Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w końcu na spokojnie oglądałem zaprezentowany ponad 40 minutowy gameplay. I hmm szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Oczywiście po Wiedźminach (zwłaszcza ostatniej części) CD Projekt Red zawsze już będzie miał szacunek na dzielni zwłaszcza w Polsce, ale nie zmiana to faktu, że Cyberpunk 2077 wymaga jeszcze wiele pracy i moim zdaniem pewnych zmian. Na plus na pewno ogólny design świata (chciaz nie wiem czemu, ale w niektórych momentach kojarzy mi się trochę z Rage od id Software) i grafika, ale jeżeli chodzi o obecną generację bo jak ktoś twierdzi, że to co pokazali zachcza o następna to chyba troszku przesadza. Fajnie ze gierka od początku robiona jest dla dorosłych graczy bez żadnych "umilaczy" Patenty z wszczepami ok, ale w deus ex jest praktycznie to samo i do tego bardzo podobnie rozwiązane. Właśnie tak na prawdę gra w tym momencie nie wyróżnia się niczym czego nie było już wcześniej. Wiedźmin 3 zapoczątkował coś czego nie było wcześniej na taką skalę i tak dobrze zrobione czyli "gra w grze" gdzie niektóre zadania poboczne są lepsze niż glówna fabuła, że o genialnych dodatkach nie wspomnę. Tutaj oczywiście zapewne też tak będzie tylko, że właśnie to już nie będzie taka nowość jak w przypadku Wieśka ponieważ CD Projekt Red sam sobie zawiesił taka poprzeczkę. Nie podoba mi się za bardzo walka wygląda mało naturalnie , niby dynamicznie, ale jakoś tak chaotycznie. O modelu obrażeń nawet nie będę wspominał ponieważ widać, że chcieli żeby wyglądało to naturalnie oraz brutalnie, a wyszło starsznie groteskowo, niby odpadają nogi i głowy przeciwników, ale właśnie odpadają jak chłopkom z klocków lego, a nie rozrywają, rozszarpują, rozczłonkowują itp. Jak już się chcą za to dobrze zabrać to polecam CD Projekt Red zagrać w taką stara już gierkę Soldier Of Fortune i zobaczyć jak to wyglądało ładnych parę lat temu, a wyglądało lepiej niz teraz... Oczywiście zdaję sobie sprawę, że do premiery zostało jeszcze trochę czasu, ale chłopakom proponuje, aby się nie spieszyli ponieważ jeszcze jest dużo do zrobienia oraz poprawy jeśli chcą konkurować z takimi tuzami jak np Rocksta Gamesr ;)

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
Gość _Be_
24 minuty temu, flavio napisał:

No czekam z niecierpliwością. Jak sądzicie listopad 2019 realny? 

Biorąc pod uwagę tą drugą grę AAA od Redów to akurat by pasowało. 

 

2019 - Cyberpunk 

2021/22 - nowe IP/Wiedźmin jakiś spin off

 

Szaleju się nażarłeś? CB 2020. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...