Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Raczej przybicie sobie piątki. Koji dostał silnik, który Guerilla nie udostępnia innym to przez cały ten czas to tu to tam wspominał, że to jest jedyny silnik, który pozwoli mu spełnić swoją wizję gry. Oczywistym było, że Holendrzy będą reklamować nową produkcję Kojiego i chwalić ją jednocześnie nie mówiąc nic typu: zayebista grafa, fabuła urywa du.pę etc.

Odnośnik do komentarza

Kojima odwiedził jeszcze Remedy studio w Helsinki, ale to chyba już tylko tak for fun.

A ten wpierdylający się wszędzie czarny w okularach to jego nowy media pracownik, strasznie irytujący kutas

 

https://www.pelaajalehti.com/uutiset/hideo-kojima-parhaillaan-suomessa-vieraillut-jo-remedylla-ja-tapasi-apocalyptican

 

DxH6tJAWwAABNbo.jpg

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Fanek napisał:

Kojima odwiedził jeszcze Remedy studio w Helsinki, ale to chyba już tylko tak for fun.

A ten wpierdylający się wszędzie czarny w okularach to jego nowy media pracownik, strasznie irytujący kutas

 

https://www.pelaajalehti.com/uutiset/hideo-kojima-parhaillaan-suomessa-vieraillut-jo-remedylla-ja-tapasi-apocalyptican

 

DxH6tJAWwAABNbo.jpg

Jaki ma to związek z grą Death Stranding?

 

Nie róbmy offtopu

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że będzie gdzieś dostępny zapis ich prac w biurze Kojimy. Poprzednie nagranie z tworzenia MGS 2,3,4 były bardzo fajnym feature'em, można zobaczyć jak chińczyki podchodzą do róznych spraw i co rzeczywiście się dzieje przy wdrażaniu różnych nowych mechanik.

 

Spoiler

Jak na przykład z materiału o MGS4 było pokazane jak kojima chciał wprowadzić OctoCamo i całą grę wywalało przez pare miechów. I jak chińczyk na meet up'ach z całym teamem do niektórych pracowników z mordą wyskakiwał, bo coś nie działało :kaz: 

 

Odnośnik do komentarza

Pamietam materialy z mgs2 jak opowiadali, ze kojima to godzilla a jego zespol to jest king kong ale za ch.uja juz nie pamietam o co im chodzilo xD Albo, ze kazdy mial myslec nad featursami i jakis pracownik wpadl na pomysl coolant sprayu i zaimpletowali to w grze. Wtedy ciekawie sie tego sluchalo ale dzis to pachnie mi mocno korpoetyka pracy, gdzie oprocz swojej roboty musisz jeszcze robic 7 innych rzeczy pro korpo bono. Gdzies mi tez zapadla w pamiec scena (nie wiem juz z ktorego mgsa) jak nagrywano kwestie mowione i dopiero jak kojima dal znak, ze jest ok to zatwierdzano a jak nie to kolejna proba i kolejna. Na tym materiale chinczyk siedzi jak je.bany sansei a caly pokoj wpatrzony w niego czy kiwnie glowa czy nie. I kiwnal, ale akurat to co przepuscil to nawet ja bym odrzucil xD Ale moze to przez fakt, ze ekipie nagywajacej czas do lunchu sie zblizal albo pamiec na karcie konczyla.

 

Ogolnie te dawniejsze makeing of mialy jednak sporo szczerosci w sobie, byly bardzo naturalne. Dzisiejszych nie jestem juz w stanie ogladac. Za duzo prowego go.wna i udawanej slodyczy. Kazde studio to wielka rodzina, usmiechnieci ludzie, kazdy kocha swoja prace, duzo roznorodnosci spolecznej i etnicznej itd. A potem anonimowe wpisy na reddicie ze crunch 70h w tygodniu, zwolnienia w 2h, zalegle pensje i mniejszosci drace peezde, ze rasizm jak im zwrocisz uwage ze za glosno rozmawiaja w biurze. Je.bac.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...