Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, ze kto lubi CoD-a (ja lubie) to kupi gre na premiere, a kto jest serii niechetny to bedzie ja hejtowal niezaleznie w jakim settingu ja umieszcza... 

Ja tam jakims wielkim fanem CoD nie jestem ale lubie ta serie,mialem kazdego CoD od MW,jedynie ghost nie kupilem.

Ale caly ten SF syf mi sie nie podoba. Ostatni dobry CoD jaki wyszedl to byl BO2,pozniej juz bylo tylko gorzej. AW i BO3 z tym lataniem to jakas masakra,ale niestety ludzia sie podoba latanie wiec szanse na to,ze wroca do tego co bylo w BO2 i wczesniej sa 0.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, ze kto lubi CoD-a (ja lubie) to kupi gre na premiere, a kto jest serii niechetny to bedzie ja hejtowal niezaleznie w jakim settingu ja umieszcza... 

Nie zgadzam się, setting ma tutaj kluczowe znaczenie dla wielu graczy, wystarczy przeczytać komentarze. A II WŚ ma nadal ogromny potencjał.

 

Większość "niechętnych serii" ma takie zdanie głównie przez kopiuj-wklej i mnożenie futurystycznych gadżetów.

Odnośnik do komentarza

Hejtowane przez większość Ghosty były, moim zdaniem, całkiem spoko, przynajmniej na tle późniejszych futurystycznych bullshitów. Najbliżej było im do ducha MW. Boleję, że nie ma dwójki tylko jakaś zrzynka z Killzone'a i piu piu w kosmosie.  :/

 

Swoją drogą, ciekawe co będzie dalej? Od Ghosts począwszy każdy kolejny CoD wysuwa się coraz dalej w przyszłość. Teraz mamy już kosmiczne floty, ale co za rok? Brną w ślepy zaułek.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

 

 

Mają trzy teamy pracujące nad serią... i wszystkie tworzą w klimacie scifi? Poyebało?

 

Przecież to było oczywiste że będzie sci-fi i z biznesowego punktu widzenia to jedyna droga rozwoju.

 

Wytłumaczcie dla fanów, którzy przez ostatnie 3 lata były karmieni wallhackami, dronami, noktowizją i egzoszkieletami powrót do i strzelania ze szczerbinki z mp44 xDD

 

Ten kto wierzył w powrót do II WŚ był lekko mówiąc bardzo naiwny i rozczaruje się również przy okazji zapowiedzi nowego Battlefielda.

 

Call of Duty NIGDY nie powróci do czasów przeszłych, a teraz nawet powrót do czasów aktualnych jest mocno problematyczny.

 

 

 

Bzdura, wystarczy dodac brudna, mroczniejsza oprawe a wszystko dzialaloby jak w zegarku. Wiele osob woli wlasnie starsze/ terazniejsze klimaty.

Oni po prostu wola isc w... dynamike i mobilnosc gracza. Tylko teraz wyjdzie tez Doom ktory bedzie to oferowal. Sama kosmiczna oprawa moze i by przeszla ale niech nadzadza temu nowego wymiaru, troche wiecej momentow. A oni ida w gwiezdne wojny...

 

 

Może i wiele osób woli starsze klimaty, ale target gry jest inny - oni wolą sci-fi gdzie jest dużo zabawek do wyboru.

 

Inna sprawa że gdzieś od 3 lat w CoD są mikrotransakcje ze skinami, ubrankami etc sci-fi to jest dobry grunt do sprzedawania takiego chłamu, bo II WŚ nie daje takiego pola do popisu w tej kwestii

Odnośnik do komentarza

Hejtowane przez większość Ghosty były, moim zdaniem, całkiem spoko, przynajmniej na tle późniejszych futurystycznych bullshitów. Najbliżej było im do ducha MW. Boleję, że nie ma dwójki tylko jakaś zrzynka z Killzone'a i piu piu w kosmosie.  :/

 

Swoją drogą, ciekawe co będzie dalej? Od Ghosts począwszy każdy kolejny CoD wysuwa się coraz dalej w przyszłość. Teraz mamy już kosmiczne floty, ale co za rok? Brną w ślepy zaułek.

