Skocz do zawartości

The Punisher - 2017 - Netflix


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Bylismy przygotowani na szybki i mocny serial a dostalismy dziwne 10 odcinkow o biciu mlotem z gory w dol by sobie lapy uyebac i o kolku zyciowych przegrancow.

Os fabularna byla ok reszte powinni wyciac i zrobic z tego 5 mocnych odcinkow.

 

Odcinki 11, 12, 13 to jest moment gdzie odyebalem i mi rozyebaly wszystkie seriale od netfliksa i nie tylko. Totalne arcydzielo trzymajace poziom samych komiksow. Warto przemeczyc te 10 odcinkow dla tych 3 ostatnich ktore mi sie na zawsze w pamiec wryly ba ja jeszcze raz ogladne calosc dla koncowki. A Punishera sezon 2 juz nie moge sie doczekac i go ogladne calego w 2 dni niezaleznie od opinii. Ide ochlonac co to bylo...

 

Ps

Billy ty koorwo!! XD

 

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, wymiękłem po 6 odcinku.

 

Mówiliście, że DareDevill spoko, był spoko. Mówiliście, że Irone Fist do obejrzenia, (pipi) straszliwe, mówiliście, że Punisher sztosik a też jakieś 5/10. Już wam nie ufam drogi forumku. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, gekon napisał:

Dokładnie, wymiękłem po 6 odcinku.

 

Mówiliście, że DareDevill spoko, był spoko. Mówiliście, że Irone Fist do obejrzenia, (pipi) straszliwe, mówiliście, że Punisher sztosik a też jakieś 5/10. Już wam nie ufam drogi forumku. 

 

>sugerowanie się opiniami na forum

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gekon napisał:

Dokładnie, wymiękłem po 6 odcinku.

 

Mówiliście, że DareDevill spoko, był spoko. Mówiliście, że Irone Fist do obejrzenia, (pipi) straszliwe, mówiliście, że Punisher sztosik a też jakieś 5/10. Już wam nie ufam drogi forumku. 

pisalem, ze punisher (pipi) obesrane

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem. Moim zdaniem najlepszy serial od Marvela. Jak zawsze najlepsi antagoniści, dużo fajnie zrealizowanych bijatyk, dużo krwi. Najbardziej mnie irytowały strzelaniny, były bardzo słabo zrealizowane. Jeżeli taki poziom będzie trzymał Wiedźmak to jestem spokojny. O ile go polskie ogólnorozumiane koneksje nie zabiją to magicy z Netflixa na pewno dadzą radę. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MAJOR SZEJDI napisał:

no ta sama ekipa - netflix

 

No jak już chciałeś do takich debilizmów się posuwać to mogłeś chociaż napisać, że Marvel Television i ABC Studios bo to akurat prawda, Netflix jest tylko dystrybutorem :potter: 

 

Akurat showrunnerem Punishera jest ktoś inny a JJ jest ktoś inny i to jakby mówić, że na pewno będzie gó.wnem bo Iron Fist to gó,wno. Nie żeby ten pierwszy sezon Punishera był dobry, ale to już inna kwestia. 

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem co tak komplikujesz sobie zycie

 

napisalem ze boje sie o nastepne produkcje marvelowskie bo wszystko co zostalo WYPRODUKOWANE PRZEZ MARVEL TELEVISION po 2016 ma fatalną jakość i tylko punisher jakims cudem trzyma jako taki poziom, porownywalny do daredevila czy pierwszego sezonu JJ. I skoro jedna showrunnerka potrafi wyprodukowac dosc fajny pierwszy sezon JJ i zje,bac totalnie drugi to znaczy ze mozna sie wszystkiego spodziewac. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...