Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem i gdyby nie MW Remaster to bym się chyba załamał :) IW na multi to według mnie straszny gniot... Jakaś bezduszna strzelanina gdzie głównie ginie się bo 3 typów wybiega/wylatuje/wyślizguje się na plecy. Laserki blasterki i dziwne perki, to już chyba nie dla mnie. Nie wiem czy jestem za stary na takie coś czy gra po prostu jest słaba i płaska. Black Ops 3 dało rade mnie przekonać, ale w IW nie widze nawet światełka w tunelu... 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ja właśnie przechodzę (jestem jakoś w połowie gry) singla i gra mi się świetnie , zdecydowanie jest to najlepsza odsłona od czasów Black Ops jeśli chodzi o kampanie. Multi przyznaje strasznie biedne/puste/wykastrowane wydaje się względem Black Ops III ale i tak gra mi się dobrze. Tryb zombie uruchomiłem tylko do sprawdzenia bo za nim nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Orzeszek

niesamowita gra :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

tyle czasu od premiery i takie babole. ta gra jest tak ku'resko zabugowana, że mam ochotę wy(pipi)ić te gre przez okno. Nie mogę ukończyć misji, bo na pasie startowy kosmicznego lotniskowca jest asteroida XD restart gry nie pomaga, save/load też. Nie gram w to.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ok, skończyłem gierke. Nie śledziłem zbytnio tematu tego cod-a myślałem "a kolejne call of duty tylko że w kosmosie piu piu laserkiem będzie fajnie, przecież ta gra sie nie zmienia" no bo cody to strzelanki prawda? myliłem się.

Zacznijmy od tego, że 50% gry single player to latanie jakimś guwno stateczkiem i symulator lotów kosmicznych. Są dwa gatunki gier, które mnie totalnie nie grzeją, sportówki i symulatory lotów. nie wiedziałem, że aż tyle tego wrzucili do gry, no naturo złośliwa, jeszcze każda misja lotnicza to kopiuje wklej XD. 

Ale jak sie strzela? fajne skrypty? no jakoś tak bez polotu, skrypty też nic czego bym wcześniej nie widział. Michałek przez całą kampanie nie dygnął, nie było momentu by pokazać palcem TO JEST FAJNE.

ai przeciwników i kompanów nadal poziom kartofla, na weteranie idzie się jak burza.

Multi jak multi, w deathmatchu reakcja na przeciwnika to pikosekunda, jak ktoś lubi takie klimaty to plus.

Tryb zombie bekowy, klimat lat 80tych i ta kreskówka jako wprowadzenie nawet na plus, ale trzeba zgrany team by coś ugrać więcej.

za pół darmo można kupić i popykać. Jesli ktoś chce shooterka i multika w tematyce futurystyczniej moim zdaniem powinien sięgnąc po Tytanowgo Janusza 2, szanuje, że chcieli coś pozmieniać w tym kotlecie, no ale nie pykło ;/

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

O co biega z tym multi, grałem swego czasu w multi call of duty, mw, mw2, black ops i miotłem śmieci jak należy, a tutaj nie nadążam wycelować, na dodatek te skakanie i celowanie jednocześnie, nie ograniam chyba ze starości czy co? Czy czegoś nie wiem, czy ci lepsi czyli prawie większość używają dostępnych opcji, których ja jeszcze nie mam ( level 16 ) czy sobie wszyscy pokupowali myszki do grania.. Normalnie tragedia jak patrzę na moją średnią, zawzinam się i męczę się dalej ale forma mi skacze bardzo powoli. Ktoś łaskawie wytłumaczy?

Odnośnik do komentarza

O co biega z tym multi, grałem swego czasu w multi call of duty, mw, mw2, black ops i miotłem śmieci jak należy, a tutaj nie nadążam wycelować, na dodatek te skakanie i celowanie jednocześnie, nie ograniam chyba ze starości czy co? Czy czegoś nie wiem, czy ci lepsi czyli prawie większość używają dostępnych opcji, których ja jeszcze nie mam ( level 16 ) czy sobie wszyscy pokupowali myszki do grania.. Normalnie tragedia jak patrzę na moją średnią, zawzinam się i męczę się dalej ale forma mi skacze bardzo powoli. Ktoś łaskawie wytłumaczy?

