdy mam swoją kopię od lubej ( :potter: ) to można z jeszcze większą przyjemnością  sprawdzić ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

No mnie gra na razie troszkę zmeczyła. Chyba w połowie gry bylem jak odstawiłem bo lepsze tytuły wpadły. Może dokończe jak będzie okres bez gierek. Na razie takie 7- na 10. Lepsze od watch dogs 1 zdecydowanie (to był kupsztal na 2/10) ale no nie chwyta gra jak niektóre hity. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

No mnie gra na razie troszkę zmeczyła. Chyba w połowie gry bylem jak odstawiłem bo lepsze tytuły wpadły. Może dokończe jak będzie okres bez gierek. Na razie takie 7- na 10. Lepsze od watch dogs 1 zdecydowanie (to był kupsztal na 2/10) ale no nie chwyta gra jak niektóre hity. 

No ja mam totalnie odwrotne zdanie niż kermit. O ile samo miasto jest fantastyczne tak misje główne są mocno nijakie i chyba tylko ze dwie mi zapadły w pamięć z całej gry. Scenariusza tam nie ma, postaci są nijakie, dialogi to dno. Ja rozumiem, że luźniejszy klimat i w ogóle trafienie do nastolatków, ale można takie rzeczy zrobić zdecydowanie lepiej, a nie że przerywniki filmowe wzbudzają zażenowanie na twarzy. Na plus na pewno gadżety do hakowania, które jest mocno rozbudowane ale tak naprawdę większość opcji jest zbędnych i w ogóle niepraktycznych.

 

Generalnie to tak średnio bym powiedział. Zaliczyłbym grę do tej samej grupy co Unity i Syndicate czyli włączyć, pozwiedzać miasto przez 30 minut i wyłączyć. Idealna gra do wirtualnej wycieczki. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, raven_raven napisał:

Miasto jest bardzo fajne moim zdaniem, ładniutko oddane, różnorodne, widoczków i ciekawych miejscówek nie brakuje.

Ja ogólnie uwielbiam architekturę San Francisco dlatego sama morda się cieszyła jak przemierzałem te charakterystyczne uliczne górki podczas jazdy w mieście. Do tego przejażdżka mostem aby dotrzeć do terenów podmiejskich. Ubisoft umie w miasta, to trzeba przyznać. 

Odnośnik do komentarza

Mi się tutaj bardzo podoba, że można przemierzać to miasto wertykalnie w pewnym stopniu. Nie dość, że jest dron do szybkiego obczajania okolicy, to jeszcze dzięki wspinaczce dużo częściej się znajdujemy na dachach niż w takim GTA, a do tego są jeszcze opcje na np. wjazd wysięgnikiem na n-te piętro. Mi zawsze takie rzeczy mocno robią. Aha, i model jazdy serio nie jest taki tragiczny, wczoraj jeździłem jakimś muscle carem i ciężarówkami i bez ściemy sprawiało mi to radochę. GTA IV to nie jest, wiadomo, ale daleko mi do odruchu wymiotnego podczas poruszania się pojazdami.

 

A tak poza tym to 10h pykło, wydaje mi się, że się wkręciłem znowu po dłuższej przerwie, niewykluczone, że gierka pęknie w najbliższym czasie.

Edytowane przez raven_raven
"nie jest tagi tragiczny" xddd co się dzieje z moim polskim
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2018 o 07:54, kermit napisał:

co do modelu jazdy 

na 4 kołach niewiele odbiega od tego uproszczonego z gta v


What??? To przecież ta sama tragedia co w przygodach Aidena - nic nie poprawili. Do GTA nie ma porównania - nie ta liga. Poziomem spier.dolenia w tym temacie dorównuje tylko Sleeping Dogs.

Odnośnik do komentarza

Bzdury z tym spier,doleniem. Takimi autobusami nawet lepiej się jeździ niż w GTA V, bo zachowują się realistyczniej i "zachodzą" przy skręcaniu jak należy. Nie jest perfekcyjnie, nie jest ogólnie nawet i lepiej jak w GTA, ale Wy dawno w crapa nie graliście jeśli ot, solidny model jazdy uchodzi za "tragedię".

Odnośnik do komentarza

U mnie na liczniku nieco ponad 7h. W końcu Ubi zrobiło gierkę, która mi się podoba i przynajmniej póki co nie nudzi. Miasto jest świetnie zrobione, aż chce się je zwiedzać, po części za sprawą ScoutX, które to zwiedzanie wynagradza. Ciekawe misje poboczne, ciekawe aktywności dodatkowe/online, dobry gameplay, prosta fabuła główna... i tak drugi dzień z rzędu nockę mam zarwaną.

Ubisoft? Prawie znowu szanuje. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...