Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe Call of Duty nadchodzi, wyruszymy na podboj kosmosu. Najprawdopodobniej prezentacja gry ma sie odbyc w nastepny czwartek. Zobaczymy pierwszy zwiastun gry a na E3/Gamescom rozgrywke z multiplayera.

 

Osobiscie jak co roku CoD to obowiazkowy zakup, strzelanie w kosmosie bedzie bomba, chcialbym zobaczyc cos w stylu Destiny.

 

Czekacie ?

 

 

 

* Na Amerykanskim PS Store pojawila sie zakladka przez "pomylke" zatytulowana: "Call of Duty: Infinite Warfare".

 

Call%20of%20Duty%202016%20przeciek.jpg

Odnośnik do komentarza

Powinny dać coś w stylu pierwszego Modern Warfare który miał cyfrę 4 w tytule. Wtedy było Call of Duty 4: Modern warfare, teraz by dali Call of Duty : Modern warfare 4. I byłoby spoko( historia kołem się toczy), gdyby tylko wrócili klimatem do pierwszego MW. Ale nie.. kosmos kugwa, prześcigniemy treyarch itd. A walic to, najlepszy i tak był pierwszy MW, i tak juz chyba pozostanie. No cóź, zrobie pierwszy prestiż i pójdzie na aukcję, bo to futurystyczne klimaty w ogóle mi nie pasują.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Wszycy by chcieli powrotu do czasu MW, ale pomyślcie jaki byłby to krok w tył względem obecnego Gameplayu w CoDach - dopalacze, bieganie po ścianach, jakieś przegięte perki i bronie. A w wojnie współczesnej, to co M4 i AC130? Sami wpadli we własne sidła troszkę. Chociaż gdyby raz na 3 lata wydali grę nie w futurystycznym klimacie, to myślę że tragedii by nie było, ale no oni mają sztab analityków rynku i widocznie w futuristic zobaczyli $$$.

Odnośnik do komentarza

 No cóź, zrobie pierwszy prestiż i pójdzie na aukcję, bo to futurystyczne klimaty w ogóle mi nie pasują.

 

Nie podoba mi się, ale kupie  :dafuq:

 

co do settingu futurystycznego to zrozumiałe, że idą w takie klimaty bo dzieci grające w tę grę tego pragną i taka jest prawda. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Wszyscy chcieliby powrotu do klimatów drugowojennych, a prawda jest taka, ze poświęcono temu okresowi aż cztery CoD-y. Moim zdaniem to aż nadto i w zupełności wystarczy.

Dolicz do tego MoHy, Wolfensteiny, Battlefieldy i inne mniejsze produkcje. Jesli zrobia cos w stylu Destiny, to bede zadowolony z nowego CoDa.

Odnośnik do komentarza

Nie bedzie zadnego remastera. Podobno do pre-ordera gry maja dawac CoD 4 i MW2 ze wstecznej kompatybilnsoci.

no nie wydaje mi sie aby Sony po tym jak zawiazalo wspolprace z Activision zostalo z reka w nocniku...wedlug plotki rimejk bedzie dodawany do edcji DElux nowego Coda...licze ze bedzie mozna go kupic osobno bo te futurystyczne czesci co roku to gorsze

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Ja odpadam, ale nie dlatego, że mi klimat nie odpowiada (zreszta ten cały "kosmos" to jedynie plota póki co), póki nie sprawdzę oceniał nie będę. Odpuszczam  dlatego, że Activi$ion będzie psuć każdego kolejnego CoD'a supply dropami, za kaskę. Z Advanced Warfare zrobili pay 2 win, wariantami broni. W BO3 miały być tylko kosmetyczne ulepszenia, ale im sie hajs nie zgadzał (ludzie nie kupowali), to w(pipi)ali tam bronie. Niby nie ma tam lepszych wariantów pozostałych broni, ale tak długo jak ktoś będzie mnie zabijał z czegoś, czego ja nie mogę użyć to będzie pay to win. Zreszta system mikrotransakcji oparty na RNG... Serio? Wspólczuję ludziom, którzy za to zaplacili i gratuluję Acti. Widać, że ich targetem są amerykańskie dzieci, które nie mają na co przepyerdalać kieszonkowego. Ale biznes jest...

Odnośnik do komentarza

Wszyscy chcieliby powrotu do klimatów drugowojennych, a prawda jest taka, ze poświęcono temu okresowi aż cztery CoD-y. Moim zdaniem to aż nadto i w zupełności wystarczy.

Z czego ostatni wyszedł 8 lat temu.

 

Ja właśnie bardzo chciałbym II Wojnę, szczególnie jakieś nowe bitwy. Jak nie, mógłby być wspomniany wyżej Wietnam albo od biedy inny historyczny konflikt z zeszłego stulecia. Ale znowu będzie latanie i jakieś futurystyczne góvna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pojawiła się Trylogia Modern Warfare na Amazonie, matko boska MW1/MW2 remasterowane? Jestem w niebie, sam sprawdziłem screeny moje :D

 

YWYtdap.png

 


Trochę zaspamowałem postami ale jakoś nie mogę przestać się podniecać na myśl że wyjdzie zremasterowana cześć CoD'a 4. A tu jest już raczej potwierdzenie. Były pracownik IW, pracował tam baaardzo długo więc napewno ma On jeszcze tam wielu znajomych od których wie nad czym obecnie pracują. Robert Bowling napisał ciekawy post na Twiterze

 


Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...