Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ten meczyk nie jest mój, wziąłem pierwszy z brzegu jako przykład, że "chcieć to móc" :)

 

Ja wciąż eksperymentuje z ustawieniami tytanów - serio, badam różne opcje i strategie. A przejście fazowe to faktycznie as w rękawie Ronina - bardzo często ratuje tyłek np. w sytuacji gdy wrogi tytan odpala autodestrukcję, a my nie bardzo mamy gdzie zwiać (przepaść/ściana za plecami itp). Następuje wielkie booom, a my... nas nie ma :D

 

Z ciekawości (i w ramach rozruszania tematu, choć ciut, ciut): jak przedstawia się Wasz TOP3 tytanów? Tzn które sztuki i za co? U mnie zdecydowanie...

 

Ronin - agresywny, wredny i szybki skur-wiel, czyli dokładnie taki jak lubię. Wszędzie go pełno (w znaczeniu ruchliwości). Tytan pozornie marny (przy pierwszym testowaniu), ale rozpracowany na czynniki pierwsze potrafi cudnie namieszać.

Ton - nazywam go "tytanem wsparcia", gra się nim kompletnie inaczej niż Roninem, dwa przeciwległe bieguny tak naprawdę. Idealnie wyważony i bardzo groźny, szczególnie na większych odległościach. Bez ganiania za oponentami, bez szaleństw. Trzymasz się na średnim/dużym dystansie, skanujesz teren, a w razie draki zastawiasz tarczą i częstujesz rakietami. No boski jest po prostu.

Spopielacz - jedyny ciężki tytan, którego lubię. Cholernie podoba mi się jego design (przywodzi na myśl tatuśka z BioShocka) i jest całkiem skomplikowany (wbrew pierwszemu wrażeniu). Uwielbiam go, choć granie nim w moim wykonaniu wciąż raczkuje.

 

Edit: Szymek, Twoja kompilacja kozak. Jak cała gra zresztą :)

Odnośnik do komentarza

Od poczatku najbardziej mi lezy Ton (G24) glownie ze wzgledu na jego dzialko ktore na jednym magazynku moze sciagnac paru pilotow oraz tarcze ktora z perkiem wzmocnienia potrafi nas ochronic przed powaznymi obrazeniami (bogajze blokuje 3x wiecej obrazen). Najgorzej walczy sie przeciwko Roninowi

Ronin (G11) dzieki ktoremu mozemy tanczyc miedzy wrogami. Nic tak dobrze nie smakuje jak potraktowac pilota mieczykiem ;) Osobiscie Roninem staram sie grac wedlug schematu, dwa uderzenia mieczem (najmocniejsze piacha ze wszystkich tytanow 1000dmg gdzie reszta ma 800), fala lukowa, przejscie fazowe oraz zostawienie dymu elektrycznego w miejscu spowolnenia tytana. Poprawic szotganem w razie potrzeby :D Najciezej walczy sie chyba ze Spopielaczem bo nie mozna sie do niego za bardzo zblizyc.

Monach (G11) ktory w pierwszym momencie moze wydawac sie nijaki. Natomiast gdy sie zbuduje wszystkie poziomy mocy to wzmocnionym  dzialkem jestesmy w stanie sciagnac nim praktycznie cale zdrowie takiego Spopielacza. Najwiekszym jednak plusem jest kradziesz bateryjki przy egzekucji (kazda bateryjka to bodajze 20% paska ulepszen) oraz przy kazdym ulepszeniu mozliwosc aktywowania dodatkowego paska ochrony nad tytanem. Ten cieniutki paseczek to wartosc jednej duzej belki wiec w polaczeniu z wysysaniem energi, szybkim przyzbrojenie i odpowiednim korzystaniu ulepszen mozna bardzo efektywnie zarzadac swoim zdrowiem. Jesli mamy najmocniejsze ulepszenie to nic nie jest dla nas przeszkoda :) Ciekawe swoja droga czy dostaniemy jakies info na E3 o tytanach 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Promocja była, żal nie wziąć. Dzisiaj może usiądę do singla, kumpel rozpływał się nad tym, jak dobrze jest zrobiony.

