Jump to content

Cyberpunk 2077

Recommended Posts

Podciagnalem troche glowny watek, jest calkiem niezly, troche taki wiedzminowy podobnie dostajemy wolna reke i mozna sie brac za rozne questy. 

Przestawilem pada na te ustawienia ktore wczesniej ktos polecal, pomoglo duzo. Wylaczylem HDR, motion blur i grain i wyglada to o wiele lepiej, moze komus akurat ten grain pasowac, jak dla mnie to dobry filtr ale dla Resident Evil a nie dla tego typu gry. 

Do szalu mnie doprowadzaja aktywnosci poboczne ktorych nawet nie akceptowalem tylko same sie do dziennika wpisuja. Ide ulica kurwa dzwonia jacys npc jeden za drugim i daja mi zadania z dupy, log calutki zapierdolony asasyny to przy tym jest nic.

24 minuty temu, Il Brutto napisał:

(...)Do szalu mnie doprowadzaja aktywnosci poboczne ktorych nawet nie akceptowalem tylko same sie do dziennika wpisuja. Ide ulica kurwa dzwonia jacys npc jeden za drugim i daja mi zadania z dupy, log calutki zapierdolony asasyny to przy tym jest nic.

Pewnie zacząłeś akt 2.

Też mnie to zdziwiło, bo nagle zaczęli mnie bombardować ofertami kupna auta i "pogadaniem" w 4 oczy. 

Aktywności faktycznie wyglądają nudno i na jedno kopyto, ale za to wątek główny i misje poboczne :banderas:

Pogodziłem się już, że gra na XoX nie wygląda w połowie tak dobrze jak na blachach, do tego przez 10 h gry dwa razy mnie wywaliła do dasha i 2 x musiałem restartować misje, bo nie mogłem dalej ruszyć. 

Jednakże klimacik jest potężny, a s-f w grach uwielbiam. Smaczków i drobnych detali mnóstwo, a całość prezentuje się nie jak kolejny rpg, a gta połączone z cod na sterydach. Do tego charakter wątku Johny'ego jest diametralnie inny niż zakładałem. Póki co bardzo mi się podoba.

Gdyby te gamonie wydały to pół roku później to by mieli szansę na tytuł rpg dekady albo i dwóch. 

Edited by marcinwks

Pojechałem na kontrakt załatwić cyberpsychola, niezły minibossik. Zjechałem mu życie do 10% to wziął bucha i naładował życie do 44% - Wilkołak z Wiedźmina Vibes. Po drodze do głównej misji jeszcze uratowałem jakiegoś idiote z motelu, wszystko w otoczce fabularnej, najs. Pojechałem po ammo do sklepu i wpadłem na buddyste z przyszytą mordą i roboprotezą. Opowiedział mi że Maelstromowe zjeby na siłe dali mu wszczepy bo sie naćpali i doszli do wniosku że go ulepszą XD Wziąłem od niego questa żeby uratować przynajmniej jego brata. No to jade po niego ale jeszcze odpiszę na smski bo kilka zalega. Odpisałem jakiejś dupci „szkoda, że sie nie zobaczymy, spodobałaś mi sie” - brat mnicha musi poczekać, jade ciupciać do NoTell Motel.

Jezus ile tutaj jest roboty. Zajebista gra.  

• WTF 1
  • Downvote 4

A i zapomnialem napisac o pustych ulicach, ale to nie sa takie puste ulice jak w GTA ze na konsolach mniej npc niz na pc bo ograniczenia sprzetowe. Tutaj kurwa polowa ulic jest kompletnie pusta i nie ma na nich ani ludzi ani samochodow, biegalem po 300-500m przez cala dzielnice gdzie nie ma zywej duszy.

9 minut temu, Faka napisał:

No, ale daj to w spoiler, bo tu aż bije po oczach jak opisujesz wrażenia z questów ze szczegółami.

przecież Wy w to nie gracie z tego co czytam. A jak zagracie to minie z rok po patchach. Zdążycie zapomnieć xD

• WTF 2
  • Downvote 13
14 minutes ago, Il Brutto said:

A i zapomnialem napisac o pustych ulicach, ale to nie sa takie puste ulice jak w GTA ze na konsolach mniej npc niz na pc bo ograniczenia sprzetowe. Tutaj kurwa polowa ulic jest kompletnie pusta i nie ma na nich ani ludzi ani samochodow, biegalem po 300-500m przez cala dzielnice gdzie nie ma zywej duszy.

Tak ma być, to niebezpieczny świat lepiej siedzieć w domu. Poza tym za spluniecie na chodnik może ci sie policja zespawnowac przed ryjem, lepiej pluc do zlewu w domu. 

18 minut temu, PiotrekP napisał:

PS5, wersja 1.04 jednak naprawia HDR, z nim nie mam już tego mleka. Wszystko płynnie i chyba trochę poprawili oświetlenie i doczytywanie. 

EpD3znDXUAAgcsn?format=jpg&name=large

EpD30IKXUAMYlCY?format=jpg&name=large

EpD-nLFXEAcfWFC?format=jpg&name=large

Poprawili. Na Pro czuję wyraźną różnicę i zdecydowanie mniejsze ząbkowanie. Pierwsze koty za płoty, teraz czekam na resztę poprawek.

I byle by jak najmniej zepsuli próbując coś naprawić :D 

17 minut temu, Rudiok napisał:

Pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam :D 

Ile naliczyliście różnych modeli? ;)

generalnie gra w tych aspektach które Rockstar dopieszczał przez ostatnie 20 lat czyli auta, sztuczna inteligencja, systemy w mieście itd to mocno kuleje

niech CD Red dalej sie doszkala w tym  temacie, natomiast niech Rockstar też się uczy na Cyberpunku jak robić misje, questy, postacie i fabułę. Jeśli w GTA 6 o ile wyjdzie do tego 2024 nadal połowa misji to będzie droga po sznurku by ubić typa albo ukraść auto to jasny chuj.

• Upvote 1

Kolejne bugi:

wszyscy zwracają sie do mnie „pani” mimo że gram facetem, chyba że gra ma mnie za pizdę wtedy rozumiem

opis itemka zagwoździł sie na ekranie i musialem wczytać save

gra straszy przy wchodzeniu w sejwy, czasem ich tam po prostu nie ma co doprowadza do zawału, ale po kilku próbach wracaja

4 godziny temu, Wredny napisał:

Akurat "śmieci" (junk) można jak najbardziej szybko sprzedać jednym kliknięciem R3. Co do reszty asortymentu (bronie, ciuchy) to zgadzam się - strasznie męczące jest to sprzedawanie pojedynczych sztuk.

Teraz się temu przyjrzałem i jednak R3 nie sprzedaje złomu a jedynie go wyrzuca pod nogi.Zobacz jak wyjdziesz z ekwipunku,że pod nogami jest paczuszka ze wszystkim, a pieniędzy na koncie nie przybywa. Pozostaje chyba demontaż żeby cokolwiek z tego było.