Jump to content

Fanek

Death Stranding

Recommended Posts

Obejrzałem dwa razy, świetna muzyka, bardzo dobry trailer, trochę za mało pani Seydoux. Jednak ten z ujawnioną data premiery najlepszy.

18 minut temu, Michał_K napisał:

Czy ktoś wie już co jest w tych kuferkach i paczkach? Rozumiem że facio nie przemierza stanów w ramach Olx'a przyszłości?

Tajemnica korespondencji - kurier nie powinien wiedzieć takich rzeczy :reggie:

• Upvote 1
  • Haha 7

Ponoć ten trailer był robiony tak by trafił do większej publiki i ludzie zrozumieli o co biega w tej grze.
Oglądałem ostatni chyba rok temu i nadal wiem że nic nie wiem:geek:

No i to jest właśnie najpiękniejsze - w dzisiejszych czasach umieć tak zekręcić, żeby mimo tylu danych człowiek wciąż nie wiedział - tylko Kojima tak potrafi.
Większość gier po takiej ilości prezentacji, moglibyście wpisać do "właśnie ukończyłem", a tu wciąż chce się zagrać, żeby samemu odkrywać.

Gorzej jak wszyscy czekają na ukryty gameplay, a skończy się na jednak dostarczaniu rentki z przerywnikami :geek:

ale gdzieś tam też są etapy wojenne, te walki z bossami, te latające, wielko chodzące potworasy no OMG!

Guest ragus

Jest moc, jest epicko, miód się wylewa z ekranu.

20191030_154859_1_1.gif

Guest ragus

Podobno po jakimś czasie można teleportować się z WER Komorniki do miejsc doręczeń.

EIIN4njWkAAfhAl?format=jpg&name=4096x409

Zakładając że  ci ludzie mieli dostęp już pełnej do gry, to można wywnioskować że postacie będą też miały możliwość tycia.

• Haha 1

te klimaty wojenne mogą być mięsiste. Zagadką jest czy rzeczywiście w tej grze będzie jakieś strzelanko, czy tylko łapanie w siatkę. 

Mam teorie, że istnieje również Sam w świecie równoległym, tam gdzie świat jeszcze istnieje taki jaki znamy dzisiaj i używa już ostrej amunicji do zabijania kurierów.

Swoją drogą te zniszczone bazy bardzo podobne do tych z Horizon Zero Dawn (graficznie). Ale to zrozumiałe, w końcu to ten sam silnik, a nie wykluczone, że Kojima outsource'wał robienie graficzki właśnie do nich. 

Jak na moje, to tych światów jest minimalnie 5 xD Dobra klapki na oczy i trzeba wytrzymać do 8 :D

Ukryty gameplay, 5 równoległych swiatów - niektórzy mogą się bardzo rozczarować

• Upvote 4
  • Haha 1

8 minut temu, Bigby napisał:

znaczy co? 

Ci amerykanie do budy lepiej niech się schowają z tymi sloganami na twiterze. Bojkot się zaczyna identyczny jak z Days gone....

• Downvote 1

Gość chyba nie zna Kojimy - równie dobrze mogły to być scenki nagrane specjalnie pod zajawkę i żadna z nich nie pojawi się w grze. Kto jak kto, ale Hideo nie spoileruje, wręcz podrzuca fałszywe info :)

1 minutę temu, oFi napisał:

znaczy co? 

Ci amerykanie do budy lepiej niech się schowają z tymi sloganami na twiterze. Bojkot się zaczyna identyczny jak z Days gone....

Jaki bojkot?

• Upvote 1

Nic o żadnym bojkocie przecież nie ma. Po prostu ostrzega przed oglądaniem, bo sam już skończył i wie jak jest.

oFi w full retard mode jak widzę. Kto nie z nami ten przeciwko nam.

Edited by Paolo de Vesir

Teraz, Rozi napisał:

Ale wasze tryhardowanie i sianie fermentu jest równie żałosne.

Rozi, ale jak słyszych od praktycznie każdego kto trailer widział, że pokazuje Ci za dużo to olewasz trailer, a nie piszesz jakieś wysrywy o bojkotowaniu tytułu. oFi mocno do siebie bierze ten tytuł, irytujący jest po prostu.

• Upvote 1
  • Like 1

Obejrzalem lunch trailer. Wszystko juz wiem, nie ma po co grac.

• Haha 1

Mnie zastanawia czego ludzie oczekują od tej gry, że będzie strzelanko-przygodówko-skradanko-kurierówką? Geez, gra ma być przyjemna, mieć flow, posiadać miłą powtarzalną mechanikę, klimatyczne audio. I nieważne czym będzie, bo i nawet z symulatora chodzenia można stworzyć dzieło sztuki. Czy ICO albo SOTC są złe, bo nie mają tylu mechanik co GTA SA? Ano właśnie. Zluzujcie poślady i nie oczekujcie od gry "bycia wszystkim". Moim zdaniem hype strasznie szkodzi w tym przypadku, bo gra będzie pewnie miodna, ale też tak rozpasanych marzeń nie spełni...