Skocz do zawartości

Buty do treningu


Najtmer

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam temat poświęcony odpowiedniemu obówiu.

 

Sam poszukuje dobrych ślizgaczy do grania w squasha, ale dobrze gdyby jakkolwiek nadawały się też do grania w piłkę nożną.

 

Generalnie mam spore dolegliwości poranne w stopach, bolą mnie jak sukinsyn, głównie rano, ale też po długich spacerach.

Mam "leczone" za dzieciaka płaskostopie i domyślam się, że złe buty jakie miałem (NB z cienką podeszwą) bardzo mocno tutaj zadziałały i stopa zaczęła się ostro męczyć. Jeśli ktoś miał podobnie i znalazł przyczyny tych objawów, i je wyeliminował, to niech tutaj się udzieli.

 

Potrzebuje asap dorwać coś dobrego, oczywistym będzie że dokupie ortop. wkładki.

 

no i do 300 PLN najlepiej

 

Co polecacie?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Co byście polecili do ogólnie pojętego fitnessu? Najbardziej chyba obciążająca w moim przypadku jest skakanka. Na razie skaczę na boso, na piance ale wolę jakieś buty bo jak nie wyjdzie to boli dostać skakanką po paluchach :P. Mam jakieś Reeboki do biegania ale czytałem że raczej się nie nadają do tego typu ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Pomagaja w stabilizacji plus maja podbicie na pietach. Przydaje sie.

 

Nie wiem gurwa. DC mu nie pasuje, moje osiagi gdzie zaczynam od zera, tez mu nie pasuja. Nie wiem. Nie zwalil byka to chodzi wgurwiony.

 

MC leci 125x5 i ciagle progres ale rozumiem ze jak kazdy kto cwiczy to musi od razu wyebac 180kg minimum na dzien dobry.

 

Pokaz mi Shen jak ciagniesz te 180. Chce zobaczyc technike i w ogole bo interesuje mnie to. Bo na slowo to wiesz.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...