Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jako, że wróciłem po rocznej przerwie do gierek to zacząłem od czekającego na mne Tytanowego Janusz 2 w bibliotece. Nasłuchałem się o singlu w samych superlatych dlatego też zacząłem od niego. 

Pierwszy raz w historii gierek nie zmieniłem dubbingu polskiego. Szok. Zawsze mnie denerwowały te bezpłciowe wypowiedzi aktorów dubbingowych z polski co wzięli kasę i coś tam z siebie wypluli. A tutaj nagle przełom. Tytani mają świetnie dobrane i przerobione głosy a i aktorzy pierwszo i drugo planowi mają głębie, słychać ich w różnych sytuacjach i barwa ich głosu jest nie dość, że dobrze nagrana to i przez dźwiękowca odpowiednio przygotowana do sytuacji (jak się coś wali to są odpowiednio przytłumione etc.) Tłumaczenie również nie jest zrobione chamsko 1:1 tylko dialogi chyba ktoś przemyślał i dał polskie odzywki (a nie amerykański humor, który tłumaczony na polski nic nie znaczy). 

Ukłon z mojej strony na lokalizacje tej gry, ktoś z pasją w końcu to zrobił...... :banderas:  

 

Teraz multik.

 

Już dawno tak nie wsiąkłem. Multik w końcu jest czymś innym niż bieganie za flagą i zabijanie się nawzajem bez celu. Zwykły deathmatch tutaj daje poczucia wielkości. Są nasze mobki oraz mobki przeciwnika, które spawnują się co jakiś czas jak w każdej mobie, i jesteśmy my i nasze tytany. Genialny pomysł na rozgrywkę. 

Jeśli chodzi o technikalia to hitboxy w tej grze na prawdę DZIAŁAJĄ. Jak palnę z broni to zawsze trafiam tam gdzie chciałem, ostatnio tak dobrze online na konsoli to grało mi się w TLOU gdzie hitboxxy również świetnie działały, a w takim U4 już nie koniecznie. 

 

Ludzie w Respawn na prawdę wykonali świetną robotę. Aż mnie dłonie bolą po ostatniej sesji, było tak dobrze :obama::obama::obama: 

Edytowane przez oFi
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Amer napisał:

A byłem przekonany (i mega zaskoczony), że pozbywasz się tej boskiej giereczki. Wystawiałeś chyba sztukę na PT, right? :)

Zgadza sie ale nie dlatego ze mi sie nie chcialo grac tylko byla promocja na pss..czlowiek coraz bardziej leniwy sie staje i wolalem miec to w cyfrze jak i tak ciagle gram

A teraz jak dostalem Nacona w prezencie to juz wgl jest bajka do latania po scianach.

Ostatnio chyba troszke wiecej osob gra bo bywaly dni ze bylo 3 tys graczy tak od tyg wieczorkiem jest ich okolo 7 tys.

Ty (zona) za to chyba dawno na serwerach nie byles chyba ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, oFi napisał:

@Szymek_PL_

 

nie wiedzieli co się dzieje na tym dachu :kaz:

powiem Ci ze mimo wszystko chyba bylem w wiekszym szoku niz oni i jedno wielkie WTF...co tu sie odyebalo z tym lotem w kosmos :D szkoda ze zobaczylem ich jak wyladowalem a nie wczesniej...dopiero by mieli zdziwko na killcamie jak im spadlem z nieba na plecy 
 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

Taka dobra gra ale niestety martwa.
Ściągnąłem sobie na nowo aby pograć a tutaj zanim połączy z jakimś meczem to 30minut potrzeba...
Mam grę na prosiaku...
Chyba, że są jakieś serwery warte polecenia gdzie jest dużo ludzi?

jak grales wczoraj na ps4 to faktycznie byla bieda przez awarie PSN i wieczorem bylo bodajze tylko 1.5 tys ludzi chociaz mi w miere szybko znalazlo mecz ;) nie czekalem dluzej jak dwie minuty a nie gram najpopularniejszego wyniszczenia. Zalezy ile i jakie  masz tryby wlaczone na wyszukiwanie ;)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

No niestety żeby cieszyć się dzisiaj multikiem to trzeba iść na kompromis i grać we wszystkie tryby. Ja nie mam oporów na żaden z nich. Niektóre denerwują bardziej od drugich ale ogólnie tytanowy yanusz zawsze dostarcza dobry fun.

 

No chyba, że przeciwna drużyna jest zgrana to potyczka jest jednostronna :reggie: 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po kilku miesiącach przerwy spowodowanej zmianą konsoli teraz znów wróciłem do katowania Tytanów. Ta gra się nie starzeje (nic a nic) i wciąż dostarcza jak cholera (także pod względem oprawy). Gears of War 4 to dla mnie nadal najlepszy multuplayer ever, jednak TF2 również plasuje się na podium (razem z Rainbow 6 Siege i Lastami). Gra ma cholernie niski próg wejścia (w przeciwieństwie do Gearsów właśnie), ale jeśli chcemy konkretniej powymiatać, to trzeba przysiąść solidnie. A że możliwości są ogromne (jak w żadnej innej strzelance FPP chyba) to nauki także jest sporo - w tytanie, pieszo, sprintem, w powietrzu lub sunąc po ścianie. Dla każdego coś dobrego tak naprawdę. Chyba tylko gracze mający niewyobrażalne parcie na wyważenie rozgrywki, punkciki, ratio K/D (i tego typu szajs) będą  kręcić nosem. Wiem, że obudziłem się troszkę "po niewczasie", ale serio - TF2 to nieprawdopodobnie odjechana gra. Musiałem to z siebie wyrzucić i już mi lepiej, a co ;)

Odnośnik do komentarza

Początkowo również dokuczało mi przeświadczenie, ze mechy sypia się zbyt szybko. Szczególnie taki Ronin np. - cienki w uszach jak cholera, pancerz słabiutki, więc potrafi paść naprawdę szybko. Ale, ale... to kwestia ogarnięcia dostępnych możliwości tak naprawdę - serio, wiem co mówię, bo sam przegryzałem się przez to w straszliwych męczarniach (tym bardziej, że Ronin to mój pupil od początku). Nie wiem jak podchodzisz do tego typu gierek, ale po rozkminieniu wszystkich niuansów danego tytana (i skonfigurowaniu go pod siebie), naprawdę da się utrzymać go bardzo długo (kładąc po drodze kilku innych). Zresztą bankowo jesteś tego świadomy, tak myślę. I jasne, że nie czyni to gry idealnej, ale przytoczony przez Ciebie argument nie trafia do mnie w stu procentach (choć przypominam - początkowo również byłem podobnego zdania).

 

 

Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia wymiany zasilania. Ogarnięci gracze (piloci) zadbają o sojusznicze jednostki, a ponadto sami również zawsze możemy się pofatygować. To właśnie podoba mi się w TF2 najbardziej - ogrom możliwości w prowadzeniu rozgrywki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

@Amer widze ze masz ustawione 2x fale lukowa..probowales grac z szybszym odnowieniem przejscia fazowego?? Sam sie przerzucilem na to rozwiazanie no i jest duzy plus ;)

a to i ja wrzuce jakis stary filmik...szczegolnie moment 2.30

a Tytany wcale nie sa za slabe...trzeba poprostu znac slabe i mocne strony i je wykorzystywac ;) 

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.