Skocz do zawartości

Tyranny


UberAdi

Rekomendowane odpowiedzi

pokemony i ff xv xD  

 

 

Tyranny >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>    Pokemony >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> FF

 

nawet nie grając w żadną z tych gier to wiem 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja ogólnie nie radzę nikomu kupować niczego w Empiku, bo to rak na polskim rynku wydawniczym, ale to już inny temat :lapka:

 

Co tu w ogóle się dzieje. Porównania Pokemonów z gierkami pokroju Tyranny. Przecież to dwie różne gry są zupełnie.

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem żadnych trailerów z rozgrywki za parę dni i tak premiera to się zobaczy na bieżąco jak się tytuł prezentuje.

Ta gra nie ma żadnego marketingu dowiedziałem się o niej ze 2 dni temu, a jako tako śledzę co się dzieje w grach.

 

Nic dziwnego, pojawił się znikąd i pierwsza zapowiedź była jakoś z 8 miesięcy temu. Sam bym o grze nie wiedział gdyby nie serwisy stricte rpgowe jak Enklawa czy POE pl.

Odnośnik do komentarza

Łatwo byc lepszym od poksów i final fantasy :D   No ale to kwestia gustu.

 

Co do gry to mi się podoba taka forma wydawania gry. 0 nakręcania hype'u . Zapowiedź 7-8 miesięcy przed premierą. Data premiery podana RAZ miesiąc przed premierą. 0 opóźnień , mało materiałów (dzięki czemu nie wiemy prawie nic i gra będzie ciekawsza). Ja od razu o grze się dowiedziałem i każdy kto grał w pillarsy i śledził wyjście dlc wiedział o tyranny. Właśnie dla tego community jest tyranny i myślę że spokojnie gra na siebie zarobi jak zagra w nią każdy kto kupił pillarsy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Shankor 

tak ma 

 

 

 

mały offtop. widze że grasz w enchanced edition baldurs gate 2 . Warto ? gierka spoko bez bugów?  Grasz po polsku czy tylko angielski ?:D Bo po przejściu planescape chętnie bym do baldura wócił ale nie wiem czy ta enchanced jest coś warta 

Odnośnik do komentarza

 

 

mały offtop. widze że grasz w enchanced edition baldurs gate 2 . Warto ? gierka spoko bez bugów?  Grasz po polsku czy tylko angielski ? :D Bo po przejściu planescape chętnie bym do baldura wócił ale nie wiem czy ta enchanced jest coś warta

 

 

Jeżeli chodzi o BG 2 EE , to ten sam stary Baldur. Dodali kilka nowych postaci i związanych z nimi zadaniami na nowych bądź starych mapkach. Fajną opcją jest możliwość majstrowania kamerą (przybliżenie-oddalenie) dzięki czemu grafika na dużych monitorach nie gwałci tak oczu jak  byśmy grali w wersję oryginalną :)

 

Zbugowane są jedynie achievmenty , wpadają nie te co trzeba czasem. Innych bugów nie dostrzegłem. BG 1 i BG 2 EE na steama można sobie wgrać oryginalny dubbing i działa w 100%, 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam to samo, pokazuje ze planowana dostawa 15. Ostatnia gra w pudelku jaka kupilem to chyba w3 na premiere i tam poszlo bezproblemowo. Wczoraj mnie korcilo zeby anulowac preorder i kupic normalnie klucz, ale zapchalem sie bf1 i poczekam do tego poniedzialku. Tu chyba wiekszosc osob w pudelkach brala wiec pewnie relacje w przyszlym tygodniu dopiero

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...