Jump to content

Vampyr

XM.

Recommended Posts

22 minuty temu, Faka napisał:

Ja mam te zadanie poboczne od córki Lady Ashbure i nie wiem:

Ukryj zawartość

Jak wejść tam na górę, żeby odnaleźć koleżankę, co zwie się Emily. 

Spoiler

Musisz wejś do domu Venus (żony kumpla) i z górnego piętra przejść do sąsiedniego domu. Żeby wejść do Venus musisz ją zbajerować, a by to zrobić musisz wpierw odkryć interakcję z nią (motyw gdy szybciej bije serce) w kuchni z tyłu właśnie przez okno.

@Kmiot reinstal dawno zrobiony i jest tylko gorzej :D Tylko z Vampyrem mam ten problem. Owszem w innych gra zdarzają się jeden czy dwa bluescreeny ale rzadko, a tutaj to codzienność.

• Upvote 1

2 godziny temu, Faka napisał:

Ja mam te zadanie poboczne od córki Lady Ashbure i nie wiem:

Ukryj zawartość

Jak wejść tam na górę, żeby odnaleźć koleżankę, co zwie się Emily. 

Musisz wejsc do domu zony przyjaciela Jonathana, jest zaraz obok. Wejdz na pietro, tma jest balkon i z balkonu do mieszkania.

Może zrób rebuild database z recovery menu?
Może po prostu masz pecha?
Gra krotka nie jest, grałem ze 2 lata temu(w sumie nie wiem czy jakieś patche jeszcze dali) i może ze 2 blue screeny na całą grę.(pro)

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

No i koniec, przeszedłem, nawet wpadł mi ten pucharek Ani Razu (nie zabijając żadnego mieszkańca), a zostały mi tylko pucharki do bycia złym wampirem, dzielnice na anarchię, pozabijać wszystkich, żeby zrobić na bronie.

Bardzo dobra gierka, zwłaszcza o wampirach, gdzie takich to prawie wcale nie robią, klimat nie do zayebania, 1918 Londyn i wszędobylska epidemia, deszcz, ciemno, że nie wspomnę o genialnej muzyce i dźwiękach gry. Fabularnie też dobrze zrobiono, chciało się rozmawiać z mieszkańcami i odkrywać ich sekrety, leczyć od czasu do czasu. Walka? Po paru godzinach nie przeszkadzało mi to, przyzwyczaiłem się i grało się ok, z mieczem i kołkiem w ręku, a w zapasie lupara. 

Warto ograć, zwłaszcza, że jest teraz w plusie, nie ma co żałować czasu na tę gierkę. Przymknąć oko na technikalia i inne niedoróbki, a wyjdzie z tego, że się dobrze bawisz.

Edited by Faka
  • Upvote 3
  • Like 1

Skonczylem gre, ogolnie mam bardzo pozytywne wrażenia,  klimat londynu,muzyka, gameplay, daja radę, mozna sie wczuć,  szczególnie ze opowiadaja o epidemii :-)

Na pewno jest to tytuł  ktory kazdy swoj element moglby doszlifować, odnosi sie wrazenie ze leczenie, czy crafting dodane zostaly na siłę, z leczenia po za tym ze trzeba jak debil latac po dzielnicach i kurowac mieszkańców ( aby dzielnice nie padly) nic nie wynika. Bronie sa takie ze te ktore zdobywamy na samym początku,  mozemy uzywac do konca rozgrywki. Rozmowy i wskazówki sa fajne tylko szkoda ze nic z nich nie wynika, wykrylem romans w szpitalu i nic z nim nie moglem zrobić, tak samo gdy odkrylem ze jeden z mieszkancow jest maniakalnym morderca. Brakuje tutaj jeszcze jakiegoś dzialania oprocz wyssania krwi w ramach kary.

Sama historia jest trochę płytka i chaotyczna, niektóre wydarzenia sa niezrozumiałe i pozbawione sensu w kontekscie tego co dzieje sie wokół. Moze to przez to ze nie odkryłem  wszystkich wskazówek czy tez notatek ale na to juz nie mialem sily.

Na początku 5 rozdziału tempo gry wyraznie zwalnia i mialem juz uczucie ze gram aby to wszystko skończyć.  Dialogów jestpotwornie duzo, na poczatku mj się to podobało ale z czasem wszystko wydaje sie kompletnie przegadane, niepotrzebne, wymuszone. Końcowe dialogi juz mialem ochote przeklikac, tez byc moze z tego wzgledu ze cala fabula jest taka sobie. Na pewno gra jest w ch.uj niedorobiona technicznie, za to sie należy batozenie twórcom bo gra bardzo czesto wywalala do puplitu ( szczegolnie pod koniec).

• Upvote 1