Skocz do zawartości

Grillowanko :banderas:


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Piersi z kurczaka w super marynacie i do tego tzatziki :banderas:

 

Ale dzisiejsza kiełba, keczup, musztarda, świeża bułeczka, sałatka z pomidora, ogórka i piór cebuli, do tego słoneczko = coś pięknego. Aż się żyć chce.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

U mnie jak znajoma robiła grilla, to nie było ch.uja e wsi - takie dobre żarcie serwowała.

Było tam wszystko: od bananów, po bakłażany, a na kiełbasie, czy piersiach kończąc :sorcerer:

Myślę, że w tym roku również mnie zaprosi.

Chociaż nie wiem, po tym co ostatnio odje.bałem (przyszedłem z łososiem) i sam zjadłem.

Tzn pytałem czy ktoś chce, ale niby nikt nie chciał, więc podzieliłem się z siorą. Za to jedna typiara, która miała widocznie na rybę ochotę, co chwila gadała: "a jak tam twój łosoś" "aj chyba już ci sie upiekł" "chyba juz gotowy" "zdejmij go".

Pisałem o tym chyba w Polactwie:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Też niedługo robię. Poproszę o jakiś pomysłowy przepis. 

Pieczarki grillowane z przyprawą i serem, oscypki grillowane, pierś w marynacie z oliwy, musztardy, czosnku, papryki czerwonej, szaszłyki z kurczaka, cebuli, papryki różnych kolorów, chlebki z masłem zmieszanym z czosnkiem, kiełbaski owinięte boczkiem, kiełbaski oblane piwem, karczek marynowany.

Odnośnik do komentarza

Pieczarki grillowane z przyprawą i serem, oscypki grillowane, pierś w marynacie z oliwy, musztardy, czosnku, papryki czerwonej, szaszłyki z kurczaka, cebuli, papryki różnych kolorów, chlebki z masłem zmieszanym z czosnkiem, kiełbaski owinięte boczkiem, kiełbaski oblane piwem, karczek marynowany.

 

 

Patrze ktoś tu jest w swoim żywiole.

Odnośnik do komentarza

my dziś chcialiśmy wyjść przed budynek w robocie i robić grilla ale szefostwo mogło by sie pogniewać więc ze smutkiem zaniechaliśmy, ale było blisko, w czw-pt nie ma kierownika może sie uda xDDD chociaż on to akurat by sam zjadł, ale dyrektor już bardziej poważny jest

 

 

no tak czy srak pogoda w końcu sie fajna zrobiła i nie moge sie doczekać grilla

Odnośnik do komentarza

Grilla propsuje bardzo i zawsze. :banderas:

 

U mnie zawsze duży grill, 2 worki brykietu luzik, ziemniaki z folii alu z węgla wychodzą jak z ogniska, karkówka z marynaty tylko na alu tackach, kto smaży na ruszcie ten lewak. Kiełbasa z grilla? Kaszanka / biała dla mnie numery jeden - jak już brać kiełbę to drogą, żeby mięso miała bo śląska jest z całym szacunkiem dla impotentów smakowych. Zresztą dla samej kiełbasy szkoda ogień rozpalać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...