Skocz do zawartości

Tyranny


UberAdi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj został zapowiedziany nowy eRPeG od Obsidian który ma wyjść jeszcze w tym roku
 

Tyranny is set in a fantasy world that recently suffered through a massive conflict between good and evil. As the name hints, evil has triumphed, and the character you play actually fought on the side of evil as the subordinate of Kyros the Overlord. You're not one of the good guys, in other words. Have a look at the brief teaser above, and here's a quote from the official website:

"You are the judge and executioner of Kyros’ law, acting under the watchful eye of the Overlords Archon of Justice, Tunon the Adjudicator. Your words shape the lives of thousands. Will you use that power to bring justice and inspire loyalty? Or will you bring fear and cruelty to the beaten people of the Tiers?"

 

i3ubsNZnNWuE.878x0.Z-Z96KYq.jpg

_lx2lvOH20Oy.878x0.Z-Z96KYq.jpg

YEgFfcIN3Hxh.878x0.Z-Z96KYq.jpg

JV1FupTF211N.878x0.Z-Z96KYq.jpg

 

Ja się jaram  :reggie:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieje, że fabularnie wypadnie lepiej niż Pillarsy które były spoko ale nie powalały (mówie o podstawce bo w dodatki jeszcze nie grałem).

Badguy jako główny bohater brzmi fajnie, może być sporo trudnych wyborów moralnych  :devil:

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia opisane przez ekipę Eurogamera (UK):

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-03-22-our-first-look-at-obsidians-next-rpg-tyranny

 

 

"Tyranny isn't the story of a village boy/girl thrust into greatness, embarking on some seemingly hopeless quest to avenge a loved one, recently slain at the hands of The Bad Guy.

No, in Tyranny, The Bad Guy has already won. And you helped him.

"Not only were you on their side," says lead producer, Matthew Singh. "You were actually one of their leaders. You don't start out as your average farmboy that's picked up a rusty dagger for the first time, murdering rats in a sewer. You start this game with a position of authority."" :D

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

W sensie, że nie można było kupić limitek, mimo, że teoretycznie były dostępne? 

 

Gierkę biorę, fajna (trochę nietypowa jak na gatunek i tematykę) oprawa i wydaje mi się, że będzie dla Pillarsów tym czym był Icewind Dale dla Baldursa.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Był bardzo mały nakład limitek. Zamówiłem limitke w Empiku a dali zwykła :/ dupa boli do dziś. Potem wersja pudełkowa jakakolwiek zniknęła ze sklepów na jakieś 3-4 miesiące i była ciezko dostępna na allegro latały po 200-220zl

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam  Pillars Of Eternity : Edycja Awanturnika była dostępna między innymi w MM. Ja sam kupowałem na allegro jakieś 2 miesiące po premierze za jakieś 90 zł, dopiero potem zaczęła się prawdziwa szajba i ceny po 200 zł. Może być tak, że niektórzy nauczeni jak podrożała edycja awanturnika będą kupować po kilka na handel. Takie np "Serce z Kamienia" na PC w pudle w foli dwa miechy temu ludzie kupowali po 170 zł (a kosztowała w cdp.pl chyba z 60 zł) Teraz już 200 zł za folie na allegro trzeba wyłożyć. 

Odnośnik do komentarza

Ja już kupiłem i czekam :)

 

 

Dodam jeszcze  że sam zamówiłem w emagu (agito) darmowa przesyłka za pobraniem kurierem i najniższa cena za pudełko.

W GryMel taka sama cena.

 

Ja sam już wczęśniej zamówiłem podobnie jak Edycję Awanturnika. Będzie dumnie się prezentować obok pozostałych izometrycznych rpgów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.