Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Bansai chyba słaba kumacja, ja nie mam avatara z gierki. Chodzilo mi raczej o potwierdzenie słów hendrixa o tym, że praktycznie 95% protagonistów w grach to biali faceci tyle. I akurat smiesznie się zgrały posty ziomeczków u góry o politycznej poprawności z avatarami białych madafaków (i jednym żółtym :sorcerer: )

 

Video-Game-Protagonists-Brown-Haired-Whi

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No Bansai ma znanego członka Yakuzy, organizacji czerpiącej zyski z prostytucji obojga płci i preferencji seksualnych. Nomen omen cała Azja miała daleko inaczej ukształtowane pojęcie o miłości męsko - męskiej. Dwie wielkie dzieła tej sfery czyli traktat podany w sanskrycie Kamasutra, czy Taoistyczne Praktyki Seksualne (plus zniszczone i ledwo zachowane, bodajże w dwóch sztukach Wyszywane Łoże - chociaż chyba to nie jest oficjalne tłumaczenie u nas) otwarcie mówią o zaspokajaniu potrzeb na linii mężczyzna - mężczyzna ( Hinduski niejako przy okazji pożycia małżeńskiego).

Zresztą kurczę kolebka Europy też ma swoje w pamięci. Uczymy się kawałków Iliady, a przecież ulubiony bohater wszystkich - Achilles, wolał chłopców niż kobiety ;)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ja mam zoltego chinczyka ktory juz dawno nie jest w Yakuzie :beksa:

 

bluber, slaba kumacja czy tez nie, smiesznie to wyglada jak wytykasz bialych typkow w avatarach sam majac bialego typa ktory robil minete babce podczas miesiaczki. :niedobrze:

 

A co do tego obrazka, no to w sumie nie ma co sie dziwic ze tak to w naszej branzy wyglada, skoro wiekszosc klienteli to wlasnie biali chlopcy/faceci. Z reguly celuje sie w najwieksza grupe odbiorcow ze swoim produktem, choc ostatnio pod tym wzgledem robi sie juz coraz bardziej zroznicowanie, walking dead s1, s2, michonne, nowy asasyn, a nawet w codzie plec juz mozna wybrac xd

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Bansai ja nie wytykam, zauważylem fakt i tyle. A avatar to przecież ja co nie. Tak samo jak w grach z możliwością tworzenia postaci zawsze robię białego typa z brodą bo tak wygladam (oprócz soulsów tam zawsze murzyn o imieniu kanje) i to jest normalne ale też nie bulwersuje się i nie pisze o "modnych" i "poprawnie politycznie" czarnych bohaterach.

 

A co do tego obrazka, no to w sumie nie ma co sie dziwic ze tak to w naszej branzy wyglada, skoro wiekszosc klienteli to wlasnie biali chlopcy/faceci. Z reguly celuje sie w najwieksza grupe odbiorcow ze swoim produktem, choc ostatnio pod tym wzgledem robi sie juz coraz bardziej zroznicowanie, walking dead s1, s2, michonne, nowy asasyn, a nawet w codzie plec juz mozna wybrac xd

W końcu świat nie jest tylko białym facetem po 40

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Eee, blant to raczej bankowo zartowal i bez bulwersu, nie wiem jak Bielik bo go nie znam. Ale nie dziwi mnie tez ze niektorzy ludzie tak reaguja, sporo osob nie lubi zmian, a juz szczegolnie w naszej kochanej branzy, dlatego np na wiesc o bohaterze w Mafii 3 poszedl gruby shitstorm o kolor skory (na necie mozna znalezc mody do zmiany koloru skory CJa z San Andreas xD). Coraz wiecej zaczyna sie pojawiac takich "odstepstw" i ludzie sie coraz bardziej irytuja bo to nie jest to do czego sa przyzwyczajeni od lat.

 

A za kilka lat to juz pewnie bedzie norma jak DLC, mikrotransakcje i ruchanie w dupe konsumentow i nikt nie bedzie nawet myslal o tym.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Serio irytować się, że w grze będziesz sterował czarnym kolesiem? Ludzie grają 13 letnimi bishonenami, niebieskimi jeżami, hydraulikami z wąsem i nagle bulwers bo bohater jest czarny? Nie kumam tego kompletnie.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jaki shitstorm o kolor skóry protagonisty, o takie forum nic nie robiłem :whistling:

Myślicie, że czekają z materiałami o grze na E3? Trochę dziwne, skoro ma wyjść w tym roku, mogli by już jakoś nakręcać hajp bo po średniej jedynce ludzie raczej nie rzucą się tak w ciemno na kontynuacje, chociaż w co ja wierze, marketing z pompą i Ubi wszystko sprzeda, nawet gunwo.

Odnośnik do komentarza

Chyba jestem jedną z niewielu  osób, która ukonczyła WD i była zadowolona :D 

Kurczę, jak dodadzą trochę ognia do kampanii, wymyslą ciekawszego bohatera i poprawią model jazdy to dla mnie będzie must have!

Czasem mi sie wydaje, że gdyby tej gry nie wydawało Ubi opinie graczy byłyby znacznie bardziej przychylne. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ograłem z rok po premierze, kupiłem za nie wielkie pieniądze i podchodziłem do tej gry z dystansem przez wlasnie wszechobecne hejty i powiem szczerze ze tez wspominam grę bardzo dobrze :) bardzo podobało mi sie w jak różnorodny sposob można podejść do odbijania posterunków czy jak to sie tam nazywało ;) jestem ciekaw co bedzie w 2 czesci, mam nadzieje ze ubi bedzie chciał sie zrewanżować i gra zje jedynkę czyli dla mnie bedzie przekazak:0

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...