Jump to content

Fanek

Death Stranding

Recommended Posts

9 minut temu, pawelas napisał:
11 minut temu, Kron997 napisał:

Być może ale przekazujesz te wiadomość w taki sposób, że nie da sie ciebie czytać. 

Mam swoją kopie. Wieczorkiem relacja :claptrap: 

Pokaż więcej  

Przecież o tych mułach to już memy latają w sieci, jak ktoś to traktuje poważnie to nie mam pytań.

No to nie miej pytań i idź na dwór

Jedno można napisać po tych kilku początkowych godzinach: Kojima musiał mieć trudne dzieciństwo albo udało mu  się uciec z transportu do Tworek bo podstawy funkcjonowania świata z gry na trzeźwo ciężko wymyślić.

Poza tym opinie dzieciarni od Fortnite i CoD’ów nikogo.

• Haha 2

3 godziny temu, Kolos28 napisał:

Ale kogo to obchodzi!
Piszcie o grze a nie o pierdołach...

Racja

• Downvote 1

Godzinę temu, Michał_K napisał:

Problem w tym ź na nogach łazi się i 30 minut w jedną stronę.

Nasuwa się skojarzenie z Mudrunnerem. Przejazd 5 kilometrów z ładunkiem 90 minut real tajmu nie licząc dojazdu :)

30 podglądaczy w temacie DS :kojima: 

co się jeszcze zastanawiacie? Marsz do sklepu:kojima:

Edited by oFi

Napisze ktoś coś rozsądnego o tej grze, bo chyba już grata?Interesują mnie tylko opinie starszych graczy powiedzmy 30+.

• Upvote 1

38 minut temu, Mecenas napisał:

Napisze ktoś coś rozsądnego o tej grze, bo chyba już grata?Interesują mnie tylko opinie starszych graczy powiedzmy 30+.

Za wcześnie by opisać to obiektywnie. 
Uważam ze wypadałoby ukończyć chociaż z 80% gry by wypowiedzieć coś sensownego. Gdyby ta gra trwała 5-6h to spokojnie 11/10. 
Graficznie i muzycznie napewno ekstraklasa bo to się nie zmieni. Klimat bez wątpienia niepowtarzalny bo takiego ujęcia upadku ludzkości jeszcze nie było. 
Podobno pozytywny odbiór klęka później ale to się zobaczy. 

• Upvote 3

Te przejścia z filmików do gejmpleju :banderas:

PROSIAK może zawstydzić wszystko co do tej pory widziałem na KOKSIE. 

Ide bo jakaś qurwa ulana drze ryja, że paczka powinna już dojść. Jebne awizo :daddy:

• Haha 2

Zaraz zaczynam, i pytanie: 

Online czy offline? :)

Edited by pattro

No przecie pyta bo jak offline to nie będzie miał pomocy od innych kurierów, nie ? Czy się mylę ?

• Thanks 1

1 minutę temu, cotek napisał:

No przecie pyta bo jak offline to nie będzie miał pomocy od innych kurierów, nie ? Czy się mylę ?

Dokładnie, i dlatego pytam który wariant jest lepszy. :)

No ja wiem o co chodzi. Ale to nie może sam spróbować? Po to ma te opcje do wyboru. Nie spasuje, wyłączy. Co mam mu jeszcze przyjść na chate i nacisnąć X ? 

To tak jakby w Dark Souls grać offline - niby mozna, ale skoro masa mechanik zaprojektowana jest pod to całe "łączenie z innymi" to chyba bez sensu takie pytanie, bo byłoby to świadome pozbawianie się doznań, które pewnie znacząco wpływają na ogół wrażeń.

• Like 1
  • Thanks 1

Po 4 godzinach powiem tak - filmy są wyreżyserowane świetnie i trzymają mnie przy ekranie. Gameplay jest oryginalny, ale nie wiem, czy gdyby zrobił go ktoś inny to nie zebrałby batów za prostotę i monotonię. Jest "kojimowo". 

5 godzin temu, cotek napisał:

Ja bym się raczej wstrzymał z tymi relacjami po kilku godzinach, bo tak jak @Michał_K napisał, potem przychodzi znużenie i swego rodzaju frustracja i rozdarcie. Raczej każdy po pierwszej godzinie będzie miał szczękę na podłodze ;)

W końcu napisał ktoś coś rozsądnego to po pierwsze, a po drugie to tylko pokazuje jak Pan Kojima nadszarpnął sobie reputacje ostatnim tworem, gdzie w płatnym demie wydawało się, że będzie totalna miazga a potem był dramat:)

No ta graficzka, poruszanie sie chlopkiem z inpostu, intrygujaca fabula, cutscenki :banderas:

No ale to po 2h , zobaczymy co to dalej bedzie . Narazie jakby grał w jakis dobry film