Skocz do zawartości

Fear the Walking Dead - 2015 - AMC


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, gekon napisał:

serio? jezuuu, ja szybko odpuściłem

IMO albo mi tolerancja wzrosła, albo Madison już tak bardzo nie irytowała, tak samo ćpunek i jego siostrzyczka. Parę nowych postaci miało nawet ręce i nogi, a wprowadzenie

Indian

dało nawet lekki powiew świeżości. Może to kwestia letniej posuchy serialowej, że tak całkiem znośnie mi się to oglądało, ale na pewno 3 sezon FTWD > 8 sezon TWD, choć nie wiem czy to takie wielkie osiągnięcie. :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, gekon napisał:

serio? jezuuu, ja szybko odpuściłem

 

wiele gorsze niż Walking Ded,a Walking Ded to szmira 2/10

Powtórzę się Gekon, ale daj może szansę, bo każdy kolejny sezon był coraz lepszy i fajnie zmienia się sceneria.

Widać wyraźnie, że robią to inni ludzie niż serial matkę.

W The Walking Dead coś zaczęło się psuć mniej więcej od piątego sezonu a tutaj jak na razie jest tendencja wzwyżkowa.

No i mamy zaginionego brata Idrisa Elby, który jest bardzo fajnie napisaną postacią

fear-the-walking-dead-season-3b-strand-d

 

 

No chyba, że generalnie gardzisz serialami i tematyką zombie apocalypse, to nie namawiam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy było ale na amazon prime macie wszystkie odcinki łącznie z najnowszymi. Polskie napisy też. Jakość tylko hd niestety bo to nie jest produkcja amazona.  Przypominam amazon prime tylko ok 12 zł za miecha

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pierwszy odcinek sezonu lepszy niż finał TWD, oprócz oczywiście początku, bo myślałem, że się porzygam od mądrości trójki jegomości. Nie było moim marzeniem, żeby oglądać Morgana w FTWD, ale nowe postaci, stara ekipa i brak konieczności podążania za komiksem może z tego zrobić coś ciekawego, zresztą sami kręcą bekę z TWD kilkoma hasełkami. Jest dobrze

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.05.2018 o 20:27, smoo napisał:

Mam obawienia co do utrzymania dalej poziomu serialu w takim wypadku :/


W sensie, że jak ekipy obu seriali zaczną między sobą zakulisową wojenkę? Nah, myślę, że AMC będzie w stanie ogarnąć wewnętrzny burdel w razie czego. No a jeśli nie to... :dunno: 

Jestem dopiero po dwóch epkach nowego sezonu, no i generalnie :banderas: Nie licząc tego ckliwego pitolenia wiadomo kogo z początku pierwszego.

Pani

dziennikarz i jej fura

to niezły zastrzyk świeżości. Brakuje mi czegoś podobnego w samym TWD. Widać, że tutaj nikt nie musi martwić się ramami komiksu i kreatywność idzie odpowiednio w górę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

może ktoś mi wyjaśni bo się trochę pogubiłem na przełomie s03/04

 



ostatni odcinek s03

tama wybucha, Madison na łodzi z córką i strandem, nick z danielem i dwóch indiańców

 

pierwszy odc s04 - wprowadzenie głupiego murzyna i dwóch nowych postaci do fear

 

drugi odc s04  - WTF jak ekipa Madison przejęła stadion/market? gdzie jest Daniel? skąd nagle taki dobrobyt, skąd nagle się pojawiła ta meksykańska dupa Nicka która zaniknęła gdzieś w s03, co to za pajace co niby blokują stadion a jednak pozwalają im jeździć i szukać zapasów?

Odnośnik do komentarza

Ok pękło te osiem epizodów s04. Słabizna straszna. O ile poprzednie sezony były o wiele lepsze niż TWD tak ten jest na równi. Męcząca narracja z ciągłymi przeskokami w czasie, kiepskie nowe postacie,  pełno nielogicznych debilizmów. Nawet to pięciosekundowe intro zmienili na jakąś kupę ;/ 

 



ALE NAJGORSZY TO JEST TEN DEBILNY MURZYN Z TWD, JAK JA GO KUR.WA NIENAWIDZĘ

Odnośnik do komentarza

Ja oglądam powoli, bez pośpiechu. S04E08 jeszcze przede mną. O ile 2 pierwsze odcinki zrobiły mi dość fest, tak potem jest dość nijako, faktycznie męczą przeskoki w czasie i trochę aż miejscami człowiek się gubi co, jak i dlaczego. Nadal Alicia największą atrakcją serialu jest. :s159:

Druga połowa sezonu startuje 12 sierpnia. Dziś powinien wjechać trailer z Comic Conu

update: no i jest
 

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...