Skocz do zawartości

Nowości komiksowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.12.2017 o 22:56, MLeKSk napisał:

Ja w kolekcje nie wszedłem, kupuję pojedyncze tomy, ale rzadko i to bardzo. "Conana" mam chęć kupować, bo to zamknięta seria będzie.

 

"Star Wars" rusza oficjalnie 3 stycznia. Od numeru 36 tomy będą się ukazywały co tydzień :-P 

 

https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/starwars/

 

 

MLeKSk zamawiasz prenumeratę? Ja się chyba skuszę, zbieram figurki z postaciami ze Stars Wars i trochę kusi mnie ta reprodukcja hełmów dodanych do prenumeraty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2017 o 18:35, MLeKSk napisał:

Nie, odpuszczam. To i tak nie jest całość. Wolę zostawić kasę na "Conana", albo inne albumy. Zresztą, mam zamiar trochę teraz przystopować z komiksami, bo kupka wstydu to już ponad 60 tytułów, nie mam kiedy tego czytać, a i miejsca też brakuje.

 

A te hełmy dodawane do prenumeraty to przypuszczam będzie to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ySkOcSf3HHI

 

 

Dzięki za filmik! Hehehe, to po co zamawiasz tyle tytułów i ich nie czytasz? ;)

Ja nie kupuję żadnych nowych, póki nie skończę tego co mam.

Jak zamówię do czwartku, to notesik wpadnie - też się przyda ;) 

A pokaże ktoś środek komiksu?

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, koob napisał:

 

 

Dzięki za filmik! Hehehe, to po co zamawiasz tyle tytułów i ich nie czytasz? ;)

 

 

 

 

Zbieractwo, dla niektórych to jednostka chorobowa. Ja też już idę w dziesiątki nieprzeczytanych :/ Ale duża część z tego już jest z wyczerpanym nakładem, a nowości są w na tyle dobrej cenie, że odsprzedaż nawet po długim czasie nie bije po kieszeni. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem pierwszy tom Conana i mam mieszane uczucia.

Pod względem wydania nie mam zastrzeżeń.

Kreska jest nierówna, ale z tego co wyczytałem to bolączka pierwszego tomu, bo potem zmienił się rysownik. Tak, wiem, że to lata 70 i nie ma co oczekiwać cudów. Fakt, że komiks jest czarno-biały mi nie przeszkadza. 

Byłem też trochę zaskoczony, bo tom jest większy od standardowych tomów egmontu w twardych okładkach. Papier jest ok. 

Ciekawi mnie, czy kolejne tomy będą liczyć po tyle samo samo stron (160) czy będzie z tym różnie. No i koszt w prenumeracie daje 2700zł. No i 120cm wolego miejsca na półce, jeśli chcemy mieć niepodzieloną grafikę na grzbiecie :D 

 

Nigdy się w sumie w tak bogate zbieranie nie bawiłem. Rajtuzy marvela i dc mnie odrzuciły, stąd oprócz UXM z 2004 i obecnego Deadpoola nie mam nic, choć i DP z kreską leci na zbity ryj. 

Dlatego cały czas się nad tym Conanem zastanawiam, bo jak brać to tylko prenumeratę i dociągnąć ją do końca tych 75 tomów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2018 o 10:40, chris85 napisał:

Nie wiem czy było, ale dzisiaj w tv widziałem reklamę nowej  kolekcji Star Wars. Ale komiksowy boom nad Wisłą ja pierdykam :obama:

 

 

 

haha rozbraja mnie ta emotka:D

taak ja też widziałem, no i dobrze, niech się reklamują, według mnie warto chociażby kupić jeden tom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.