Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szczerze? Te nowe operacje nie sa takie fajne imo. Glownie za sprawa balansu. Przez fakt ze jest po 20 osob w zespole, jeden liczacy powiedzmy 8-10 osob pluton, przesadza o wyniku. Przedwczoraj np, gralem ze znajomymi. W ataku to maksymalnie cala operacja zajmowala nam 5-10 minut. Krocej nic sesja w dominacje xD. W obronie, nie stracilismy ani razu pierwszego sektora. Przy 64 graczach, jeden pluton mogl zrobic roznice, ale wciaz wiele zalezalo od reszty. Gdy jednak polowa nalezy do was a gracze nie sa w ciemie bici, to juz zachwiewa rownowage sporo. Musielsmy sie pozniej rozdzielic, zeby choc troszke zabawy miec. 

Podsumowujac, raczej wole zwykly podboj.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Teraz, Vexilium napisał:

Wczoraj trochę pograłem w multi i niestety gra przestała trzymać stabilne 60 FPS. Graficznie też nie robi takiego szału chociażby jak Battlefront II. Została podbita tylko rozdziałka, a np. tekstury i cienie zostały bez zmian.

;/ gra tak czy siak nie wyglądała złe przecież ja się cieszyłem z płynności po chja to robili ehh 

Odnośnik do komentarza

Wróciłeś dwa dni temu, do BFka i odblokowanie wszystkich map, to był dobry ruch że strony EA. Serwery są pełne, bez trudu można znaleźć ulubione mapy z kompletem graczy. Plusem jest też to, że teraz głosowanie na kolejną mapkę nie ogranicza się do tych z danego DLC. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2018 o 11:29, messer88 napisał:

jakby ktoś chciał te nowe bronie za preorder V i przy okazji wcześniejszy dostęp do bety to euro szybciutko wysyłają kody na maila 

 

domyślam się odpowiedź to "tak", ale czy któreś z tych broni mają swój wpis w kodeksie?

i czy ewentualnie wiadomo coś o dostępności ich dla wszystkich (po za preorderem) np. po premierze BFV

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2018 o 14:29, chris85 napisał:

Wróciłeś dwa dni temu, do BFka i odblokowanie wszystkich map, to był dobry ruch że strony EA. Serwery są pełne, bez trudu można znaleźć ulubione mapy z kompletem graczy. Plusem jest też to, że teraz głosowanie na kolejną mapkę nie ogranicza się do tych z danego DLC. 

 

Ja tam nigdy nie narzekałem na puste serwery nawet te z DLC

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...