Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

A mi jedynka się podobała, więc dwójka będzie ostatnią grą, jaką w tym roku kupię na premierę (no chyba że przegapiłem coś wartego uwagi, co jeszcze wychodzi w tym roku). Downgrade'u sie nie obawiam, bo wcale jakoś to kosmicznie nie wyglądało - ot, ciut lepiej niż pierwsze W_D na PS4, czyli w sumie tak jak być powinno, kiedy gra nie jest uwiązana do poprzedniej generacji.

Jest więc ładniej, dynamiczniej, doszło kilka bajerów, fajny parkour, bohater może być, choć mi tam Aiden jakoś nie przeszkadzał, a nowe miasto to miła odmiana od szarego Chicago. Po pierwszych przeciekach byłem nastawiony sceptycznie, jednak te fragmenty gameplayu przekonały mnie, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinienem się fajnie bawić.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja mogę - hakowanie np, ogólnie pojęta interakcja z miastem. GTA oczywiście ma tereny bardziej zróżnicowane, pełne życia itp, ale terenom miejskim ogólnie brakuje głębi. W_D, mimo że to wszystko sprawka jednego przycisku, pozwala fajnie bawić się miastem i ficzerami, które w ramach tego systemu udostępnił nam developer. Do tego bardzo fajne i klimatyczne znajdźki w postaci włamań do czyichś domostw, czy na serwery CTOS (te wszystkie scenki przygotowane na tę okazję właśnie). Choćby to W_D robiło lepiej od GTAV.

Zresztą - czy od razu trzeba się przerzucać, kto co robił lepiej? W_D jest sandboxem stawiającym na trochę inne doznania niż GTAV i akurat mi się podobało. Może nie bardziej od gry Rockstar, ale czy mniej? Tego też bym nie powiedział.

Odnośnik do komentarza

Teraz wiadomo dlaczego Haszaszyni robia sobie przerwe, bo w sumie WD2 wyglada jak AC tyle, ze we wspolczenosci.

Poprzedni protagonista byl manekinem, ale tutaj zapowiada sie jeszcze gorzej, pobocznycznych misji gorzej racze nie da sie zrobic, ale i tak czuje (pipi)nie w tym wzgledzie.

Zero podjary, licze ze chociaz nowa Mafia zaora.

 

P.S. WD na pewno mial lepsze skradanie niz GTA V, strzelanie tez dawalo rade w porownianiu do GTa, ale tutaj mozna dyskutowac.

Odnośnik do komentarza

Wd robilo lepiej hakowanie od gta v, które hakowania nie mialo :pawel:

Napisałem, że hakowanie jako forma interakcji z miastem - to było właśnie fajne, że miasto to jedno z narzędzi, którymi mogliśmy posługiwać się w drodze do celu, a nie tylko tło działań. Do tego skradanie i wspinanie się na przeszkody, a może nawet i strzelanie (choć w GTAV naprawdę było fajne, więc w sumie nie jestem do końca przekonany) - masz kilka kolejnych przykładów rzeczy, które według mnie WATCH_DOGS robi lepiej niż GTAV.

 

Odnośnie hajpu - na pewno UBI sobie tym zaszkodziło, bo sporo osób hejtuje ten tytuł choćby tylko przez to, że nie wygląda jak na pierwszych trailerach. Mnie to jakoś ominęło, nie wiem - stary jestem, ciężko mnie nabrać już, więc od początku miałem dystans, później zagrałem na... PS3, więc już w ogóle inny świat jeśli chodzi o doznania graficzne. Właściwie to w tym momencie gram w W_D na PS3 i mimo ogólnej brzydoty jest spoko. A jak odpaliłem wersję na PS4 to czułem się, jakbym dorwał ten build z tych pierwszych gameplayów - jak widać kwestia podejścia i stonowanych oczekiwań.

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...