Jump to content

Fanek

Death Stranding

Recommended Posts

Dobra skończyłem :obama: Czołówka gier mojego życia. Od czasów Silent Hilla 2 nic tak chyba nie przeżywałem :c Piękna podróż i historia. Każdy powinien tego doświadczyć. Eloo

• Upvote 2
  • Like 1

A wiecie, że farmer to

Elias Toufexis, voice actor Jensena z Deus Ex?

:banderas: Od razu poznałem seksownego skurczybyka po głosie.

Pewnie już było na poprzednich stronach, ale nie szkodzi.

Edited by Rozi
  • Upvote 3

Od niedawna też siedze w 3 rozdziale. Ilość zadań pobocznych jest ogromna! 20 godzin nie starczyło mi, aby je wszystkie wyczyścić przed III rozdziałem (mimo ze korzytałem z trajki non stop). Zajme się nimi później, trzeba ruszyć fabułe do przodu.

do usunięcia

Edited by ASX

Rozi, Kmiot a odkryliscie juz dziuple kolekcjonera? Dla niego sa fajne zlecenia. Stuleja jedna

Ruszylem troche do przodu z fabułą bo bawienie się w boba budowniczego trochę zmęczyło. Aktualnie wracam na węzeł górski z towarem na plecach i juz kombinuje jak by tu opróżnić zapasy terrorystów z wiecznie brakującej do budowania ceramiki. 

No kozak gra.

Ale pięknie zamykacie japy wszystkim zatwardziałym przeciwnikom Hideo tymi opiniami :kojima:Ja sobie zostawię DPD na Święta jak będę miał więcej czasu, żeby w pełni poczuć tą podróż.

2 minuty temu, Wiolku napisał:

Ale pięknie zamykacie japy wszystkim zatwardziałym przeciwnikom Hideo tymi opiniami :kojima:

Niektórzy z nich siedzą przy konsoli od ponad tygodnia przy jednej grze ;)

51 minut temu, Jakim napisał:

Ruszylem troche do przodu z fabułą bo bawienie się w boba budowniczego trochę zmęczyło. Aktualnie wracam na węzeł górski z towarem na plecach i juz kombinuje jak by tu opróżnić zapasy terrorystów z wiecznie brakującej do budowania ceramiki. 

No kozak gra.

No ja wlasnie planuje tam dzis ciezaroweczko podjechac. W sensie w gorskie rejony autostrad

Godzinę temu, kanabis napisał:

Rozi, Kmiot a odkryliscie juz dziuple kolekcjonera? Dla niego sa fajne zlecenia. Stuleja jedna

Ta, byłem u nerda. Nawet jeśli samodzielnie się go nie odnajdzie (a nie jest łatwo zlokalizować jego norę), to w pewnym momencie pomaga jedno z ze standardowych zleceń, które nas do niego kieruje.

To fakt on i cosplayerka naj.(pipi)owsze miejscowki do dotarcia, az nie chce mi sie zadan do nich brac :/

Cosplayerka przeciez to tylko drabina albo linka z góry i zakrecasz w miejscu gdzie konczy sie rozwarcie w ziemi.

Nie nosze ze soba takich rzeczy. Co ja kurier czy kominiarz?

do usuniecia

Edited by estel

2 godziny temu, Wiolku napisał:

Ale pięknie zamykacie japy wszystkim zatwardziałym przeciwnikom Hideo tymi opiniami :kojima:Ja sobie zostawię DPD na Święta jak będę miał więcej czasu, żeby w pełni poczuć tą podróż.

Ta gra to jest przepych na pełnej kurwicy i definicja wspaniałej gry AAA, wszystko tutaj tarmosi siusiaka, nie tylko małe mechaniki (które Hideo opanował do perfekcji i wie jak połechtać nimi gracza w odpowiednim momencie), wszystko. Nie mówię już o wspaniałej muzyce, bo jak zaczęło lecieć to:

A BB zaczęło się śmiać, to sam śmiałem się ze szczęścia XD

Do tych co zakończyli główny wątek

- Na 100% Sam jest synem Cliffa

- BB28 nie może być bo nie ma krzyżyka na brzuchu, ma pępowinę w słoiku więc odpowiedź jest jasna. Jest dzieckiem z poronnej. 

- Dlaczego Cliff ma krzyżyk na brzuchu? W dodatku przez blizny prześwieca białe światło

- nie zrozumiałem pyerdolenia Amelii o zagładzie. Typowy Kojima (ale widze że wy rozumiecie)

- Higgsa zrozumiałem dopiero po dziennikach rozmów

Spoiler

Z tym krzyżykiem u Cliffa na brzuchu to dziwna rzecz, może chodzi o jakiś rodzaj przeżywania tego over and over again. W sensie, że Sam to Cliff, a Cliff to Sam xD

Amelie trochę zrozumiałem, ale nie tak żeby to wytłumaczyć :D

Może to celowy zabieg artystyczny żeby gracze zwrócili na to uwage

Aaalbooo Amelia „zaszyła” jego rane po postrzałach. Tylko po co miałaby to zrobić skoro Cliff nie żyje i mamy z nim do czynienia na plaży/innym wymiarze. 

Podoba mi sie zwrot emocjonalny dot. Cliffa. Mamy go za yebniętego fanatyka militariów żeby potem zobaczyć, że strzelaliśmy do własnego ojca który poświęcił swoje życie byleby nas uratować przed złą Amelką

Edited by Kron997

4 minuty temu, Kron997 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Może to celowy zabieg artystyczny żeby gracze zwrócili na to uwage

Aaalbooo Amelia „zaszyła” jego rane po postrzałach. Tylko po co miałaby to zrobić skoro Cliff nie żyje i mamy z nim do czynienia na plaży/innym wymiarze. 

Podoba mi sie zwrot emocjonalny dot. Cliffa. Mamy go za yebniętego fanatyka militariów żeby potem zobaczyć, że strzelaliśmy do własnego ojca który poświęcił swoje życie byleby nas uratować przed złą Amelką

Spoiler

Motyw z Cliffem to jest w ogóle masakra, tylko szkoda, że spodziewałem się czegoś takiego jakoś po 2 i 3 trailerze i po ograniu na wszelkie sposoby P.T od Kojimy :C
Mimo wszystko mistrzostwo :D

Całe szczęście ja podchodziłem do trailerów bezmyślnie. Analizowaniem zepsułem sobie film Interstellar. Po pewnej scenie na łóżku tego pilota z córką wiedziałem „kto to robi” i chuy. Byłem tak tego pewny, że odchciało mi sie dalszego seansu xd 

Dlatego jak oglądam trialery to sie nie przyglądam

aha i jeszcze coś! Ta scena gdy Sam reanimuje BB :o jezusku najdroższy to było wstrząsające. Ta cała animacja zwiodczałego płodu i panika Sama. OSCAR gejmingowy należy sie jak psu buda. Tego w grach nigdy nie było a Kojima Productions wystrzelili poziom animacyjny w stratosfere. Next gen na current genie. Pirunująco wyśmienite animacje. Czapki kaptury z głów

Edited by Kron997

Spoiler

Ogromne sa te wielkie ciezarowki - juz chce sie do nich pakowac :wub:

Chlopy, czy w tym swiecie mamy dostep do kazdego pojazdu, jaki idzie napotkac ?