Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Będzie jak ktoś się zgłosi do pomocy, by go tworzyć :) Ja niestety ostatnio bardzo rzadko włączam konsole. A Liga umożliwia dodanie moderatorów, tak by i oni mogli tworzyć nowe sezony.

 

Kto chętny? Jak tak, to niech mi poda nazwę użytkownika na stronie ligi, to go dodam do moderowania.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja chciałem wszystkich chętnych zaprosić do ligi DiRT RALLY PL jest tam trochę polaków a sama liga dopiero wystartowała. Obecnie jest grecja na każdy rajd przypada 6 oesów w tym jeden długi jest możliwość resetu całego rajdu i mechanicy są brani pod uwagę z kariery kiedy to piszę został 1 dzień i 6 godzin do końca.

 

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/54481/dirt-rally-pl

Edytowane przez Grzesiek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jako ,że nowych tras nie będzie chciałem zaprezentować testową ligę narazie jeden event. Każdy rajd będzie się średnio składał  z 10-12 oesów z możliwością serwisowania co 3 - 4 oesy tak byłaby to liga trudna i stawiająca na rozwagę podczas jazdy bez brawury byłby dostęp do mechaników wykupionych z kariery.

Założenia mam takie żeby zrobić 6 rajdów takie jakie są w grze + 6 na zasadzie mieszania tego co jest w grze by jak najwierniej oddać realia danego rajdu wzorowałbym się na tym co widziałem w serii wrc od sony i tamtejszych lat.

 

Na dobry początek byłaby to Argentyna ...

 

 

Jest możliwość restartu jak i resetu całego eventu.

 

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/62713/hardcore-wrc

 

Wszystko jest testowo więc mogą być niespodzianki ale powinno być ok zapraszam.

Edytowane przez Grzesiek
Odnośnik do komentarza

no i pierwsza niespodzianka

liga hardcorowa moze i fajna ale ma pierwszy minus

nie jest "otwarta" tylko albo "zamknieta" albo "wejscie po zatwierdzeniu przez moderatora"

tak to chetnych sie nie nałapie

dzis miałem czas a tu d..a

 

Zrobiłem jeszcze raz od nowa pisze niby Recruitment status: Open więc wydaje mi się że teraz powinno być ok dobrze by było jakby ktokolwiek sprawdził czy idzie zagrać.

 

Link jest wyżej.

Edytowane przez Grzesiek
Odnośnik do komentarza

sory ze post pod postem ale moja recenzja rajdu "Argentyny" tzw plusy i minusy

 

Długość rajdu ok,

odleglosci miedzy serwisami troszke jak dla mnie za duże (jak nie miałem zadnych dzwonów i tak kończyłem rajd z uszkodzoną chłodnicą),

co do wyboru os'ów to nigdy się nikomu nie dogodzisz wiec tu zostawiam wolną ręke twórcy (choc myslałem ze wiecej mokrej grecji bedzie która mi przypomina argentynę)

co do wyborów klas trzeba w przyszłości wybrac jedną odgórnie bo widać na przykładzie jak kto wezmie słabszą klase to sie nie liczy w stawce: cieżko R4 pokonac wurca) co nie znaczy ze słabsze klasy są "be",

ja osobiscie lubie ligi co jest zero powtórek osów i resetów rajdu - poprostu jedziesz jak umiesz i dzwon jest ze wszystkimi konsekwencjami - jak w życiu

a ile rajdów bedzie w sezonie? może koło 10?

Odnośnik do komentarza

w pełnym sezonie będzie jedna klasa (2000S) bez powtórek i resetów rajdów jak już pisałem 6 rajdów by było z gry + 6 mieszanych jak Argentyna ;p.

Wierz mi ,że bym zrobił tą Grecję mokrą jakby Codemasters na to pozwoliło dlatego oesy z tego kraju zostawiłem na sam początek i koniec.

 

Niestey pewne kraje mają ograniczenia porą dnia + warunki pogodowe najwięcej tego do dyspozycji jest w walii i monte carlo.

Na przykład finlandiia w nocy pozwala tylko na suchym szutrze jechać a sama grecja jest tylko na sucho.

 

Otworzyłbym pełny sezon gdyby znalazło się trochę chętnych ale zdaje sobie sprawę ,że ta gra już jest trochę na rynku i każdy kto chciał ograł ten tytuł i nie ma tylu chętnych co na premierę.

Takie minimum to 5 osób myślę i wtedy można coś tworzyć.
 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.