Skocz do zawartości

Paper Mario: Color Splash


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer zaskoczył chyba wszystkich i to pozytywnie. Ja tam się wstrzymuje, poczekam aż trochę stanieje (tia.) bo wówczas będę ogrywał już DQVII i FFXV więc na kolejny tytuł miejsca i czasu nie będzie a nie lubię kupować gier na zapas. Tak czy siak good job dla Intelligent System i Ninny za nie odwalenie fuszerki. 

Odnośnik do komentarza

Nowy trailer zaskoczył chyba wszystkich i to pozytywnie.

No tak średnio. Potwierdziło się tyle, że to Sticker Star 2, czyli nic dobrego to nie zwiastuje. Do tego Tabata wypowiadała się w wywiadzie, że likwidują z Paper Mario elementy RPG, bo uważają, że od tego jest seria Mario&Luigi. Dobre video na ten temat, z którym zgadzam się w 100%:

 

Odnośnik do komentarza

Odniosłem się przede wszystkich do prezentacji z Directa który był bardzo jałowy. No cóż wywiadu nie czytałem/oglądałem bo tak mi się nie śpieszy ale fakt iż jest to największy minus (choć w Sticker Star jeszcze nie grałem ale nie da się zaprzeczyć iż stylistyką i pomysłami do Paper Mario z N64 a zwłaszcza GC to to się nie umywa - najgorsze są te bezpłciowe Toady).

 

P.S. Po tym filmiku co wrzuciłeś tym bardziej odechciało mi się w to zagrać.....

Odnośnik do komentarza

Zależy gdzie. W Ultimie to pewniak że będzie tyle kosztować. W KiGu rzeczywiście obstawiałbym 170zł a w Love Game coś pomiędzy czyli 180/190zł. Na limitkę nie liczę bo nie ma Paper Mario Amiibo. 

 

Kto normalny kupuje gierki Nintendo gdzieś indziej niż w KiG/HD Market/LoveGame ;) 

 

Co za problem stworzyć amiibo nowe? :D 

Odnośnik do komentarza

 

Zależy gdzie. W Ultimie to pewniak że będzie tyle kosztować. W KiGu rzeczywiście obstawiałbym 170zł a w Love Game coś pomiędzy czyli 180/190zł. Na limitkę nie liczę bo nie ma Paper Mario Amiibo. 

 

Kto normalny kupuje gierki Nintendo gdzieś indziej niż w KiG/HD Market/LoveGame ;)

 

Co za problem stworzyć amiibo nowe? :D

 

 

Patrząc po najlepszych produktach sprzedażowych to wiele osób nie zna KiGu czy LG albo mają Ultimę pod dupą (zresztą zdarza się im mieć dokładnie takie same ceny jak KiG albo niższe i często z tego korzystam).

 

Co do Amiibo to  skoro sam Bill Trinen mówi iż stworzenie nowej figurki Amiibo zajmuje średnio rok (potwierdziła to ekipa z Yacht Club od Shovel Knighta jak tworzyli własne Amiibo) to już na samym początku produkcji musieliby planować figurkę pod tą grę a skoro do tej pory jej nie zapowiedzieli to bardzo w to wątpię aby ją ostatecznie wydali do premiery gry.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...