 

A potem pier.dolnie superlaserowa bomba wodorowa i ludzkosc przeniesie sie z powrotem do epoki kamienia lupanego

Odnośnik do komentarza

A ja caly czas mam nadzieje, ze w którymś z najbliższych CoD-ów dojdzie w koncu do segmentyzacji sprzedaży i będzie można kupić multi do Infinite Warfare osobno. Na singiel mam wyebane...

Wydaje mi sie,ze to jest marzenie kazdego fana CoD-a jak i BF. Wiekszoscc ma wy(pipi)ane na SP w obu grach,wiec rownie dobrze mogli by wydac gre tylko na MP za 60$ ale dac wiecej map w MP.

Odnośnik do komentarza

 

A ja caly czas mam nadzieje, ze w którymś z najbliższych CoD-ów dojdzie w koncu do segmentyzacji sprzedaży i będzie można kupić multi do Infinite Warfare osobno. Na singiel mam wyebane...

Wydaje mi sie,ze to jest marzenie kazdego fana CoD-a jak i BF. Wiekszoscc ma wy(pipi)ane na SP w obu grach,wiec rownie dobrze mogli by wydac gre tylko na MP za 60$ ale dac wiecej map w MP.

 

Tym bardziej, ze przygotowanie kampanii singielplayer kosztuje każdego deva najwiecej hajsu. Gdyby samo Multi do IW kosztowało 100-130 zl to biorę i całuję rączki...

Odnośnik do komentarza

Biorac pod uwage,ze na ps3/x360 BO3 z samym multi kosztowalo 60€ to watpie,ze na ps4/xbone cena byla by nizsza niz 60€.

 

 

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

One of the most critically acclaimed titles in the series, inspired by overwhelming community interest, Call of Duty 4: Modern Warfare is being remastered for current generation consoles. Executive produced by Infinity Ward and developed by Raven, Call of Duty: Modern Warfare Remastered* puts players into a modern-day action-thriller filled with the heart-stopping moments that made it one of the most critically-acclaimed games of all-time.
 
Call of Duty: Modern Warfare Remastered boasts vibrant current generation visuals, with fully improved texture resolution and detail, high-dynamic range lighting, lit and shadowing VFX particles, revamped animation and audio, stunning sound, and much more. Fans will relive the full, iconic campaign as they’re transported around the globe with Capt. Price, Gaz and Soap across all the missions from the original game, including “All Ghillied Up,” “Charlie Don’t Surf,” and “Crew Expendable.”
 
Players will also experience the online multiplayer mode that redefined Call of Duty by introducing killstreaks, XP, Prestige and more, and battle head-to-head in 10 fan-favorite maps from the original multiplayer mode, including classics such as “Crash,” “Backlot” and “Crossfire.”
 
“The original Modern Warfare raised the bar on video games and forever will be remembered as one of the best. It’s an honor to be developing the remaster and we are committed to faithfully remastering this classic for Call of Duty fans,” stated Brian Raffel, studio head of Raven Software.
Call of Duty: Modern Warfare Remastered* is included with the following editions of Call of Duty: Infinite Warfare:
• Legacy Edition and Digital Legacy Edition – Includes both Call of Duty: Infinite Warfare and Call of Duty: Modern Warfare Remastered, SRP 89,99 €.
 
• Digital Deluxe Edition – Includes Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered and Season Pass, SRP 109,99 €.
 
• Legacy Pro Edition – Includes Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Season Pass, collectible SteelbookTM, official game soundtrack and additional digital items, SRP 119,99 €.
Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Kto by kiedyś pomyślał że będę leciał po jakieś legacy edyszyn :F i to przez remaster xddd Ale tak się zrobi chyba że rzuca remastera na Store :cool:

 

Jak wylecieli w kosmos to dla mnie brakowało tylko mieczy świetlnych i gwiazdy śmierci bo imperium kontratakowalo mocno.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Nie wygląda mi to na aż tak głęboką przyszłość. Liczyłem na coś w rodzaju przyszłości jak w "Hyperionie", a pierwszy trailer sprawia wrażenie walk między Ziemią i jej koloniami w naszym układzie słonecznym.

Oby dali remaster MW na PS Store, bo nie chcę przepłacać za Legacy Ed.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...