Skocz do zawartości

The Punisher - 2017 - Netflix


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Be_
1 godzinę temu, Shen napisał:

Tak to wygląda, zero podjarki, najgorszy marvelowski serial od netflixa.

Coooooo xDDDD 

 

Chyba, że tylko objerzałeś Daredevila to wtedy bym się zgodził, ale porównywanie naprawdę dość w porządku Punishera do gó.wna jakim jest na przykład Iron Fist, to jest absurd.

Odnośnik do komentarza

To weź mnie jeszcze do listy dorzuć. 

 

Ja tak samo Punishera wymęczyłem, zamiast akcji i rozpyerydolu dostałem jakiegoś średnio rozgarniętego kuca, który sam nie wie czego chce a jego znakiem rozpoznawczym jest walenie młotem o ścianę, robienie krzywej miny i milczenie. 

 

No elo, origin można było w 2 ep zrobić, kolejne 2-3 z Micro a reszta to akcja. Ale nieeee, tłuścioszki z Netflixa będą to rozciągać tak długo żeby się hajs zgadzał. 

 

Netflixowy Marvel jedzie póki co na równi pochyłej, deal with it. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.11.2017 o 20:04, sprite napisał:

Jestem po 6 odcinkach i niestety chłopy macie trochę racji. Na pewno jest dużo lepiej niż w Iron Fist czy Defenders, ale do DD to nie ma na razie startu :/. Szczerze to liczyłem na dużo większe pier.dolnięcie. Może w drugiej połowie sezonu...

 

W dniu 21.11.2017 o 16:56, sprite napisał:

11 i 12 odcinek. Co za kosa. W niektórych momentach było tak brutalnie, że aż mnie skręcało w brzuchu. Druga połowa sezonu duuuuużo lepsza i to jest to czego oczekiwałem.

 

Ale Frank to jest BESTIA. "I am home" :obama:

 

Całość mocne 8/10

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie i w ogóle, no ale ten piękniś :facepalm: Już w pierwszym sezonie mnie bolał jako Pan Układanka. No gdzie temu

56juux1zz0111.jpg

 

do tego

latest?cb=20150808184556

 

albo chociaż tego

punisher-war-zone-jigsaw-dominic-west.jp

Nie wiem kto odpowiadał za casting, ale chyba komiksu to na oczy nie widział. Te trzy rozcięcia, to chyba po goleniu są. Tam nie powinno być widać choćby kawałka twarzy. No i ta postura :facepalm:

 

No, a poza tym, co to za legenda z tym młotem i kanapkami na dachu? Ja wiem, że to było słabe, ale bez przesady. Nie ciągnęli tego przez cały sezon, tylko chyba dwa odcinki, max trzy, ale teraz już nie pamiętam. No, a kanapki, to były aż raz. Nie wiem co Wy z tym macie za problem. Tak jakbyście tylko to zapamiętali z całego sezonu. No chyba, że większość obejrzała tylko 3 epy :philosoraptor::scratch_one-s_head:

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale pierwszy sezon był po prostu przegadany, gdzieś dopiero koło 8 odcinka coś zaczęło żyć, wcześniej oprócz młota i kanapek było pierdu pierdu w grupie wsparcia, maślane oczy do żonki Micro i flashbacki z Marią i dziećmi. 

 

Jigsaw racja - najsłabszy casting w Marvel TV. Nic do aktora nie mam, ale nie trafili w żadnym aspekcie, a twarz z sezonu 2 to jakiś żart. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...