Singiel bez rewelacji ale multik fajniutki. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 minuty temu, Bzduras napisał:

z multi mam mało wspólnego jakoś od czasu Modern Warfare

No to tym bardziej zagraj :lapka: Bo twórcy MW zrobili Tytany i to czuć. No chyba, że w ogóle odrzucasz granie w mp, to wtedy nie ma tematu. 

 

Singiel TF 2 no takie solidne 6/10, przejść i zagrać można ale nie kumam podniety. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

No to tym bardziej zagraj :lapka: Bo twórcy MW zrobili Tytany i to czuć. No chyba, że w ogóle odrzucasz granie w mp, to wtedy nie ma tematu. 

 

Singiel TF 2 no takie solidne 6/10, przejść i zagrać można ale nie kumam podniety. 

 podnieta bierze sie z tego ze zaden inny fps nie da mi takie swobody w poruszaniu sie, mobilnosci i swietnie w  singlu laczy walke na piechte jak i w tytanie. Kto gral wie ze jest pewien etap mocno nastawiony na skakanie i zabawe pewnym urzadzeniem co dla mnie bylo jedna z fajniejszych misji w fpsach wgl. Do tego gra oprocz strzelania (ktora dla mnie jest blizniaczo podobne jak w serii mw i mw2) to taki platformer (szczegolnie w multi). Gierka ma przyjemna dla oka grafike w 60 fps. Mocne 8+ za singiel

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

To także jedna z nielicznych gier, w których akcje prezentowane na trailerach (czarowanie w multi) faktycznie da się wprowadzić w życie i często okazują się one bardzo skuteczne. Mam tu na myśli wszystkie te mega efektowne skoki, podniebne loty, przejścia fazowe itp, cuda na kiju, którymi przed premierą nakręca się hype. Tutaj to się sprawdza po prostu.

 

@Szymek_PL_ - sprawdziłem wczoraj mój aktualny konfig u Ronina, i tak, zdecydowanie opcja na szybsze odnawianie przeskoku fazowego (która rekomendowałeś) jest u mnie w użyciu. Do tego 3 x dash (wyleciała mi nazwa) i tytan naprawdę robi się zwrotny, wredny i cholernie nieprzewidywalny. W ostatnim meczu miałem nawet sytuację gdzie najpierw rozbiłem pancerz przeciwnika przy pomocy strzelby, a gdy ten zaczął dosłownie uciekać (sprintem) dogoniłem go wykonując kilkukrotny dash i przeskok z materializacją tuż za jego plecami. Szybkie kliknięcie gałki i już nie było czego zbierać.

 

@MaZZeo, dawaj ten montaż :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeszedłem gierkę, bardzo mi się podobała. Dosłownie przed nią skończyłem CoD Advanced Warfare (po raz pierwszy) i co ja będę się rozpisywać, jak wszyscy to wiedzą - singlowo TF2 >> CoD, pod każdym aspektem. Fabuła jak na shooter wystarczająca, za to graficzka, tytan, movement robią tutaj rewelacyjną robotę. Zastanawiam się, dlaczego EA wydało tą grę w takim, a nie innym czasie... Świetny FPS, bawiłem się rewelacyjnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Godzinę temu, genjuro napisał:

A pamietacie te czasy porzadnych, dlugich kampani sp w Quake 1,2,Unreal....wogole dlaczego nie ma kolejnego hexen?ok koniec ot :-)

 

Hellraid zapowiadał się obiecująco, ale został skasowany.

 

Trochę krótka ta kampania, ale rozumiem, że tu chodzi o multi. Zastanawiam się bo zagralbym w jakieś soczyste strzelanie, ale singlowe, no i The Old Blood wchodzi w grę, ale też jest krótki.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.