 

Ja po niedawnym zakupieniu gry doszedłem chyba do 14lvl i zupełnie odpuściłem. Gram w większośc fps'ów również sieciowych, ale to co w IW się dzieje to nie ogarniam. Pomija tempo gry wraz ze skakaniem, ale sytuacja gdzie strzelam w gościa z LKM'u w plecy z pół magazynka, a on odwraca się i jednym strzałem z jakiego pulsującego gówna mnie rozwala jest chora. Na początku myślałem, że to wina personalizacji, ale po zmianie było jeszcze gorzej. Ogólnie multi jest przekombinowane, a nie chce mi się brnąć w kombinezony i perki, żeby móc coś normalnie pograć. Za to singiel był zacny, stąd nie żałuję zakupu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pozytywnie się rozczarowałem singlem, a byłem jednym z tych którzy hejtowali te pierwsze trailery co dostały masę minusów na yt. Co prawda jeszcze nie przeszedłem kampanii do końca ale jak na mój gust jest ona dotychczas zacna. Ostatni cod jako grałem to co prawda Bo3, ale we wcześniejsze odsłony nie grałem już kilka dobrych lat. No i właśnie rzeczony bo3 strasznie mnie w singlu odrzucił, pełno robotów jakieś cuda na kiju, a tu co prawda też są blaszaki ale o wiele lepiej zrealizowane. Strzela się 50/50 do ludzi i maszyn. Dodatkowo jak za starych dobrych czasów są epickie skrypty czego mi zabrakło w poprzedniczce. Latanie tym stateczkiem już zdążyło mnie trochę znudzić, ale brne dalej bo póki co chyba warto. Beka tylko okrutna z polskiej wersji tzn główny bohater jak się nie mylę mówi głosem Dorocińskiego i to jest spoko natomiast cała reszta do zaorania.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 22.10.2017 o 00:09, Bielik napisał:

Pozytywnie się rozczarowałem singlem, a byłem jednym z tych którzy hejtowali te pierwsze trailery co dostały masę minusów na yt. Co prawda jeszcze nie przeszedłem kampanii do końca ale jak na mój gust jest ona dotychczas zacna. Ostatni cod jako grałem to co prawda Bo3, ale we wcześniejsze odsłony nie grałem już kilka dobrych lat. No i właśnie rzeczony bo3 strasznie mnie w singlu odrzucił, pełno robotów jakieś cuda na kiju, a tu co prawda też są blaszaki ale o wiele lepiej zrealizowane. Strzela się 50/50 do ludzi i maszyn. Dodatkowo jak za starych dobrych czasów są epickie skrypty czego mi zabrakło w poprzedniczce. Latanie tym stateczkiem już zdążyło mnie trochę znudzić, ale brne dalej bo póki co chyba warto. Beka tylko okrutna z polskiej wersji tzn główny bohater jak się nie mylę mówi głosem Dorocińskiego i to jest spoko natomiast cała reszta do zaorania.

Dobrze, że jest opcja zmiany na oryginalną wersję i włączenia napisów pl. Dobrze się bawiłem w singlu i miłe zaskoczenie dla mnie. Szakal i pojedynki w kosmosie spoko (trochę wspomnień z Ace Combat 3 za gówniakai tej frajdy z latania) Tylko zeskanowanie wszystkich broni i nieszczęsna strzelba Banshee, którą nie można znaleźć. Trzeba liczyć na cud i powoduje frustrację wśród graczy. 

 

edit: Grafa jak dla mnie bardzo dobra i pierwsza gra ograna na słuchawkach Hyperx Cloud Alpha z Dolby Atmos powodowały dodatkowe pozytywne odczucia co do kampani. Co do multi, nie jest źle ale lepiej zaorać i pograć w Titanfall 2. 

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...