Skocz do zawartości

Nowości komiksowe


Rekomendowane odpowiedzi

To co wydało TM-Semic i Mandragora to zupełnie inne serie. To co będzie w Kolekcji Hachette jest ponoć lepsze i brutalniejsze, z konkretną ilością cycków:-P Jak wyjdzie to się sprawdzi. Kolekcja jest o tyle ciekawa, że jest KOMPLETNA, ale prawdę mówiąc nie liczę na pełny start.

Jak się mają te serie do siebie?Tzn czytałem te z TM-Semic i jak znaleźć kontynuację tego.Jakąś nazwę miała ta seria?

Odnośnik do komentarza

Myślałem że to o tych Transformersach było a to o Conanie:)Jakoś mi się źle przeczytało.

Nawet się zastanawiałem -cycki w Transformers?

 

 

Tak więc jakby ktoś mi rozjaśnił te Transformersy.Czy to jakieś serie są.Chętnie bym sprawdził co tam później się działo.

Edytowane przez keyzee
Odnośnik do komentarza

 

Zgodnie z obietnicą i tydzień i kilka dni po premierze nowego filmy z uniwersum ALIEN - podwójny album (double Scream), a w nim: arcydzieło Mike'a Mignoli i Dave'a Gibbonsa - OBCY: ZBAWIENIE (ALIENS: SALVATION) oraz utrzymany w podobnym duchu album OBCY: OFIAROWANIE (ALIENS: SACRIFICE) autorstwa Petera Milligana i Paula Johnsona.

18301553_1792946844352253_54148117907383

W sprzedaży od 18.05.

Odnośnik do komentarza

 

Cena tych turtlesów bardzo ok. Wersja oryginalna chodzi po 140 zł. Jednak niewiem czy będę brał bo całość to 6 tomów i niewiadomo czy wydadzą komplet.

Na forum Gildii pisali, że będzie 6 tomów + kilka uzupełniających. Odstęp pomiędzy tomami plus/minus - 4 miesiące. Cena kolejnych tomów taka sama, może nawet niższa, bo jest mniej stron.

 

Zebrali ponad 500 zamowien, jeszcze gildia cos wziela na sklep, ale tego nie liczyli do puli
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja tu widze za 74.

Wchodzisz na Lubimyczytac.pl, wyszukujesz Kaznodzieje, wchodzisz przez buybox pod tytułem do sklepu inbook - montujesz zamówienie wpisujesz kod rabatowy 'qqs2ebhd' i ceny spadają o kolejne 10%.

Jeśli ktoś ma jeszcze dodatkowe 10% stałego rabatu w inbooku to już totalny szał(wychodzi wtedy 46-48 zł).

Odnośnik do komentarza

W inbooku masz darmową dostawę do kiosku ruchu.
Nie żebym kogoś namawiał czy coś, ale jeśli ktoś chce przyoszczędzić lub dorzucić coś jeszcze to urwanie tych 18 -20 zł jest bardzo na rękę.
Ja dzięki temu dorzuciłem Thora Gromowładnego oraz trzeci tom Parkera(serię którą z tego miejsca baaaardzo mocno polecam).

Odnośnik do komentarza

Zamówione z gildii. No czekam.

 

Edyta w stylu Jarka -

 

2z7pqhy.jpg

 

Przepiękne wydanie a w środku 12 zeszytów. Twarda oprawa zdecydowanie prsyprawia o skurcze w prostacie. Jestem zaskoczony jak dawno. Strasznie polecam. :banderas: Na zdjęciu książka również się załapała.

 

:lapka:

Edytowane przez wuJJek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Właśnie o tym miałem pisać... :banderas:

 

Po Kaznodziei to chyba najlepsza wiadomość ostatnich miesięcy.

Też mnie to ucieszyło i naprawdę liczę, że pójdą za ciosem i zobaczymy w zbiorczym wydaniu prace Barksa.

Po cichu liczę, że wśród tych "dobrych wieści", padnie jakaś zapowiedź Vertigo.

Edytowane przez Rockhold
Odnośnik do komentarza

Ten "tydzień dobrych wieści" od Egmontu dotyczy tego roku. "100 naboi" jeżeli wydadzą, to wydadzą w przyszłym, bo wtedy mają ruszyć nowe serie od Vertigo. Ewentualnej zapowiedzi możemy wtedy oczekiwać najwcześniej w Łodzi. Na Kaczki się cieszę, ale w porównaniu z poprzednim wydaniem będzie brakowało dwóch komiksów.

No tak, ale chyba jest miejsce na jedną jeszcze serie Vertigo w tym roku, bo Skalp już mamy zakończony, niedługo Y - myślę, że spokojnie coś nowego mogło by wpaść na grudzień.

Ja tam mam cichą nadzieje i tyle, nie będzie to nie będzie - za rok może :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.