Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
1 godzinę temu, raven_raven napisał:

Bzdury z tym spier,doleniem. Takimi autobusami nawet lepiej się jeździ niż w GTA V, bo zachowują się realistyczniej i "zachodzą" przy skręcaniu jak należy. Nie jest perfekcyjnie, nie jest ogólnie nawet i lepiej jak w GTA, ale Wy dawno w crapa nie graliście jeśli ot, solidny model jazdy uchodzi za "tragedię".

No ale jazda motorami to jest jakiś kryminał. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, raven_raven napisał:

 Wy dawno w crapa nie graliście jeśli ot, solidny model jazdy uchodzi za "tragedię".


No staram sie nie grywać w "crapy" - polecam taki styl życia :lapka:
No i OK, może przesadziłem z tym określeniem, ale chciałem być taki "forumkowy" - tu często ludzie operują tak ekstremalnymi określeniami, żeby wyrazić swoje niezadowolenie z jakiegoś elementu gry.
Więc jak na sandboxa to jeden z najgorszych modeli jazdy - wciąż, niezmiennie od części pierwszej. Z gorszym spotkałem się jedynie w Sleeping Dogs.
Bolało szczególnie po przesiadce z Mafii III, w której ten element wykonany jest wręcz wzorowo.
 

3 godziny temu, suteq napisał:

No ale jazda motorami to jest jakiś kryminał. 


Dla mnie motocykle ratują te gry, bo tylko nimi mi sie jeździło w miarę przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Parę widoczków z gierki, bo ładne momenty się zdarzają. Wybaczcie za HUD, nie używałem jakiegoś trybu zdjęciowego czy coś.

Wsadzam w spojler, bo kilka obrazków jest. Same obrazki nie zawierają spojlerów.

 



2nk5avm.jpg

28v3ta8.jpg

zlfel2.jpg

23t1mv7.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jeździliście już gokartami, ale to jest dopiero tragedia. :yao: Ogólnie model jazdy jest do przyzwyczajenia. Po paru godzinach w grze zupełnie już nie przeszkadza (z wyjątkami). A sama gierka ok. Potwierdzam i podzielam zdanie Kruka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W ramach kończenia rozpoczętych gierek wróciłem w weekend do watch dogs i skończyłem. Gra znacznie lepsza od jedynki co nie oznacza niestety gry dobrej. Po prostu taki średniak z fajnymi niektórymi misjami. Fajne misje z dlc (miałem wersje gold gry za grosze) i kilka głównych. Niektóre misje ssały jak ta z

Spoiler

aidenem

 

Fizyka nie istnieje, pojazdy poruszają się tak sobie,  strzelanie nie sprawia frajdy i jedynie hakowanie się broni. Fajnie w niektórych misjach trzeba pokombinować i strasznie podobało mi robienie zadania pobocznego z szukaniem wejścia na wysokie budynki w celu otagowania. Świat naprawdę super. Świetna jest ta aplikacja scout w której podpowiada mi ciekawe miejsca. Niektóre indywidua zabawne i samo san francisco sprawia wrażenie żywego miasta.

 

W skrócie na plus:

- niektóre zadania i humor w nich

- Żywy świat

- zróżnicowanie w misjach (nie nudzą się po 30 minutach jak w niektórych sandboksach)

- udźwiękowienie i muzyka

Minusy:

- fabuła

- gimbusiarski klimat

- grafika na xbox one

- za dużo wszystkiego :D

- multi wymuszone (nie lubię multi a już w szczególności w sandboksach) na szczęście można olać.

 

 

Daje 6/10. Warto zagrać po mega przecenie ale jak opuścicie gierkę nic się nie stanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

dalej twierdzę ze to najlepsze miasto w tego typu grach ever, biegam juz 2h bez większego celu i odkrywam takie smaczki, detale i miejscowki ze glowa mala

 

podlaczam sie pod router jakiegos typa w domku okazuje sie ze zamknal sie w garażu z wlaczonym silnikiem i chcial sie zabic :cool: pewnie jakiś gracz, hakuje autko, trabie, sasiad mowi ze zaraz bedzie wpie.rdol za halas, zaraz wpada i ratuje typa..

 

no i znalazlem podwórko cj'a

Odnośnik do komentarza

Klimacik w jedynce był spoko - jakaś mafia, handel żywym towarem, zemsta, deszczowe miasto i Batm... znaczy Aiden.
Dwójkę tak wszscy chwalą, ale ja podobnie jak @Bansai nie mogę zdzierżyć tego "yo yo cool facebook twitter" klimatu...
Obiecałem sobie, że kiedyś do tego znów przysiądę, ale póki co ten moment wciąż odwleka się w czasie :)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Po latach powróciłem, zacząłem po raz kolejny (to już chyba czwarte podejście) i tym razem zaiskrzyło :potter:
Owszem, przez początek znów przebrnąłem w bólach, ale jak się później gierka rozkręca, to nawet i ta "młodzieżowa" fabuła zaczyna budzić sympatię, podobnie jak kilka postaci.
Jasne, jest tu sporo cringe'u, czy jakichś eNPeCów, którzy zagadują do Marcusa, jakby się znali od lat (a ja typa/typiarę pierwszy raz widzę na oczy), do tego pełno tu tęczowego klimatu (wiem, San Francisco), ale (aż dziwnie mi to pisać) misje są fajne, odpowiednio zróżnicowane i nawet poboczne aktywności sprawiają frajdę - z jednej strony bo Marcus jest fajnie animowany i przyjemnie ogląda się ten jego parkour, a do tego fajnie sie kombinuje z obmyślaniem drogi do znajdziek, no i one same dają nam wymierne korzyści, więc chce się je zbierać.
Strzelaniu brakuje trochę soczystości, a model jazdy wszystkim oprócz quada jest tragiczny, ale cała reszta to faktycznie dużo lepsza zabawa niż w jedynce, która przecież bardzo mi się podobała. Będzie platynka jak nic, choć teraz przerwa na Cyberpunka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...