Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 8: Ostatni Jedi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Luke w Nowej nadzei, również był krystalicznie dobrym chłopcem. Czemu Rey podobnie jak Luke nie miałaby zacząć balansować na granicy  ciemnej i jasnej strony w kolejnych częsciach, w ostatecznym rozrachunku przechodząc na ciemną stronę jako dziedzic Palpatine'a? 

Odnośnik do komentarza

Gwiezdne Wojny według Disneya > Gwiezdne Wojny według Lucasa i nie przeszkadza, że będą wychodzić co roku. To ich jednak nie zwalnia z dbania o jakość i wcale nie gwarantuje, że Finn i reszta pojawiają się w epizodach X i dalej. Podejrzewam reset po każdej trylogii, a postacie z tej dostaną po epizodzie w nowej trylogii, maks po spinofie. Tak więc Rey z powodzeniem może nawet zginąć. 

 

Bardzo mi się podobał ten motyw z plakatem:

gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-banner.

 

​Jak czerwony miecz Kylo podkłada się pod oburęczną pałkę Rey. Albo coś to znaczy, albo dobra zmyła, bo na pewno nie przypadek. Zła Rey z mieczem ala Maul kontra Ren, który okazuje się jednak podwójnym agentem lub Finn, który też machał saberem + Luke to coś co mógłbym zaakceptować.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Bez przesady, ostatnią cześć tej trylogii dostaniemy za 4-5 lat? Na kolejną poczekamy dodatkowe 3-5? Jest sporo czasu na to, aby przywiązać się do nowych postaci, jak i o nich zapomnieć. Moim zdaniem reset to dobre rozwiązanie, ciekawiej dla widza, ciekawiej dla fana (o ile kontynuacje będą trzymać poziom), lepiej dla marud, którym obecna trylogia się podoba i lepiej dla firm produkujących gadżety - ile można będzie trzaskać długopisów z Kylo Renem? 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mnie się bardzo nie podoba obecna moda w serialach/filmach, że absolutnie wszystko musi być ze sobą powiązane.

Każdy musi być z kimś spowinowacony albo alter ego kogoś, kto był wcześniej.

Snoke nie może być nową postacią tylko Plagueis/Mace Windu.

Już widziałem teorie, że Jyn Erso z Rogue One to matka Rey, nokurwa :yao:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A ja lubię takie teorie spiskowe bo to fajnie pokazuje, że sami fajni lubią takie zawiłości co tylko potwierdza jak bardzo uniwersum jest rozbudowane. Sądzę, że jeszcze nie raz zostaniemy zaskoczeni. Przynajmniej na to liczę. 

Odnośnik do komentarza

Mnie się bardzo nie podoba obecna moda w serialach/filmach, że absolutnie wszystko musi być ze sobą powiązane.

Każdy musi być z kimś spowinowacony albo alter ego kogoś, kto był wcześniej.

Snoke nie może być nową postacią tylko Plagueis/Mace Windu.

Już widziałem teorie, że Jyn Erso z Rogue One to matka Rey, nokurwa :yao:

 

Ogólnie to się zgadzam jak najbardziej drogi kolego, ale w przypadku SW jest jednak pewien problem z wprowadzaniem nowych przeciwników którzy mają być użytkownikami mocy - przez 6 filmów nam mówiono, że Sithowie są na wyginięciu i pomijając mniejszych albo większych pionków liczy się tylko Sidious.

 

A tu się pojawia Snoke który, przynajmniej w EP7, jawi się jako koleś z dupy który na potrzeby fabuły przez ostatnie 40 lat siedział pod jakimś kamieniem.

 

Myślę, że najciekawszym podejściem byłoby gdyby okazało się że Snoke nie istnieje - ot hologram dzięki któremu jakaś frakcja generałów dawnego Imperium może mieszać w kosmosie. To też pewnie odpadnie bo wejdzie do gry "odczuwanie" mocy przez innych force-userów więc Kylo musiałby się poznać że typ nie istnieje, ale w idealnym świecie...

 

Jedno jest pewne - jeżeli Snoke będzie kolejnym Imperatorem botak to będzie raczej jasne że twórcy mają totalnie wywalone na pisanie nowych, ciekawych historii i wolą rozdupcać Gwiazdy Śmierci do usioru w każdej części.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.