Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie kup arme i graj w multi ;)

 

Serio, czy dodanie staminy w BFie tak bardzo by popsuło grę? Raczej wprowadziło by trochę realizmu i taktyki do gry oraz ograniczyłoby liczbę zgonów. Przecież stamina mogłaby być wprowadzona tylko na HC.

 

Niestety w Battlefieldzie coraz więcej Call of duty, a teraz dochodzi pogoń za Titanfall'em i w tym roku będziemy mieli wielkie starcie 3ech tytanów. COD , BF5 i Titanfall 2 - wszystkie w dalekiej przyszłości i wszystkie gonią za płaczem dzieci o laserki, blasterki i jetpacki.

 

Chwalmy budde za remaster COD4 oraz Titanfalla 2, bo mimo że jest osadzony w przyszłości jest ok - bo jest świeży i od ludzi którzy robili i robią dobre gry multiplayer.

 

Odnośnik do komentarza

Serio, czy dodanie staminy w BFie tak bardzo by popsuło grę?

Spowolnilo by rozgrywke=mniejsza sprzedaz. Plus wyobrazasz sobie jak by sie ludzie w(pipi)iali biegnac 2km do flagi(stajac co 5sek zeby odzyskac stamine)i dostajac headshot od jakiejs kampiacej szmaty chwile przed dobiegnieciem do flagi?
Odnośnik do komentarza

teaser teasera teasera trailera trailera....

blech...

 

chociaż jedno raczej można troszke sie domyślać - szansa na futurystycznego battlefielda niewielka, bo gdyby miało być w przyszłości to raczej facet miał by cokolwiek na sobie co by to sugerowało, urywek fryzury też wygląda na starodawny

 

ogolnie nie mam nic przeciwko staszym klimatom, jedynie w takich sytuacjach obawiam sie o skuteczność starodawnych broni w multi

Odnośnik do komentarza

teaser teasera teasera trailera trailera....

blech...

 

chociaż jedno raczej można troszke sie domyślać - szansa na futurystycznego battlefielda niewielka, bo gdyby miało być w przyszłości to raczej facet miał by cokolwiek na sobie co by to sugerowało, urywek fryzury też wygląda na starodawny

 

ogolnie nie mam nic przeciwko staszym klimatom, jedynie w takich sytuacjach obawiam sie o skuteczność starodawnych broni w multi

 

Dlatego obstawiam WWI lub WWII

Odnośnik do komentarza

Ja to widzę tak:

WW jak nic, tylko który wiek. Osobiście widzę tam żołnierza z XX wieku. Jednak ten przelatujący czerwony punkt sugeruje coś, co płynnie się przemieszcza. Teraz grając w Fallouta widzę tam latającą gosposie, ale mniejsza z tym. Szybko postępujący cień sugeruje albo bardzo duży obiekt na niebie, ale to wykluczam bo model nie patrzy się w górę a raczej przed siebie. Obstawiam coś co nagle rośnie tuż przed nim. Nie wiem jakiś mech myślę. Tak więc podsumowując ja to widzę tak, WW wiek XX, ale postęp technologiczny jest bardziej do przodu. Coś ala Wolf New Order. W sumie zagrałem jeszcze raz w taką konwencję.

 

 

W sumie to Blazkowicz jak w mordę szczelił, tylko młodszy, mniej styrany przez życie jeszcze.

 

Czasami masło maślane, ale coś tam się da zrozumieć

Odnośnik do komentarza

Jak DICE postawi na Battlefielda w czasie WWI albo WWII to ja jestem kupiony z miejsca. Błagam, żadnego wybiegania do futurystycznej wizji wojska, tylko real pif paf experiance na bazie faktycznych broni i pojazdów. BŁAGAM!

 

Battlefield ma jeszcze w sobie to, że czekam na zapowiedzi, ogólnie się jaram.

 

Od bardzo dawna nie miałem w przypadku CoDa innej reakcji jak "meh..."

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ja obstawiam ze cień rzuca sterowiec nazioli i bedzie ww2.

 Raczej nie, bo podczas II wojny światowej nie używano sterowców do działań bojowych.

 

 

Mazzeo XDDDD Oby za żadne skarby to nie był futurystyczny Battlefield.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

W jakimkolwiek roku nie będzie umiejscowiona ta gra, to nie wierzę, że obejdzie się bez tych wszystkich unlocków, celowników, chwytaków, lunet i tak dalej. Więc pewnie będzie rzeczywiście tak, że alternatywna wersja historii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.