Skocz do zawartości

Małpa Mówi


Rekomendowane odpowiedzi

Album ok,ale daleko jej do KNOC nie czuc tego (pipi)niecia co wtedy. Pamietam jak dzis promo https://www.youtube.com/watch?v=UQshB79VRog po,ktorym nie bylo opcji zeby nie kupic plyty wtedy chyba scisle limitowanej.To bylo objawienie 2009,ale przy nowej plycie  czuje,ze Malpa wydal ja troche na sile.Pod wzgledem bitow jest za to bardzo dobrze i to ratuje tę płyte.

W ogole mam wrazenie,ze nie jest  on zbyt plodnym raperem,ale jest kilka dobrych rzeczy jak kawalek z jinxem czy moj faworyt z goscinnym udzialem grubego,ktory swoja droga w 2015 wydal jedna z lepszych plyt,ale tez mocno niedoceniona.

 

Szkoda,ze nie doszlo do wydania plyty jako zespol Proximite https://www.youtube.com/watch?v=n50IFr2RZt4,bo po kawalku z jinxem slychac,ze mogl byc rozpie.rdol,a tak niedlugo o plycie nie bede nawet pamietal.

Odnośnik do komentarza

zrozumcie hip hopowe glowy, ze poza kilkoma

powtarzam, kilkoma wykonawcami

policze ich na palcach jednej reki mendrka 

NIE DA SIE KU.RWA SLUCHAC POLSKIEGO HIPHOPU. Szczegolnie tego po 2010. 

I to nie sa jakies opinie, madrosci, to jest fakt potwierdzony naukowo przez szereg niezaleznych zespolow naukowych.

Polski rap = instarak, nawet nie probuj sie klocic

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

wymien prosze tych raperów :) serio, ciekaw jestem kogo masz na mysli ;]

 

mnie dziwi bardzo jak ktos mianem raperow uznaje takie twory jak paluch, bialas, słoń, quebonafide, hemp gru, jwp, sobota. Wstydziłbym się przyznać wśród znajomych, że słucham czegoś takiego :/

 

jak czasami wsrod znajomych slysze jak jaraja sie kawalkiem:

 

 

to mam łzy w oczach

 

 

 

Tak samo dziwi mnie jak ktoś twierdzi, że Małpa Mówi to słaba płyta, bo po kilkukrotnym przesłuchaniu stwierdzam, że ten krążek nie ma słabych punktów.

Odnośnik do komentarza

Kogo mam na mysli? 

Pro8l3m, pozniej dlugo nic, dwa slawy. To sa jedyni wykonawcy gdzie moge przesluchac caly album z czystym sumieniem. Pozniej jest kilku wykonawcow ktorych pojedyncze utwory sa spoko i tu sie konczy Polski rap. 

Wlaczam sobie takiego, o, pierwszego z brzegu Freddiego Gibbsa gdzie to jest muzyk niezbyt innowacyjny na scislosc i nie wychodzi poza gangsterska tematyke

i rozpie.rdala to 94% Polskiego rapu aktualnie. Jak nie wiecej 

Odnośnik do komentarza

Mesiwo, no zapomnialem, klasa w choooy. Alkopoligamia: Zapiski Typa najlepsza plyta w Polskim rapie i nawet sie kur.wa nie sprzeczaj. Ale przez kombinacje i chooy wie co taki zamach na przecietnosc to w 1/3 skipy sa dla mnie. Mes i lepsze zbiki tez balas.

No a dżims tez wiadomo props. 

 

@blubi

Z mesem jest tak, ze jest po prostu najbardziej utalentowanym i wszechstronnym Polskim raperem, albo lubisz ten styl albo sie nie jrasz zupelnie, ale umiejetnosci mu nie mozna odmowic. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...