Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie przypomniałem, że jakby zrobili remaster BC2 to bye bye burzenie domów. :(

Watpie ze zmieniali by silnik i grzebali by w nim tyle zeby wylaczyc zawalanie wszystkiego. Jezeli remaster to tylko leniwy port z lepszymi teksturami. Bo tak jak gumis pisze jak zaczna sie bawic fizyka,zaczna dodawac broni to (pipi) strzeli magie bc2.
Odnośnik do komentarza

Jakiś ważniak z EA mówił kiedyś, że z założenia mają wy.ebane na trend robienia remasterów i wolą puszczać nowe gry. Tak więc na odpicowane BC2 bym nie liczył, no chyba że zmienili politykę w tym względzie. :P

 

źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=94606

 

Ergo: dostaniemy jakiś futurystyczny bullshit. Choć z drugiej strony jest już Titanfall 2 na horyzoncie... Dwie marki w bliźniaczych klimatach? W sumie, to EA - nic mnie nie zdziwi  :down:

Odnośnik do komentarza

Jakiś ważniak z EA mówił kiedyś, że z założenia mają wy.ebane na trend robienia remasterów i wolą puszczać nowe gry. Tak więc na odpicowane BC2 bym nie liczył, no chyba że zmienili politykę w tym względzie. :P

 

 

To samo mowilo EA i dice o platnych mapach do bf a jak sie skonczylo wszyscy wiemy.
Odnośnik do komentarza

 

kogo interesuje pierwsza wojna? amerykańców na pewno nie, roboty i lasery sprzedadzą się znacznie lepiej

 

Na serio interesowała by Cię WWI w grach ? mnie jakoś nie, wolę WWII

 

Tylko ze prawda jest taka, ze II-ga Wojna Światowa w różnorakich grach została ograna do tzw mata...

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał aby Battlefield w końcu poszedł w stronę realizmu, marzy mi się aby do multi wrzucili animacje wchodzenia do pojazdów i staminę :banderas:

Zwłaszcza to pierwsze mogłoby dostać się do gry, teleport jest taki past genowy że hej.

 

Ostatnio chyba rozmawiałem właśnie o tym z Zaqiem :) ale Zaq stwierdził że się nie sprzeda. Moim zdaniem to nie musi być symulator ale można by już po trochę dodawać i przyzwyczajać graczy. 

Choć mamy złe doświadczenie z BF4 gdzie model sterowania pojazdami latającymi został banalnie uproszczony właśnie dlatego że gracze narzekali na BF3.

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał aby Battlefield w końcu poszedł w stronę realizmu, marzy mi się aby do multi wrzucili animacje wchodzenia do pojazdów i staminę :banderas:

 

Kup sobie arme na PC. Bf nigdy czegos takiego nie bedzie bo sie nie sprzeda taka gra. Juz ludzi narzekaja,ze musza biegac sporo miedzy flagami jak bys dodal jeszcze stamine to by ludzie tego nie kupili. Ja sie tam ciesze,ze bf nie zrobili jeszcze cod. Jak poprawia fizyke pojazdow np. zeby czolg sie nie zachowywal jak karton na kolkach to bede szczesliwy. I dowodce niech wywala bo malo kto tego uzywa ale czasem ludzie wbija na serwer jako dowodca i straszne to daje przewage druzynie. W sumie jak by wydali bf 1943 to tez bym nie pogardzil. Latanie starymi samolotami w bf 1943 na ps3 bylo calkiem spoko. Zero flar i zero stingerow :banderas:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...